Witajcie

Jesteś tu nowy? Możesz przedstawić się innym :)
Mrowcia9

Re: Witajcie

Post autor: Mrowcia9 »

Mallga pisze:
Mrowcia9 pisze:Jestem Ania. Od wielu lat zmagam sie z poboreliozowym reumatoidalnym zapaleniem stawow, mimo 12 letniej walki dopier 2 lata temu dowiedzialam sie od lekarza (a mialam ich 6) ze RZS to choroba autoimmunologiczna. Gdy uslyszalam ta nazwe to nawet nie wiedzialam co to jest na szczescie mamy google :D przelomowym momentem bylo uslyszenie: "no ja juz nie wiem jak pani pomoc, mozemy przetestowac kolejne leki". W glowie zapalila sie lampka STOP zaczelam szukac, sprawdzac, testowac i tak doszlam z czasem do PALEO :) jestem tu nowa wiec ide szperac ;)
Ps. Dzieki za bloga i forum :)

Jak długo po ugryzieniu kleszcza zaczęłaś chorować?
Pytam, ponieważ 4 tygodnie temu ugryzł mnie kleszcz i mam ogromny rumień w tym miejscu... :( Jestem załamana, lekarz pewno przepisze antybiotyk, nie wiem co robić. Lepiej słuchać lekarza/ szukać metod alternatywnych? Miałam okropnie rozwaloną florę jelit po latach antybiotyków i gdy mi się to udało odbudować taka "niespodzianka" ... :(
Witaj. Powinnas dostac antybiotyk odrazu po wyciagnieciu kleszcza. Czym predzej zgłos sie do lekarza. No i teraz czeka Cie dluga i ciezka walka aby to zatrzymac. Ja niestety nie mialam takiego szczescia dowiedzialam sie o boreliozie po kilku latach. Dzialaj najpierw lekarze a pozniej medycyna naturalna, poniewaz medycyna konwencjonalna tego nie wyleczy. Zdrowka pozdrawiam

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mirela

Post autor: Mirela »

Cześć wszystkim, mam na imię Mirela, przeszłam na paleo bo podjęłam nierówną walkę z trądzikiem, póki co przegrywam, ale może będzie lepiej :) Pozdrawiam
Olafinia

Post autor: Olafinia »

Witam ! Jestem dziwnym przypadkiem... wiem, że paleo jest dla mnie dobrym rozwązaniem ( Hashimoto, RZS itp itd... ) ale mam problem, bo nie lubię za bardzo mięsa :lol: :lol: :lol: ale nie poddaje się i mam zamiar tu znaleźć złoty środek dla siebie.
mirkas

Post autor: mirkas »

Cześć. Mam na imię Mirka. Dziś wróciłam od lekarza z badaniami:
cholesterol całkowity 333,6
HDL 54,1
LDL nie da się określić
triglicerydy 764,3
chyba za późno na diete.
Marta

Post autor: Marta »

Mirka nigdy nie jest za pozno na zmiany powiem Ci wiecej trafiłas w samo sedno znajdujac ta stronke wiec nie ma na co czekac tylko zaczac czytac PaleoSMAK i sama znajdziesz rozwiazanie :)
Za pozno to jest gdy zapalaja Ci znicze na pomniku...wybacz za bezposredniosc ale taka jest prawda :D ;)
Trzymam kciuki!!!
:arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!
Wrzosówka

Post autor: Wrzosówka »

Cześć wszystkim! Od lat zmagam się z różnymi, jak dla lekarzy "pomniejszymi", dolegliwościami - najbardziej dokuczają mi te ze strony układu pokarmowego. Wśród innych znajdą sie takie jak: trądzik (obecnie przygaszony dzięki diecie), zaburzenia hormonalne, osteopenia, słabe zęby i najgorsze to skłonności do depresji :| Pokładam nadzieję w diecie, ale jak do tej pory nie znalazłam idealnej (po baaaaardzo wielu różnych próbach). Ostatnio w akcie desperacji zaczęłam od 5.06.2016 dietę SCD, czyli dzisiaj jestem 4 dzień na tej diecie, w fazie intro. Szukać tu będę Waszego wsparcia i możliwości wymiany doświadczeń.
Pozdrawiam wszystkich!
Gabriel

Post autor: Gabriel »

Hej wszystkim, mam 33 lat i dopiero zaczynam się wdrażać w dietę Paelo. Od nie dawna ją narazie studiuję i chcę niedługo na nią przejść jak zdobędę więcej wiedzy. Mam nadzieję że uda mi się w niej wytrwać i za jakiś czas będę mógł się nazwać jaskiniowcem :D. Jestem po dwóch operacjach i mam też nadzieję że odczuję poprawę zoperowanych miejsc. Dobrą robotę robisz Grzegorz. Pozdrawiam
Andrzej

Post autor: Andrzej »

Hej!
Na imię mam Andrzej, 55 lat. Jestem alkoholikiem. Nie piję od ośmiu lat, ale co 2, 3 lata zdarzają się ciągi. Klasyka. Co kilka miesięcy nawroty choroby - bezsenność, depresja, nerwowość. Ciągle szukam jak złagodzić te napady, żeby znów nie ruszyć "na szlak".
I trafiłem na książkę "Pierwotne ciało, pierwotny umysł", która daje mi nadzieję. Jeśli przestawię się na dietę bez węglowodanów to, jak twierdzi autorka książki, ustąpią również skutki uzależnienia od alkoholu.
Od 10-ciu miesięcy próbuję żyć bez cukru. Ale tylko próbuję, bo po kilku tygodniach, czasem miesiącach biegnę do sklepu po słodycze i opycham się nimi przez kilka dni. Potem znów dieta bez węglowodanów. Ale jestem pełen nadziei.
Trochę ćwiczę, trochę biegam. Sporo pozytywnych zmian; poprawa kondycji, lepszy sen, paznokcie twarde i mocne, cera czystsza i gładsza, tłuszczu ubywa i sylwetka robi się .. sportowa.
Pozdrowienia!
Anik

Post autor: Anik »

Hej mam na imię Ania choruje na rzs i hashimoto.Dieta to moja ostatnia nadzieja na remisje
ODPOWIEDZ