Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia » niedziela 15 07 2018, 19:43

Mika, może przez kawę ten nerw :D
Mój 6-letni bratanek jest bardzo rozczarowany, bo od początku mistrzostw obstawił Chorwację :lol: Miał niezłego czuja. No ale jednak drugie miejsce, a nie pierwsze. Nie spodobało mu się to. Brat nagrywał jego relacje meczowe na żywo, bomba :D

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mika

Post autor: Mika » niedziela 15 07 2018, 20:13

Przez kawę Ibiniu ale i przez sędziego, który niesłusznie podyktował rzut wolny przez co wpadła ta pierwsza nieszczęsna bramka. Gdyby nie to, mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Komentarze Twojego bratanka na pewno są obłędne. Już sobie wyobrazam wkurzonego sześciolatka komentującego tak żywiołowy mecz. Szkoda, że nie mógł sie cieszyć zwycięstwem Chorwatów( w końcu to biało-czerwoni).

aaaaq

Post autor: aaaaq » poniedziałek 16 07 2018, 08:12

komentarze mojego syna, też by się nadały ;)
Też był za Chorwacją...niestety, ale jednak decyzje sędziego miały chyba zbyt duży wpływ na wynik końcowy i w finale wyszło zmęczenie Chorwacji poprzednimi meczami...

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 16 07 2018, 08:15

szkoda...Chorwaci przegrali…:(((
aaaaq zakupie takowa:)

soko

Post autor: soko » poniedziałek 16 07 2018, 08:39

Dzień Dobry :)

Czy taka sałatka gyros będzie wielką zbrodnią?
  • filet z kurczaka w przyprawach (pieprz ziołowy, pieprz czarny, sól, papryka słodka, zioła prowansalskie, trochę gotowej mieszanki gyros)
  • ananas z puszki
  • groszek z puszki
  • papryka czerwona
  • kapusta pekińska
  • ketchup Heinz (ma w miarę czysty skład)
Pewnie trzeba tu liczyć dwa białka, łączenie białka z węglowodanami. Może trzeba by to delikatnie zmodyfikować? Chociaż nie ukrywam, że jest to cudownie smaczne, eh :(

aaaaq

Post autor: aaaaq » poniedziałek 16 07 2018, 09:19

za bardzo przekombinowane - oczywiście moim zdaniem
Dla mnie np. ananas jest za słodki i na pewno taka sałatka nie byłaby dla mnie cudownie smaczna...jestem zwolennikiem prostoty...
ale jak coś smakuje, to od czegoś trzeba zacząć...puszki generalnie nie są polecane...

kolega do pracy przyniósł swoje pomidory - powiem może coś szokującego..dla mnie te pomidory były właściwie słodkie :lol:

soko

Post autor: soko » poniedziałek 16 07 2018, 10:25

Ja również uważam, że pomidory z własnego ogródka są słodkie! ;)
Uwielbiam koktajlowe, to jest dla mnie mega przysmak. Chociaż malinowe i bawole serca też są bardzo dobre. A sklepowe to typowy shit, za przeproszeniem. Nie znoszę zimowych pomidorów z marketów - zimą wybieram te z puszki (tia, nieszczęsne puszki! :( )

Co do sałatki, to miałam okazję jeść taką gotową ze sklepu i postanowiłam odtworzyć taką samą we własnej kuchni, bo naprawdę mi smakowała. No ale jako że jest w niej duża różnorodność składników to spodziewam się, że jest niezbyt zdrowa, a szkoda ;(
Trzymanie DDP jest taaaakie trudne ;P
Miliony podejść i ciągle zbaczam z właściwej ścieżki. Chyba zbyt dużo dni wolności oddaliło mnie od celu :/
No ale za karę wróciły bóle pleców, nadgarstka, zatkany nos rano i ogólnie uczucie połamania w całym ciele. Naprawdę zapomniałam już o tym, a tu masz.

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 16 07 2018, 12:02

aaaaq pisze:
poniedziałek 16 07 2018, 09:19
za bardzo przekombinowane - oczywiście moim zdaniem
Dla mnie np. ananas jest za słodki i na pewno taka sałatka nie byłaby dla mnie cudownie smaczna...jestem zwolennikiem prostoty...
ale jak coś smakuje, to od czegoś trzeba zacząć...puszki generalnie nie są polecane...

kolega do pracy przyniósł swoje pomidory - powiem może coś szokującego..dla mnie te pomidory były właściwie słodkie :lol:
my tu mamy lokalnego producenta...sprzedaje malinowki...schoda jak swieze buleczki i sa..jak napisales slodkie..sa to pomidory dziwnych ksztaltow czasami spore takie jak...kiedys...uwielbiam je wprost...mozne je kroic na wielkie plastry i jadac jak chleb:)

zjadlam wczoraj lidlowska bulke te taka plaska ciemna nie wiem czy wiecie o jaka mi chodzi..zapomnialam nazwy...i podczas meczu paluchy z nerwow paluchy z ziolami no i od wieczora mam bol biodra...jak diabli...spac nie moglam przez niego...takze dzis mam kiepski dzien...

poki co trzymam IF...

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 16 07 2018, 12:03

soko pisze:
poniedziałek 16 07 2018, 10:25
Ja również uważam, że pomidory z własnego ogródka są słodkie! ;)
Uwielbiam koktajlowe, to jest dla mnie mega przysmak. Chociaż malinowe i bawole serca też są bardzo dobre. A sklepowe to typowy shit, za przeproszeniem. Nie znoszę zimowych pomidorów z marketów - zimą wybieram te z puszki (tia, nieszczęsne puszki! :( )

Co do sałatki, to miałam okazję jeść taką gotową ze sklepu i postanowiłam odtworzyć taką samą we własnej kuchni, bo naprawdę mi smakowała. No ale jako że jest w niej duża różnorodność składników to spodziewam się, że jest niezbyt zdrowa, a szkoda ;(
Trzymanie DDP jest taaaakie trudne ;P
Miliony podejść i ciągle zbaczam z właściwej ścieżki. Chyba zbyt dużo dni wolności oddaliło mnie od celu :/
No ale za karę wróciły bóle pleców, nadgarstka, zatkany nos rano i ogólnie uczucie połamania w całym ciele. Naprawdę zapomniałam już o tym, a tu masz.
odpzsc sobie ananasa?zrob warzywa bez kukurydzy plus miesko i majo...i jakos bedzie

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 16 07 2018, 14:28

soko, jeśli sałatka ma być jedzona raz na kilka dni, to i w takiej wersji ujdzie, bo jedno białko zwierzęce i jedno roślinne jest dopuszczalne, odrobinę ananasa potraktowałabym jako przyprawę (ale niech to będzie plaster na całą miskę). A jak odejmiesz groszek, to jest prawie idealnie. Dobrze kombinujesz :)
Pomidory z dobrego źródła są albo słodkie, albo kwaśne, zależy od odmiany. A sklepowe są kwaśno-wodnisto-nijakie :shock:
Minie, a paluszki masz poszarpane od ogryzania? ;) Niech szybko wyparuje z ciebie bułczane cierpienie... Na pewno organizm szybko się zregeneruje.

ODPOWIEDZ