Witajcie

Jesteś tu nowy? Możesz przedstawić się innym :)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Administrator
Posty: 321
Rejestracja: wtorek 15 12 2015, 17:22
Gender:
Kontakt:

Witajcie

Post autor: Grzegorz »

To może ja zacznę :) Mam na imię Grzegorz, od początku marca 2010 (czyli już prawie 6 lat) staram się być nowoczesnym jaskiniowcem. W wolnej chwili piszę coś na stronie PaleoSMAK. Mam nadzieję, że polubicie to forum i przyda się ono do dyskusji i wymianie doświadczeń. Serdecznie witam wszystkich jaskiniowców :)

Grzegorz

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Awatar użytkownika
BeF1990
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 01 2016, 14:56

Re: Witajcie

Post autor: BeF1990 »

Witam serdecznie, mam na imię Szymon. Od około 2012 roku interesuję się stylem życia paleo. Przede wszystkim zajmuję się ruchem, od ponad 10 lat jestem związany z parkour (sztuka poruszania się). Obecnie pracuję jako trener/instruktor w branży fitness, jednak moje podejście i forma prowadzenia zajęć jest zupełnie inna. Ruch jest dla mnie nieodłącznym i naturalnym elementem życia, dokładnie tak samo jak jedzenie, więc łączę oba te aspekty i staram się zachęcić innych do podobnego stylu życia. Od listopada 2015 roku ruszyłem z autorskim projektem Outsiders Athletes, który ma dać możliwość wszystkim zainteresowanym poznania skutecznych i naturalnych metod treningowych oraz przybliżyć styl życia, który propaguję.

Bardzo się cieszę, że powstało to forum. Mam nadzieję, że posłuży ono wszystkim do pogłębienia dotychczasowej wiedzy, jak również wymiany doświadczeń.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 2
Rejestracja: sobota 02 01 2016, 16:46

Re: Witajcie

Post autor: Luiza »

Hej wszystkim, mam na imię Luiza. Jestem masażystką i pasjonuję się wszelkimi, naturalnymi formami uzdrawiania, a w szczególności wpływem diety na stan naszego zdrowia. Zdrowie mi się posypało już w wieku 13 lat i od tamtej pory przeszłam przez cały szereg upierdliwych schorzeń. W tym czasie dowiedziałam się, że większość lekarzy to pazerne i leniwe capy i muszę pomóc sobie sama. Dietę paleo odkrywam dopiero od pół roku i jestem zafascynowana jej pozytywnymi efektami. Wcześniej przez 8 lat byłam wegetarianką i weganką na zmianę ;)
MalinowaFetamina
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 03 01 2016, 10:36

Re: Witajcie

Post autor: MalinowaFetamina »

Hej :)
Jestem Patrycja, chociaż mówią na mnie Angela ;) Mam 24 lata i pochodzę z niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim. Na paleo jeszcze nie jestem, chciałabym zacząć dietę AIP, a potem kontynuować juz paleo, ze względu na fakt, że od 14 lat choruję na Hashimoto, od niedawna również na PCOS. Od tamtej pory odwiedziłam już wielu lekarzy, i nic nie przynosi efektów, by normalnie żyć.
Mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, i stworzę wraz z Wami podstawy do nowej drogi życia ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)
Zacznij iść, a droga sama się znajdzie 8-)
neandertal
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 03 01 2016, 13:07

Re: Witajcie

Post autor: neandertal »

Jam jest też z Łodzi - 40 lat. Powód diety również zdrowotny - jednak w niektórych źródłach są rozbieżne dane dotyczące tego co jest paleo, a co nie, więc pewnie zaraz będę wiedział :D
bezGlutenowopopolsku

Re: Witajcie

Post autor: bezGlutenowopopolsku »

Hej, jestem Aga i z racji celiakii jestem na dożywotniej diecie bezglutenowej. Stosuję zdrową dietę BG a nie taką która została mi przedstawiona na początku mojej drogi, czyli gotowe mieszanki i przetworzone bezglutenowe gotowce. Mocno wierzę w to, że każdy człowiek ma obowiązek dbać i szanować swoje ciało i duszę, a pożywienie, jak najbardziej naturalne to podstawa!. Oprócz glutenu mam milion innych nietolerancji i tak sobie eksperymentuję ;) Widząc, że mnóstwo osób (głównie z nowo zdiagnozowaną celiakią) popełnia takie same błędy jak ja na początku, postanowiłam dzielić się swoim doświadczeniem i prowadzę bloga bezGlutenowo po polsku. https://web.facebook.com/bezglutenowopopolsku/
na samym dole w części fora zaprzyjaźnionych stron, znajdziecie moje forum.
:D
Anvariel
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 03 01 2016, 21:26

Re: Witajcie

Post autor: Anvariel »

Witam. Mam na imię Sylwia. Od kilku miesięcy staram wprowadzać do swojego menu rozwiązania w stylu paleo. Świadomie nie używam stwierdzenia "jestem paleo", ponieważ w moim menu pojawiają się co jakiś czas produkty paleo nie będące i ktoś bardziej konserwatywny mógłby mi zwrócić uwagę :) To co już wprowadziłam, czyli przede wszystkim całkowita rezygnacja ze zbóż i pseudo-zbóż oraz zamiana sposobu komponowania posiłków (rezygnacja ze śniadań węglowodanowych, usunięcie z obiadu źródeł zbożowych węgli etc), zmniejszenie ilości posiłków, pomogło na moje liczne dolegliwości jelitowe o wiele bardziej niż 2 lata błąkania się po lekarzach i prawdopodobnie zahamowało rozwój insulinooporności (miałam już całkiem sporo objawów). Czy będę całkowicie paleo w przyszłości? Nie wiem. Ale do przeszłości zdecydowanie nie wrócę :)
Aga_Wu
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 04 01 2016, 13:03

Re: Witajcie

Post autor: Aga_Wu »

Mam na imię Agnieszka, cierpię na szerg chorób z autoagresji, w diecie paleo pokładam ostatnia nadzieje na poprawę stanu zdrowia, za wszelka pomoc i wskazówki będą bardzo wdzięczna.
Aga
agnieszka.wolodzko@gmail.com
Awatar użytkownika
Ewa Paleo od kuchni
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 12 2015, 13:00
Gender:
Kontakt:

Re: Witajcie

Post autor: Ewa Paleo od kuchni »

Cześć,
Jestem Ewa i wraz z mężem prowadzimy bloga Paleo od kuchni. Dieta nam pomogła na wiele dolegliwości, a ponieważ uwielbiamy gotować i eksperymentować, postanowiliśmy podzielić się sprawdzonymi przepisami na paleo pyszności. Na forum mam nadzieję pogłębiać wiedzę i wspomóc tych początkujących w poszukiwaniu swojej drogi dietetycznej. :)
Dzordz
Posty: 4
Rejestracja: środa 06 01 2016, 10:27

Re: Witajcie

Post autor: Dzordz »

Cześć
Mam na imie Grzegorz, mam 24 lata i jestem na paleo + weglowodany bezglutenowe ponieważ trenuje.Odżywiam się tak od 2 lat. Dietą paleo zaraziła mnie Pani Iwona Wierzbicka. Po kursie dietetyki klinicznej zacząłem się inaczej odżywiać i z roku na rok zgłębiam wiedzę o tym. Mam nadzieję ze wymienimy się tutaj swoja wiedza i doświadczeniem :)
ODPOWIEDZ