Powitanie

Jesteś tu nowy? Możesz przedstawić się innym :)
dan916

Powitanie

Post autor: dan916 »

Jestem nową użytkowniczką forum :D chciałam się przywitać i napisać trochę o sobie.
Moją wizytówkę ograniczę do wyjaśnienia dlaczego trafiłam na to forum- powód:hashimoto, od 13 roku życia( wówczas postawiono diagnozę), leczenie euthyrox em. Obecnie lat 20, euthyrox każego ranka, teraz 50. I te przygnębiające słowa lekarza, że tabsy do końca życia. Nie chcę :shock:
Szukam ratunku, od 3 tygodni na diecie bez glutenu, jaj i nabiału. Testy IGE wykazały uczulenie.
Witajcie :D
Dan916

Reklama wspiera rozwój strony:
'

vvaleczny1

Re: Powitanie

Post autor: vvaleczny1 »

Witaj.
Hashimoto to już jakaś plaga jak tak obserwuje.. Uu uczulenie na jajka? A może tylko na białko? Bo na żółtko raczej mało kto ma. Szukaj, czytaj, też by mi sie nie uśmiechało brać euthyroxu do końca życia...
Marta

Post autor: Marta »

Tez tak obserwuje ze wciaz hashimoto i hashimoto a to wszystkiemu winne jedzenie oczywiscie jak to mowił Zięba ze lekarze postawili krzyzyk na chorobach przewlekłych a on mowi ze to sie da.wyleczyc sama dieta moze jestem naiwna ale ja a jego slowa wierze :P
:arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!
dan916

Post autor: dan916 »

Dziękuję za przyjęcie do grona forumowiczów. :D
Hashimoto i hashimoto :roll: a ono bierze się z dziecięcej alergii, która niby przechodzi :lol:, ale ona nigdy nie przechodzi, tylko przepoczwarza się.

Trzymam dietę, jest lepiej, brzuch bez balona, nic nie burczy i nie przelewa się.

Jak się ma tarczyca sprawdzę w połowie lipca, anty TPO niestety, pełnołatne.
ODPOWIEDZ