Choroby przewlekłe

Wszelkie pozostałe tematy
Marta

Choroby przewlekłe

Post autor: Marta »

https://m.youtube.com/watch?v=HEvhT5OhFdA to odnosnik do wykładu z Jerzym Ziębą o chorobach przewlekłych nie bede wymieniac jakich.bo wiadomo ze.wiecie.ale to nie o tym!chciałam napisac a o tym ze jak bardzo chciałam podziekowac takim ludziom jak tworcy tej strony czyli Grzegorzowi za to ze uswiadamia ludzi zeby cofnosc sie do zywienia naszych.przodkow czyli do naszych.korzeni a nie bedziemy sie faszerowac w przyszlosci lekami i daj Boze chorowac na jakiekolwiek choroby Grzegorz jestes wielki!!!Zięba dokladnie mowi o!tym samym w tym wykladzie zeby powracac do korzeni i powtarza to wielokrotnie.ze nawsze problemy zaczynaja.sie w jelitach czyli nasze zdrowie!zalezy od!tego co jjemy co wkładamy do ust zapewne Wy juz o tym wiecie ale ja od niedawna tak naprawde sie tym interesuje niby wiedzialam ale nie praktykowalam jest tu wspomniany!gluten mowa o tłuszczach to samo pisze Grzegorz na swojej stronie wielkie brawa dla Ciebie!!!ja osobiscie jestem na etapie odstawiania lekow zwlaszcza antydepresanow a takze od nadcisnienia i od tarczycy antyd.zredukowane do polowy i bede schodzic powoli bo niewiem czy wiecie jakie sa skutki odstawienne tego cholerstwa od razu jest to porownywalne z odstawieniem narkotykow a moze takie same u mnie wystarczylo 48h bez tabletki tak jak wczoraj i ruszyła lawina:silny bol glowy nudnosci wymioty biegunka zawroty glowy.dreszcze i prady na ciele i cholera go wie jeszcze oczywiscie moj lekarz mnie o tym nie poinfirmowal jak zwykle byl to internet kocham internet ;) takze trzymajcie za mnie kciuki a ja za Was byscie byli zawsze zdrowi i!pogodni pozdrawiam!!! :P
:arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!

Reklama wspiera rozwój strony:
'

vvaleczny1

Re: Choroby przewlekłe

Post autor: vvaleczny1 »

Ja już chyba obejrzałem absolutnie wszystkie wykłady J.Zięby na youtube, co mi trochę zajęło. Człowiek naprawdę ma dużą wiedzę, umie ją też atrakcyjnie przedstawić. Wyśmiewa cholesterol, informuje o truciznach jak statyny, mówi prawdziwe rzeczy o tłuszczach i o tym, jak medycyna akademicka jest bezradna w chorobach przewlekłych.

Na pewno warta uwagi jest jego książka "Ukryte terapie", którą sam zakupiłem i w 2 wieczory przeczytałem, jest bardzo dobrze napisana.

To co właśnie napisałaś: zaczyna się od jedzenia i Zięba też zwraca na to dużą uwagę. Żeby po 1 jedzenie pochodziło z upraw naturalnych, ekologicznych, "czystych", że mleko = osteoporoza, że tłuszcze nasycone są zdrowe, że nadają się do smażenia, a te wszelkie oleje rafinowane w sklepach jedynie do oliwienia bram i drzwi. Tak samo mówi o szkodliwości cukru, margaryn i rafinowanych olejach i smażeniu na nich.
Marta

Masz racje tez zamierzam obejrzec wszystkie jego wyklady ale to duzo czasu zajmie bo jest tego multum :D ja!nie lubie czytac wiec pozostaje mi youtube :D dobre i to nie pamietam kiedy ostatnio chorowalam na jakies przeziebienie i wogole jak juz mi sie uda odstawic antydepresanty wogole to juz bedzie cud bo one najbardziej blokuja mi spadek wagi juz jestem na 1/4 tabletki i nie wiem co to cukier nie odczuwam potrzeby ani grama jego zjedzenia wiem ze jestem na dobrej drodze i to mnir motywuje najbardziej :) pozdrawiam :P
Marta

Do oliwienia i bram i drzwi : :o lol: dobre :mrgreen:
ODPOWIEDZ