Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
soko

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: soko »

Dziękuję Wam za szybką odpowiedź :)
Jadłam wczoraj, dzisiaj kontynuuje i chyba wszystko gra :)
A jak u Was, co dzisiaj jecie?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ddp

Post autor: ddp »

ddp
ja dzisiaj nietypowo, rano herbatka ziołowa, a przed chwilą boczek plastry i skórka z całej dużej bułki, herbata. Wieczorem warzywa. Wczoraj placki ziemniaczane z jajkiem na kokosowym i o dziwo nie byłam głodna dzisiaj.
Ibinia, badania przesuwam na koniec m-ca, jem często byle jak, ale z coli i owoców uleczyłam się natychmiast :lol:
Dzielnie działacie, jakoś tak...systematycznie-> patrz aaaaq na czele. Podziwiam i cieszę się, że tak się da, fajne to jest.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

LoveMeTender pisze: środa 17 10 2018, 12:39 Mnie kiedyś pieczona kaczka nasyciła na 24 godziny :lol:
Ale ja zjadam mięso i skórę, i tłuszczyk :D

Lubię też gęsinę. Kupuję gotowca w Biedronce, tą wolno gotowaną.
mnie te gotowce nie przekonują...wolę sam zrobić w piekarniku - i pewnie dlatego tak rzadko jem ;)
aaaaq

Post autor: aaaaq »

jak myślicie? kontynuować głodówkę? ;)
nigdy nie robiłem głodówki dłuższej niż 2 dni :lol:
Pugi

Post autor: Pugi »

Pugi

Widzę aaaaq, że Ci się spodobało na głodzie. Ja myślę, że jak Ci dobrze idzie to 3 dni to żadna tam głodówka. Spróbuj!
Ostatnio zmieniony środa 17 10 2018, 17:09 przez Pugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pugi

Ibiniu! Z moim skrętem nogi to jest tak, że po domu kuśtykam ale dalej to jeszcze nie. Krwiak z kostki schodzi powoli ale boli mnie jeszcze śródstopie, mam wrażenie że robi mi się zapalenie żył w tym miejscu gdzie był ten krwiak. W każdym razie noga zaczęła z powrotem puchnąć, nie jest lekko.

Była dzisiaj koleżanka z ciasteczkami i sałatką dla rekonwalescenta. Nie ugięłam się! Jestem bohaterem! :mrgreen:
Najsmutniejsze jest to, że ona ma cukrzycę, była pielęgniarką i nawet ani razu nie dała mi dokończyć dlaczego ja nie chcę tych ciastek czy innych rzeczy jeść. Wg niej trzeba jeść wszystko i brać leki, ona wie najlepiej.
Pugi

Dzisiaj rano cukier 186.
O 11.00 miks z surowego selera, garstki domowego kiwi i 3 gałązek pietruszki. Do tego łyżeczka oleju kokosowego i kubek wody. Smak taki sobie ale do 15.oo byłam najedzona. Cukier po 2 godz 166.
O 15.30 indyk z rosołu i 4 pieczarki. Po tym cukier 153.
Planuję jeszcze flaczki z boczniaków bo ugotowałam dzisiaj i mam wielką ochotę, zaraz sobie zjem.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Co myślicie o makaronie sojowym? Można sobie pozwolić na niego raz na kilka dni czy zdecydowanie odpuścić?
Pugi

Paulinko, gdzieś słyszałam jak EBW mówiła że kiedyś ją ratował choć nie pamiętam od czego. :lol: Wnioskuję więc, że raz na jakiś czas można.
ODPOWIEDZ