Co z basenem?

Ruszamy się dla zdrowia
tomaszlach
Co z basenem?

Post autor: tomaszlach » wtorek 09 01 2018, 17:11

Witajcie! Dietę Paleo rozpocząłem kilka dni temu, a razem z nią zupełnie nowy dla mnie styl życia, chociażby zrezygnowanie z mydła i szamponu. Od niedawna chodzę na basen i jest to moja ulubiona aktywność ruchowa. Niestety chlor niszczy bakterie oraz źle wpływa na skórę. Chciałbym się Was zapytać jakie mogą być alternatywy dla basenu, bo uwielbiam pływać i nie chciałbym z tego rezygnować. Czy baseny ozonowane są akceptowalne w myśl filozofii paleo? Czy zostaje mi tylko pływanie latem, w naturalnych zbiornikach wodnych? :?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mukka

Re: Co z basenem?

Post autor: Mukka » piątek 26 01 2018, 11:03

Hej,
Pływanie też jest jedną z moich aktywności. Niestety z chlorem jest problem, u mnie akurat występuje silna alergia i już w basenie kicham, boli mnie głowa, zatoki, potem katar cały dzień, wysypka... Myślałam też spróbować z ozonowanym ale w moim mieście już nie ma żadnego takiego miejsca. Warto spróbować ale też podobno ma jakieś minusy związane z wysuszaniem skóry itp.
Masz w swoim mieście taki basen?

Osobiście czekam z niecierpliwością aż zrobi się cieplej i oprócz morsowania chcę pływać w otwartym akwenie.
Akurat startuję w triatlonach to posiadam piankę, która zapewne pozwoli wcześniej (może już marzec) wejść do zimnej wody i się nie wychłodzić za szybko :) ;)

bennieSnins
Kontakt:

Co z basenem

Post autor: bennieSnins » wtorek 23 04 2019, 17:38

Witam
Generalnie jak w temacie. Poszukuje silowni z basenem ewentualnie samego basenu w wolverhampton lub na polnoc w strone m54/ telford. Moze ktos juz zdazyl odwiedzic codsall leasure center i moze sie podzielic opinia?. I chyba najwazniejsze musi byc w miare rozsadnej cenie. Z gory dzieki za wszystkie konkretne podpowiedzi.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ