Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq »

wiesz, ja czasami mam przesyt...to chyba normalna reakcja...i wtedy przerzucam się na coś innego...wczoraj miałem dzień jajeczno-warzywny, ale dzisiaj znowu będzie trochę wieprzowiny - bo tak zwyczajnie jest prościej. Nie mam tyle czasu, żeby na każdy dzień się tak mocno przygotowywać jak kiedyś...niestety...

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ibinia

Post autor: ibinia »

Jak dobrze że jesteście! Cmokam was w nosy z radości :D
Z tym wieprzem to jest gruba sprawa, większość się wikła w świński interes :oops: A uzależnienie widać w postaci efektu odstawiennego. Taki paradoksik, niby wszystko w porządku, ale jak porzucisz, to doskwiera to i owo ;)
U mnie dzisiaj "w ogóle nieuzależniający" nabiał :lol: rzodkiewki i krążki owsiane. Miałam ochotę, mniam!
Minie2020

Post autor: Minie2020 »

Basiu wieprzek nie jest dobrym miesem dla ludzi...

u mnie dzis krolik z rosoku-rosol na kroliku jest za chudy iw rzucilam 2 lychy smalcu gesiego i wtedy to bylo to...:)

jutro planuje zielony gorszek a mianowicie zupa grecka z batatow wlasnie z groszkiem zielonym...mysle, ze na te slote bedzie ok.

na kolacje pewnie mix salat moze z oliwkami i ziemniakami aby bylo bardziej syto:)
Minie2020

Post autor: Minie2020 »

ibinia pisze: piątek 16 10 2020, 10:29 Jak dobrze że jesteście! Cmokam was w nosy z radości :D
Z tym wieprzem to jest gruba sprawa, większość się wikła w świński interes :oops: A uzależnienie widać w postaci efektu odstawiennego. Taki paradoksik, niby wszystko w porządku, ale jak porzucisz, to doskwiera to i owo ;)
U mnie dzisiaj "w ogóle nieuzależniający" nabiał :lol: rzodkiewki i krążki owsiane. Miałam ochotę, mniam!
czasami tez wcinam jakies krazki...odrzucilo mnie od chleba-nawet paleo...parafrazujac pania dr."dobrze":)
aaaaq

mi chude mięso nie służy, odrzuca mnie od chudego mięsa...mięso musi być tłuste :)
ibinia

Post autor: ibinia »

Też wolę tłuste, ale rzadko mnie ciągnie do mięsa w ogóle. Dzisiaj akurat WIEPRZ :oops: w postaci boczku pieczonego plus kapusta czerwona z cebulą.
aaaaq

mieszam...rano karczek, obiad sushi ;)
ale obiecuję poprawę...
ODPOWIEDZ