Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

Puziaczku, to był gęsty koktajl, bardzo gęsty. Teraz wcinam orzechy laskowe i nerkowce.
soko, postaraj się po prostu żyć w zdrowiu i poczuciu szczęścia. Waga "sama się unormuje". Ja w sumie przytyłam od szpitalnego 36 kg do 51-52 kg i tak już "stoję" - praktycznie obojętnie ile jem (na tłuszczach nieco chudnę, na wysokich węglowodanach dochodzę do tych 52), ale zajęło to kilka lat. I nie że tak sobie zaplanowałam, "samo się działo" właśnie. Ciało mi się "przebudowało", "odrosły" :lol: mięśnie - śmieję się, bo przecież ledwo ruszam się po domu, więc mięśnie zbudowały się, bo... chciały? :D Mam 161 cm wzrostu, czyli te 51 kg to najnormalniejsza norma. Nigdy przenigdy tyle nie ważyłam (aż tyle), poza ciążą - przed porodem -54 kg :shock: niby byłam bardzo wychudzona, aczkolwiek startowałam z 45 kg, więc przytyłam książkowe 9 kg, a córcia urodziła się z wagą 3.5 kg. Także... nie sama waga ma znaczenie i nie na niej się skupiajmy. Ona, owszem, może mieć znaczenie "kontrolne", że coś się dzieje, ale bez wartościowania (dobrze by było). Moim zdaniem DDP to najlepszy sposób na życie. I weź pod uwagę, że sama Pani Ewa (choć poleca wersję tłuszczową) zaznacza szerokie możliwości jej stosowania. Praktycznie najważniejsze są rotacje, reszta - dobór najlepszego dla ciebie jedzenia wg własnych obserwacji.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

soko

Post autor: soko »

Ibiniu, bardzo dziękuję za ten wyczerpujący post. Wspaniale, że u Ciebie się unormowało, a w szczególności cieszy informacja o zdrowym dzieciątku, bo prawdę mówiąc też trochę o tym myślę - w swoim czasie, mam nadzieję. Przy twoim wzroście 51kg jest naprawdę świetnym wynikiem. Ja chyba też odpuszczę futrowanie na siłę, w końcu organizm chyba dałby znać uczuciem głodu w razie niedoboru kalorii? Oby :)
Ja 1986 - są wady i zalety tego stanu :p
Mika

Post autor: Mika »

Witam wszystkich.
Ja ciągle rotuję - 6 dni wolności i 1 dzień dobrych produktow. Nie potrafię wrócić na dobre tory i nie potrafię tego wyjaśnić. Nie wiem co się ze mną stało:( Jem na zapas...nie mogę przestać i na dodatek wybieram śmieci. Kurcze! Już nie wiem co mam robić. Może przestać w ogóle jeść na kilka dni...
Zdrowotnie też gorzej. Rozum chyba też mi odebrało skoro widzę same minusy tego obżarstwa a mimo wszystko nie mogę przestać.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

Mika - spróbuj od głodówki. Kiedyś jak miałem takie okresy, to łatwiej było mi wrócić, robiąc choćby krótką głodówkę. nawet brak śniadania i potem zaczynanie jedzenia od obiadu może pomóc.
Minie

Post autor: Minie »

Mika pisze: środa 24 10 2018, 13:10 Witam wszystkich.
Ja ciągle rotuję - 6 dni wolności i 1 dzień dobrych produktow. Nie potrafię wrócić na dobre tory i nie potrafię tego wyjaśnić. Nie wiem co się ze mną stało:( Jem na zapas...nie mogę przestać i na dodatek wybieram śmieci. Kurcze! Już nie wiem co mam robić. Może przestać w ogóle jeść na kilka dni...
Zdrowotnie też gorzej. Rozum chyba też mi odebrało skoro widzę same minusy tego obżarstwa a mimo wszystko nie mogę przestać.
Mika tez mialam takie momenty po dietach moze nie na DDP ..to lezy w Psyche...sproboj moze tak jak radzi aaaq na przyklad rzrobic glodowke choc jeden dzien ...a potem moze skroc DDP do 3 dni+1 DW i tak ciagniej ...potem moze sie rozruszasz...po czym ci sie tak stalo?kojarzysz przyczyne?
Mika

Dzięki Aaaaaq - tak zrobię. Odstawię jedzenie i pociągnę ile się da.
Minie

Powodzenia!
Mika

Nie wiem Minie od czego się zaczęło, narastało powoli a teraz to już masakra jest.Zrobię tak jak radzicie, muszę to przerwać.
Dziękuję.
Minie

to Psyche organizm broni sie przed restrykcjami /jakimikolwiek/...mialas juz tak kiedys przy innych dietach?
Minie

Mika pisze: środa 24 10 2018, 13:46 Nie wiem Minie od czego się zaczęło, narastało powoli a teraz to już masakra jest.Zrobię tak jak radzicie, muszę to przerwać.
Dziękuję.
Mika jak chcesz to potowarzysze ci przy glodowce...sama mam chec na choc jeden dzien przerwy od jedzenia:)powiedz kiedy planujesz:)
ODPOWIEDZ