Margo wita

Jesteś tu nowy? Możesz przedstawić się innym :)
Margo

Margo wita

Post autor: Margo »

Witam serdecznie. Moja rodzina jest na paleo od stycznia 2016. Bez żalu i problemów odrzuciliśmy przetworzoną żywność, zboża, prawie cały nabiał i cukier. Mąż i córka (nastolatka) są na paleo z przekonania. Mnie do tego stylu życia doprowadziły problemy z trawieniem, ze stawami i depresja. Obecnie czujemy się fantastycznie. Ja ciągle się dokształcam, realizuję się kulinarnie bez mąki pszennej i cukrów zadziwiając resztę rodziny. I próbujemy w rodzinie obalać mity w stylu wysoki poziom cholesterolu to zło, jajka szkodzą, masło jest fe.
Czasami pojawiają się wątpliwości i dylematy, które mam nadzieję zostaną wysłuchane na tym forum.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Marta

Re: Margo wita

Post autor: Marta »

Witam ja jestem na paleo od 8 kwietnia z małymi przerwami ;) i tez czuje sie doskonale jestem tez na etapie odstawiania.antydepresantow i innych lekow ciesze sie ze cala rodzina przeszliscie oby tak dalej nie jestem tu ekspertem od porad ale ze swojej strone polecam w wolnym czasie obejrzec wyklady i debaty.Jerzego Zięby.na youtube albo!przeczytac ksiazke Ukryte Terapie.ja nie lubie czytac wiec doksztalcam sie przez ogladanie a jest tego multum pozdrawiam :)
:arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!
vvaleczny1

Post autor: vvaleczny1 »

Witaj na forum. To fajnie że całą rodziną się udało u Ciebie przejść na paleo. A propo przepisów to jeśli nie znasz tej strony to polecam - multum przepisów - http://cookitlean.pl/przepisy/

W razie wątpliwości - pytaj ;)
Margo

Post autor: Margo »

Marto, prawie całego Ziębę już pochłonęliśmy. Obalamy mity i wprowadzamy nowe zasady do naszego życia. Paleo życie bardzo mi odpowiada a jasność umysłu, którą odzyskałam jest po prostu super.
Mam poczucie, że to ja kieruję swoim życiem i to jest fajne.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości we wstępnym etapie bo później to już tylko radość :lol:

vvaleczny1 - z Twoich przepisów korzystam regularnie! Są świetne a zdjęcia piękne. Zadziwiam rodzinę tortem czekoladowym a brownie jest u nas zjadane prawie w każdy weekend. Po Twoim artykule kupiłam wolnowar i teraz obiadek robi się sam! Przegląd knajp w Sopocie był wypasiony. Wybrałam Crudo i było smacznie. Dzięki. Nadal będę regularnie przeglądać stronę.
Pytanie mam ale innej natury więc zadam je w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ