Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

Ooooo.... jak dobrze was widzieć :D Przytulasy!
https://nnka.wordpress.com/2016/02/20/s ... onacciego/
Takie trochę mistyczne, ale może was zainteresuje. Mnie przyciągnął ciąg fibonacciego... i się zdziwiłam :idea:
Moja DDP jest nadal węglowodanowa głównie. Miewam okresy, że wchodzę w tłuszcze, ale zdrowie mi wtedy zdecydowanie siada. No cóż, na razie nie moja bajka, mimo umiłowania tłuszczów :mrgreen: Ale rotacja pozostaje jako podstawa. I jest nieźle.
Jak wasze koronne doświadczenia? My z mężem prawdopodobnie przeszliśmy tę infekcję w lutym. Mąż dwa tygodnie "zdychał", churchlał, dusiło go, a normalnie infekcje przechodzi w ciągu doby, góra dwóch dni. Ja dostałam potwornej biegunki, tydzień ze mnie się lało, potem wylazł półpasiec i układ oddechowy mocno mi osłabiło, cofnęłam się z osiągnięciami regeneracyjnymi, do tej pory jeszcze nie całkiem jest w porządku, ale typowej infekcji płucnej nie odczułam, ufff.... W tym czasie (luty) kilkoro moich znajomych miało ciężkie tzw. grypy, zrobili teraz testy na przeciwciała i wyszły dodatnie, że przeszli koronkę. To tyle moich doznań z ostatnich tygodni :mrgreen:

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka »

Moja córka też miała ciężką grypę w lutym albo marcu (bardzo dużo dzieci wtedy chorowało), jeszcze przed "koroną", mąż się zaraził i chorował przez 2 dni, a mi nic (albo przeszłam bezobjawowo).
Widujecie na ulicy ludzi w maskach? u mnie jeszcze się zdarzają i to nie tylko starsi, młodzież też :shock:

Dieta niby ok, ale coś muszę robić nie tak :( Waga nie chce spadać.
Czuję się dobrze, oprócz nadmiaru kilogramów.

A co u was?

ODPOWIEDZ