Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
soko

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: soko »

aaaaq pisze: czwartek 24 05 2018, 08:32 soko - nie wiem jak lubisz - ale u mnie osobiście często zdarza sie tzw. dolewka tłuszczu - do sałatki to w sposób bardziej naturalny przychodzi, ale jak mam posiłek zbyt chudy, to dokładam też tłuszczu - tego na który akurat mam ochotę - ostatnio na topie jest masło klarowane i smalec :)
Eh, chciałam rano dolać do sałatki oleju lnianego, ale.. zapomniałam ;P

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie »

Czesc nowa kolezanko,,
moze podaruj sobie ten ser feta:)zrob sobie wersje bez:)jak tak non stop robie komponujac posilki dla rodziny…niestety nie pomoge ci za bardzo w kwestii medycznej:(PCOS tez u mnie podejrzewano ze wzgledu na bardzo dlugie cykle ale po laparoskopii jednak stwierdzili, ze nie jest to az Taki Problem...ale potwierdzam, ze DDP ma zbawienny wplyw na nasz organizm i pieknie wiele rzeczy reguluje czego i Tobie zycze w tym temacie:)
a u mnie tez dzis rybnie…
aczkowiek beda dwa bialka bo zaczelam o 8.30 odrobina chalwy...wiec coz...ale mily poczatek jedzeniowy dnia:)ogolnie udalo mi sie trzymac przerwe jedzeniowa od wczoraj 14,5 h wiec jest ok:=)
soko

Minie pisze: czwartek 24 05 2018, 09:56 Czesc nowa kolezanko,,
Cześć :)
Minie pisze: czwartek 24 05 2018, 09:56 moze podaruj sobie ten ser feta:)zrob sobie wersje bez:)jak tak non stop robie komponujac posilki dla rodziny…niestety nie pomoge ci za bardzo w kwestii medycznej:(PCOS tez u mnie podejrzewano ze wzgledu na bardzo dlugie cykle ale po laparoskopii jednak stwierdzili, ze nie jest to az Taki Problem...ale potwierdzam, ze DDP ma zbawienny wplyw na nasz organizm i pieknie wiele rzeczy reguluje czego i Tobie zycze w tym temacie:)
uległam pokusie tego serka, ale następnym razem do swojej porcji nie dodam :P
Minie pisze: czwartek 24 05 2018, 09:56 a u mnie tez dzis rybnie…
aczkowiek beda dwa bialka bo zaczelam o 8.30 odrobina chalwy...wiec coz...ale mily poczatek jedzeniowy dnia:)ogolnie udalo mi sie trzymac przerwe jedzeniowa od wczoraj 14,5 h wiec jest ok:=)
Jaką rybkę będziesz zajadac?
Minie

Mintaja:)
a wieczorem zrobie salatke z paluszkow krabowych
soko

Minie, smaczny dzień u Ciebie. W ogóle zapomniałam o istnieniu paluszków krabowych. Gdzie je kupujesz? :)
Minie

w lidlu:)
lubie czasam zrobic z nmi salatke:)

zglodnialam i wypilam kubek rosolu…

do obiadu jeszcze godzina:(
wogole wychodza mi te 3 dni wolnosci mam Lenia na wszystko...dobrze ze dzis drugi dzien na DDP!mam nadzieje, ze jutro wszystko juz wroci do normy i odzyskam swoja normalna Energie...

wczoraj zrobilam sobie mega pyszna kolacje..ugotowalam zielone szparagi na parze, pokroilam na male kawalki, cukinie wrzucilam na olej kokosowy dodalam Piers z kurczaka otoczona we wloskich ziolach...do tego potem dalam te szparagi plus ulubione przyprawy i mialam zielona kolacje..bylo pyszne i od 18 trzymalo mnie do 8.30:)
soko

Minie pisze: czwartek 24 05 2018, 11:43 w lidlu:)
lubie czasam zrobic z nmi salatke:)
To mam kolejny powód żeby zrobić zakupy w Lidlu ;P Co dorzucasz do takiej sałatki? - wybacz za to wypytywanie, ale przydadzą się dobre wzorce ;D
Minie pisze: czwartek 24 05 2018, 11:43 wczoraj zrobilam sobie mega pyszna kolacje..ugotowalam zielone szparagi na parze, pokroilam na male kawalki, cukinie wrzucilam na olej kokosowy dodalam Piers z kurczaka otoczona we wloskich ziolach...do tego potem dalam te szparagi plus ulubione przyprawy i mialam zielona kolacje..bylo pyszne i od 18 trzymalo mnie do 8.30:)
Ale inspirujące, chyba popełnię coś podobnego wkrótce! Szaprażki, kolejna rzecz, której daaawno nie jadłam :P

Jestem już po pierwszej porcji miruny z surówką - uwielbiam rybki :D
baśka

Post autor: baśka »

Hej Soko :D
Prowadzisz dzienniczek? szybko byś wyłapała, po czym źle się czujesz. Potem wystarczy te produkty odstawić na dłuższy czas albo rotować np. co tydzień (i obserwować reakcje).

Wczoraj spotkałam się z koleżankami i wyszedł DW (piwo). Było fajowo; z jedną widuję się tylko raz w roku albo i rzadziej.
Dzisiaj dzień rybny :D Kurcze, jak to się zmienia na DDP; wcześniej nie lubiłam ryb, jadłam raz w roku na wigilię. Zaczynam być głodna a nie mam śniadania ze sobą. Nie wiem co będzie, bo po pracy idę na zakupy... ciekawe hehehe
soko

Hej :)
Prowadzę dzienniczek, niektóre objawy są jednak ciągłe i niezależne od tego co zjem - np. szum w uszach - wolę o nim nawet na myśleć, bo doprowadza mnie do wyjątkowo złego nastroju, więc udaję, że go nie ma
Pugi

Post autor: Pugi »

Soko, ale dlaczego robisz rybę na parze? Jak ją usmażysz to od razu będzie więcej tłuszczu.
ODPOWIEDZ