Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Bożena

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Bożena »

Pugi tak ostatnio robię że piję na śniadanie jakiś sok i to mi wystarcza do 12,tu akurat był bez żadnego owocka 😘

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Bożena

Post autor: Bożena »

Dzisiaj do 12 jestem na soku z czerwonej kapusty z cytryna i soku z marchewki 🙃
Pugi

Post autor: Pugi »

Bożena pisze: środa 07 11 2018, 08:01 Dzisiaj do 12 jestem na soku z czerwonej kapusty z cytryna i soku z marchewki 🙃
Bożenko, ile tego pijesz? Na raz czy w porcjach?
Pamiętam jak dobrze kiedyś robiły mi soki i koktajle i tęsknię za nimi a jednocześnie nie mogę się przełamać żeby robić bez owoców. Wydaje mi się to niejadalne. Nie pojmuję jak to możliwe że kiedyś mi służyły a teraz to już nie. Co prawda nie mierzyłam wtedy cukru ale chudłam jak złoto i przeszły mi wszystkie boleści, od wątroby i wszystkiego po sąsiedzku po rwę kulszową, bóle kręgosłupa, kolan, kostek itp. W porównaniu do tamtego okresu teraz czuję się jak wrak.
Pugi

Budzę się codziennie rano i patrzę na moje 27 dyń różnych kolorów, kształtów i wielkości. Poukładałam je w pokoju na regale bo w piwnicy mi gniły. No i wiecie co? Szkoda mi ich brać do zużycia bo są takie piękne, uwielbiam na nie patrzeć ;)
A poza tym sok z dyni bez jabłka?
Pugi

Dzisiaj na śniadanie przepyszny pieczony kalafior z wczoraj. Później orzechy włoskie pochrupane przez mikser. :lol:
ddp

Post autor: ddp »

ddp
no to orzechowo dzisiaj ja też :o
Wczorajsze masło z orzeszków miało też w składzie rodzynki :roll: , było pyszne, ale chyba nie dla moich oczu.
Dzisiaj herbatka z dzikiej róży z fusami (zalana na noc w termosie), kilka orzechów włoskich (obrodziły za płotem, mam i ja :lol:
Do pracy to samo.
Piekny dzień, słoneczko.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Dzień dobry .
Na śniadanie była sałatka ziemniaczana z pieczarkami , ogórkiem konserwowym i cebulą.
Na obiad jeszcze nie wiem. Muszę sklep odwiedzić.
ibinia

Post autor: ibinia »

Pugi, teraz jesteś inną osobą niż jakiś czas wstecz, masz inny metabolizm, potrzebujesz innej regulacji. I.... dajesz radę! :mrgreen:
Bożenko, też się zastanawiam, ile soku wypijasz, bo że smakują, to jestem pewna :D
ddp-ko, rotuj herbatkę, różowate potrafią mocno uczulić po nadużyciu. Smakuje ci, więc pewnie długo posłuży, ale bądź czujna 8-) :mrgreen:
Dzisiaj zajadam jaja, sałaty i kukurydzę :shock: :lol:
Mąż ochoczo dietuje, zjechał 5 kg i jest smukły i powabny ;) a poza tym należy do tych, co lubią odczuwać "pustkę w brzuchu", więc stosunkowo niewielkie posiłki i w dodatku tylko dwa razy na dzień są dla niego radością :D Ukłon w stronę aaaaq, o!
ddp

Post autor: ddp »

ddp
Ibinia, herbatka sama się zrotowała, po wczorajszym i dzisiejszym zachwycie - mam jej już wyraźnie dość. Chyba za szybko :( . Dojadam pastą słonecznikową i chrupkami gryczanymi, orzechy mnie nie nasyciły.
Pugi, bardzo podziwiam Twoje zdolności ogrodnicze; patrząc na piekne, żółtopomarańczowe dynie też się leczysz - kolorem.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Mam od kilku minut mocno wzdęty brzuch :cry:

Czy to po sałatce którą zjadłam 5 godzin temu?
Oprócz tego wypiłam 1 delikatną kawę.
ODPOWIEDZ