Strona 1 z 1

węgle nie tuczą!

: środa 28 09 2016, 15:28
autor: vjera
http://www.akademiawitalnosci.pl/cud-diety-kempnera/

Jakie jest Wasze stanowisko na temat tej diety? mnie trochę namieszała w głowie,ale jednak tłuszcze to tłuszcze i za nic nie rzucę lchf. :)

Re: węgle nie tuczą!

: niedziela 02 10 2016, 11:18
autor: vvaleczny1
Znam stronę i ta kobieta jest jakaś nawiedzona jeśli chodzi o jedzenie mięsa, lub jak ona nazywa "zjadanie tkanek zwierzecych" podczas czy zjadanie tkanek roslinnych już jej nie przeszkadza. Notorycznie też są bzdury o diecie paleo, jakoby była wysokobiałkowa, że to dieta kopia Atkinsa, że nie było badań czy pomaga itp... Choć niektóre artykuły ma bardzo fajne i to trzeba podkreślić.
Co do samej diety ciekawa, to tylko pokazuje jak na róznych dietach ludzie potrafią odzyskiwac zdrowie bo medycyna nie jest nauką ścisłą i organizm ludzki jest wciąż fenomenem, o ile nie zatrujemy go glutenem, tłuszczami trans, nadmiarem cukru itp.

Re: węgle nie tuczą!

: niedziela 02 10 2016, 23:18
autor: vjera
Hhahahah,też momentami mam wrażenie,że jest nawiedzona,ale podziwiam jej wiedzę,choć nie wszystko biore do siebie to co pisze. Ostatnio jej sie zapytałam czy mogę jeść owoce na czczo przy IO (paleo low carb) skoro fruktoza rzekomo nie pobudza insuliny. Odpowiedziała,że na Paleo lepiej nie kombinować z fruktozą.

Najbardziej mnie denerwuje,jak twierdzi,żeby nie łączyć węgli z tłuszczem! :evil: