Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq »

Pugi - wszystko gra, cukier masz coraz lepszy, może nie służyć ci pietruszka i/lub ogórek kiszony

u mnie dzisiaj wieprzowina cały dzień :)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mika

Post autor: Mika »

Tak mi lekko po wczorajszym słoneczniku :) I ciśnienie na razie ok:) Kawę wypiłam, jeszcze nie podjęłam decyzji o odstawieniu.
Nie wiem co dziś... chce mi się i kabanosów, i śledzi, i białego sera i nawet majonezu, po którym tak źle się czułam ale...nie jestem głodna więc póki co nie jem nic.

aaaaq

Pugi - tam mi się jeszcze przypomina z książki DDP - najlepiej stosować te warzywa, które dr Ewa poleca do sałatek "pięknotek" - ona pisze, że one są najmniej problemowe - to też odnosi się do podnoszenie cukru poposiłkowego...
zwróć też uwagę na to co pisała Emma - są produkty które długo mogą trzymać cukry w ryzach, ale za jakiś czas mogą cukry podnosić bardzo wysoko....

Pugi

Post autor: Pugi »

Dzisiaj na czczo piękne 127 :D
O 11.00 Sałatka z rukoli, szpinaku, cebuli, szczypiorku i białej rzodkwi z olejem sezamowym, przyprawiona czarnuszką. Cukier 154.
O 14.00 sok wyciśnięty z pół kg dyni i 60 gr winogron. Cukier 166.
O 17,00 mięso z perliczki z cebulką i pieczarkami i kubek rosołu z perliczki. Cukier 122 :D
Ogółem nazbierałam 56,5 gr węgli.

Pierwszy raz w życiu jadłam perliczkę. Tego białka na pewno do tej pory nie przedawkowałam. Nie myślałam, że rosół z perliczki jest taki tłuściutki i żółciutki.

Aaaaq, czy jeżeli mam węgle na takim poziomie to jestem w ketozie? Nie interesowałam się tym do tej pory.

Mika

Post autor: Mika »

Pugi piękny cukier całościowy( i rano i po całodniowym jedzeniu ) :D Gratuluję :D

Czyżby białko, którego się nadużywa albo w ogóle nie używa, było lecznicze?

aaaaq

Pugi pisze:
sobota 10 11 2018, 18:55
Aaaaq, czy jeżeli mam węgle na takim poziomie to jestem w ketozie? Nie interesowałam się tym do tej pory.
prawdopodobnie jesteś. przez dłuższy czas poniżej 72g powinna być lekka ketoza.
Na przykładzie te menu, co ci służy...a co niekoniecznie
widziałem wczoraj perliczkę w sklepie jak byłem na zakupach, ale nie wziąłem...chyba jednak będę musiał się skusić ;)

Pugi

Post autor: Pugi »

Perliczki były w Biedronce po 19.90. Drogie to i niewielkie. Taki jeden ptaszek kosztuje ok 30 zł. Mąż mi zakupił bo się bardzo przejął, że mam jeść różności. Smak mnie nie powalił. Właściwie wolę kurczaka i indyka. Ale taki cukier sprawia, że można się poświęcić. :lol:

Bożena

Post autor: Bożena »

Pugi gratuluję wyników cukru 🌷pięknie .
Podobają mi się Twoje pomysły jedzeniowe .Pisz co zjadasz.
Wszystkiego najlepszego z okazji 100 lat niepodległej Polski ❤️Żebyśmy już nigdy nie zaznali wojny.

aaaaq

Pugi - dlatego też nie kupiłem, bo wydawało mi się drogo...ale da różnorodności raz na jakiś czas chyba jednak warto...

dzisiaj rano sałatka pięknotka, obiad kurczak na maśle klarowanym

Wszystkiego najlepszego z okazji święta :mrgreen:

ibinia

Post autor: ibinia »

Mnie perliczka też nie zafascynowała ;)
Pugi, brawo, dziewczyno! I życz czego sobie zażyczysz :mrgreen: swojemu Marcinowi, niech was samo dobro spotyka!
Polsko nasza kochana, bądź niepodległa :idea:
Ja jajuję dzisiaj, oto moje świętowanie...

ODPOWIEDZ