Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » piątek 13 07 2018, 18:25

soko pisze:
piątek 13 07 2018, 14:48
A ja już zgłodniałam i myślę o jakimś dobrym deserku. Na myśl przyszło mi ubite na puszek mleczko kokosowe z borówkami, albo malinami. No ale wcześniej ten pstrąg, zrobię go inaczej niż zwykle, tj. chyba bez rozmarynu, dodam trochę soli, pieprzu, świeży koperek, skropię cytrynką. W środku rozsmaruję masełko. O, tak zrobię! Rybkę owinę w folię alu i zapiekę. Głodek, głodek. Wczorajszy nadmiar węglowodanów dzisiaj obudził apetyty, eh :P
Kiedyś też szukałam alternatywy dla przemysłowych szamponów, ale po wszelkich eksperymentach doszłam do wniosku, że jednak lubię pachnące chemią włosy :P Chociaż mam z nimi problem, bo bardzo się przetłuszczają. Ale uważam, że to błahostka, da się żyć :)
moje tez sie przetluszczaja...ale jakos daje rade:)
ostatnio kupilam falownice...pisalam wam...Paris Hilton...myslalam, ze to pewnie jakies cuda z bznadziejnym efektem a tu ...wow efekt...uwielbiam te moje falowane wlosy..czemu na to wczesniej nie nie wpadlam..dodaja uroku i odejmuja lat:)hihi

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie » piątek 13 07 2018, 18:27

Minie pisze:
piątek 13 07 2018, 18:25
soko pisze:
piątek 13 07 2018, 14:48
A ja już zgłodniałam i myślę o jakimś dobrym deserku. Na myśl przyszło mi ubite na puszek mleczko kokosowe z borówkami, albo malinami. No ale wcześniej ten pstrąg, zrobię go inaczej niż zwykle, tj. chyba bez rozmarynu, dodam trochę soli, pieprzu, świeży koperek, skropię cytrynką. W środku rozsmaruję masełko. O, tak zrobię! Rybkę owinę w folię alu i zapiekę. Głodek, głodek. Wczorajszy nadmiar węglowodanów dzisiaj obudził apetyty, eh :P
Kiedyś też szukałam alternatywy dla przemysłowych szamponów, ale po wszelkich eksperymentach doszłam do wniosku, że jednak lubię pachnące chemią włosy :P Chociaż mam z nimi problem, bo bardzo się przetłuszczają. Ale uważam, że to błahostka, da się żyć :)
moje tez sie przetluszczaja...ale jakos daje rade:)
ostatnio kupilam falownice...pisalam wam...Paris Hilton...myslalam, ze to pewnie jakies cuda z bznadziejnym efektem a tu ...wow efekt...uwielbiam te moje falowane wlosy..czemu na to wczesniej nie nie wpadlam..dodaja uroku i odejmuja lat:)hihi
..
wracajac do jedzenia...po wielogodzinnej lazedze z coreczkami ...nie chialo mi sie gotowac i zrobilam pstraga z patelni po raz drugi z surowkami...

chodza za mna dwie rzeczy fasolka szparagowa i...ciagle orzechy ziemne...

Mika

Post autor: Mika » piątek 13 07 2018, 19:29

Przepis na szampon z mydlnicy dodałam w przepisach.

ibinia

Post autor: ibinia » piątek 13 07 2018, 19:37

Mika, jaki prosty ten przepis! Najpierw go wypróbuję zatem, może nie będzie potrzebny gotowy szampon. Jak fajnie, że podałaś co i jak zrobić :D
Minie, zauważyłaś, że i fasolka, i orzeszki ziemne to ta sama grupa? Coś cię w tej grupie pociąga :D

Minie

Post autor: Minie » piątek 13 07 2018, 21:02

nie zauwazylam..dzieki ibiniu:)

Mika

Post autor: Mika » piątek 13 07 2018, 21:46

ibinia pisze:
piątek 13 07 2018, 19:37
Mika, jaki prosty ten przepis! Najpierw go wypróbuję zatem, może nie będzie potrzebny gotowy szampon. Jak fajnie, że podałaś co i jak zrobić :D
Minie, zauważyłaś, że i fasolka, i orzeszki ziemne to ta sama grupa? Coś cię w tej grupie pociąga :D
Bardzo prosty :D ja też sama zrobię i porównam z tymi szamponami od Kasi - szczerze mówiąc to nie wiem z czego one były.
Podam Wam jeszcze przepisy na pozostałe szampony ale to trochę później bo nie mam teraz czasu.

soko

Post autor: soko » sobota 14 07 2018, 08:20

Zgłaszam, że pstrąg wyszedł bardzo smaczny :)
Dzisiaj dzień wyjazdowy, z jedzeniem zdrowo może być kłopot :(

ibinia

Post autor: ibinia » sobota 14 07 2018, 09:44

soko, niech dzisiejsze jedzenie smakuje ci jak pstrąg, czyli wyśmienicie i w dobrym towarzystwie - posłuży ci! :D Miłego wyjazdu :)
Mika, ciekawe, jak ocenisz eksperyment własnego szamponu w odniesieniu do Kasinego :D

Mika

Post autor: Mika » sobota 14 07 2018, 12:59

Coś mi się wydaje, że te Kasine szampony trudniejsze do zrobienia i bardziej wymagające są ale nie ma co przesądzać. Zrobię swój i wtedy będzie można coś powiedziec:)
Kurczę DW mi się zrobił :(

baśka

Post autor: baśka » sobota 14 07 2018, 16:21

Mika, dzięki!
W poniedzialek trzeba odwiedzić sklep zielarski :D

Jeśli chodzi o przetłuszczające się włosy - mojej córce robią się tłuste i łupież jak je mleczne i zboże. Zawsze! Jak ją przypilnuję, problem znika po kilku dniach. Myślę, że chodzi o uszkadzacze - do przemyślenia ;)

ODPOWIEDZ