Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Pugi

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Pugi » niedziela 22 07 2018, 12:05

No, jednak nie tak dobrze bo jeszcze wieczorem wpadła garsteczka pistacji i jeszcze 3 łyżki warzyw z patelni. Na pocieszenie siebie samej dodam, że waga i tak poszła sporo w dół, nogi mam szczuplutkie jak w czasie głodówki.
Więc... Dobrze jest :lol:
A dziś właśnie skończyłam mój pierwszy posiłek i była to surówka z sałaty lodowej i mieszanki innych warzyw i oleju rzepakowego. Trochę namieszałam składników ale jest niedziela więc robiliśmy ogólnorodzinną wersję. Jednak żadnych złych produktów i bezbiałkowo na razie.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie » niedziela 22 07 2018, 18:17

dopiero kolo 18 moglam znow cos zjesc…

teraz poprawilam papryka z sosem czosnkowym../kanapki/

jutro pojutrze upieke chleb gryczany..uwiklalam sie w jedzenie ziemniakow...musze zrobic jakos sobie przerwe..

soko

Post autor: soko » poniedziałek 23 07 2018, 08:40

Czytam o waszych weekendach i aż zgłodniałam. Sałatka z ziemniakami, szczypiorkiem, ogórkiem itd. - mnie też zainspirowała, muszę odczekać bo ostatnio w piątek i sobotę je jadłam. :)
Wczoraj skusiłam się na sałatkę z burakami, ale gotowane buraki jednak są dla mnie zdecydowanie za słodkie.
W ogóle to ostatnio wstaję z wilczym apetytem a już tak nie było. Muszę znaleźć przyczynę.
A znajomi mnie wyzywają, że jestem stanowczo za chuda. Niestety nawet jeśli trochę przybieram to tylko w brzuchu, a uda i ręce pozostają przeraźliwie chude :P

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 23 07 2018, 09:43

mam tak samo rece i nogi chude jak patyki:)
zawsze walczylam z "brzuchem" hihi

u mnie dzis gryczano...jakos mam na chleb gryczany ochote ,,na smalec i ogorki malosolne...wszystko jest...chlebek rosnie wiec...o 13 zaczne biesiadowanie hihi...

wrzucilam przepis na chleb gryczany siemieniem lnianym i powiem wam, ze w koncu bedzie udany..w smaku tez super gdyz dodalam lyzeczke soli wiecej :)poki co rosnie..i to pieknie!pierwszy i ostatni jaki robilam...nie byl zbyt udany...

soko

Post autor: soko » poniedziałek 23 07 2018, 10:11

Minie, ja dziś wcinam kaszę gryczaną, toż to trochę podobnie :P
Zastanawiam się czy ćwiczenia mogłyby te nasze patykowate kończyny jakoś pogrubić :)
Zainwestowałam w nowy kostium kąpielowy i zamierzam się wypływać na urlopie, a potem kontynuować na basenie - co zresztą robiłam w zeszłym roku, przed dietowaniem :)

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 23 07 2018, 10:22

ja cwicze .,,,yoge,,wpylwa super na cialo...cwicze cwiczenia tybetanskie...sporo sie ruszam, rowerek stacjonarny, normalny, nordic Walking,,,czasem sie przebiegne...mam tez taka mini silownie w piwnicy...ale ogolnie najbardziej lubie yoge poprzez cwiczenia gdze duzo sie podpierasz na rekach..ramiona mi sie ladniejsze zrobily:)
na Ironie nie podobaja mi sie nogi umiesnione u kobiet...nie wiem czemu ..dla mnie sa malo kobiece..:)no ale moje sa niestety przerazliwe chude:(

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 23 07 2018, 10:54

Wysportowane jesteście, dziewczyny :D Chude rączki i nóżki :lol: Skąd ja to znam...

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 23 07 2018, 10:55

Pugi, jest znakomicie! 8-)
Basiu, przybądź i podziel się swoim optymizmem, cudnie zarażasz dobrem!

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 23 07 2018, 11:09

ibiniu Sport/amatorski/ to zdrowie... ;)

a mnie wzielo na fasolowke i...wyszla mi przepyszna..objadlam sie po zeby…
to chyba bedzie wszystko na dzis...ew. jak zglodnieje to zjem znow pol kromki chleba gryczango u ogorkiem malosolnym…:)

milego dnia kochani.

Pugi

Post autor: Pugi » poniedziałek 23 07 2018, 17:47

:evil: Dzień Wolności mi się zrobił :evil:
Ciasto z jabłkami i ja to nie jest dobre towarzystwo :cry:

ODPOWIEDZ