Witam

Jesteś tu nowy? Możesz przedstawić się innym :)
marcindab1983

Witam

Post autor: marcindab1983 » wtorek 23 08 2016, 19:49

Witam wszystkich forumowiczów.Nazywam się Marcin mam 33 lata,zainteresowałem się dietą czy też stylem życia paleo ze względów zdrowotnych i z logicznego podejścia do stylu życia. Borykam się od jakiś czterech może pięciu lat z ciężkim oddychaniem i bólami w stawach.Jestem nałogowym palaczem więc myślałem że jest to spowodowane może tym ,a bóle stawów regularnym uczeszczaniem na silownie.U lekarza słyszałem zawsze że płuca mam ok a na stawy dostawałem tabletkę od bólu albo słyszałem że trzeba zrobić przerwę z siłownią. Jakieś trzy lata palę wyłącznie okazjonalnie,a treningi na siłowni zacząłem zmieniać z typowo siłowych na kondycyjne. Mimo tych zmian nadal miałem te problemy aż do niedawna,od około tygodnia zacząłem stosować styl paleo przynajmniej najważniejsze założenia, borykające mnie problemy ZNIKNĘŁY!,jestem po prostu w szoku i dlatego skłaniam się do kontynuowania oraz testowania tego stylu życia z wielką przyjemnością. Aha prawie bym zapomniał także jestem znacznie mniej nerwowy żona zauważyła .

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ODPOWIEDZ