Wyniki igg a samopoczucie

Schorzenia autouimmunologiczne, np. zapalenie tarczycy Hashimoto
Natalies

Wyniki igg a samopoczucie

Post autor: Natalies »

Witam
Mam pytanie jeżeli Np wszelkiego rodzaju orzechy czy pestki wyszły mi w testach igg ze sa ok nie ma reakcji a mimo wszystko zle sie po nich czuje ( mam duszności , leki bóle głowy brak sił ) to czy możliwe jest ze to jednak one mi szkodzą ?
Testowałam orzeszki ziemne wyszło mi reakcja poniżej 2,5 po 1-2 godz od zjedzenia jakbyobkaw reakcji alergicznej
Rownież pestki dyni poniżej 2,5 a po zjedzeniu na następny dzien brak sił mdłości bóle głowy
Czy to moze byc przyczyna ?
Mam hipoglikemie i anty gady ponad 2000
Ograniczam węglowodany zmniejsZylam juz do 200gi czy możliwe ze moj organizm nie moze sobie poradzić bez nich ?
Bo jesli z posiłku wyrzucę całkiem węgle skupie sie tylko na warzywa tłuszcz albo białko cukier spada przy każdym najmniejszym wysiłku
ProsZe o pomoc

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Re: Wyniki igg a samopoczucie

Post autor: Pugi »

Ewa Bednarczyk Witoszek jest autorką Diety Dobrych Produktów. Podchodzi ona do zagadnień żywienia od strony alergologii. Zaleca pacjentom samoobserwację twierdząc że po żadnym produkcie nie powinniśmy mieć żadnych niepożądanych objawów, żadnego dyskomfortu. Jeżeli takowe są to oznacza, iż dany produkt nas uszkadza. Nie ma tu miejsca na to aby omawiać wszystkie założenia wymienionej diety ale na forum jest temat Dieta Dobrych Produktów dyskusje. Tam, jeśli Cię to interesuje, możesz dowiedzieć się więcej.

Pugi

Re: Wyniki igg a samopoczucie

Post autor: Pugi »

Ewa Bednarczyk Witoszek jest autorką książek oraz ma kanał na yt i stronę na fb.

ODPOWIEDZ