Strona 1 z 1

Grupa na facebooku

: poniedziałek 07 03 2016, 21:19
autor: Ferrieha
Hej :)
Poszukiwałam na FB polskojęzycznej grupy Paleo, ale jej nie znalazłam, więc... założyłam. Jeśli macie ochotę współtworzyć taką społeczność, grupę wsparcia i wymiany informacji, zapraszam serdecznie :) Nie chcę robić reklamy i linkować, więc po prostu - jeśli jesteście zainteresowani, znajdziecie ją bez trudu na fb :)

Re: Grupa na facebooku

: poniedziałek 07 03 2016, 21:39
autor: Grzegorz
Hmmm... takich grup jest już kilka, choćby:

Paleo Człowieki
Jem Paleo!!!
Paleo Poland Movement

Chyba kiepsko szukałaś :)

Jak chcesz dalej rozwijać swoją grupę, to możesz spokojnie tutaj podać jej adres, takie reklamy są jak najbardziej dozwolone :)

Re: Grupa na facebooku

: poniedziałek 07 03 2016, 21:56
autor: Ferrieha
O kurczę! Wiesz, ze naprawde uczciwie nie mogłam znaleźć? Znalazłam tylko 2 grupy z Paleo w nazwie i obie były zagraniczne.. A szukałam nie tylko pod Paleo, ale tez pod dieta pierwotna, paleolityczna, dieta jaskiniowca i generalnie sprawdzałam wszystko, co tylko przyszło mi do głowy. Dziękuje Ci za linki, faktycznie chyba kiepsko szukałam.
Skoro reklama tego typu jest ok, to wklejam tez link do nowopowstałej grupy :)
https://www.facebook.com/groups/949370518489956/
Mam nadzieję, ze grupa stanie się fajnym miejscem wsparcia i dzielenia sie informacjami :) zapraszam :)

Re: Grupa na facebooku

: poniedziałek 07 03 2016, 21:58
autor: Grzegorz
Super, dołączyłem :) Rozważ tylko, czy nie warto otworzyć tej grupy, na razie jest ona zamknięta i ludzie spoza nie będą widzieć, czy warto się zapisać, czy nie.

Re: Grupa na facebooku

: poniedziałek 07 03 2016, 22:15
autor: Ferrieha
Może masz rację!
Z przyzwyczajenia ustawiłam na "zamkniętą", bo inne grupy, do których należę, są zwykle zamknięte, ale może faktycznie otwarcie jej przyciągnie więcej osób :) Zaraz zmienię ustawienie, a jeśli grupa się rozkręci, to zapytam po prostu wszystkich członków jak wolą (bo mogą też np. czuć się pewniej opowiadając o swoim talerzu, zakupach czy utracie wagi w grupie zamkniętej) :)