Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

pugi tluszcze na bank sa pwoodem przybierania u ciebie...ja tAK MIALAM jak sobie folowalam ze skwareczkami i smalczykiem to tez przybralam ale jadlam tego naprawde sporo...odstawienie mlecznych i oczywiscie zboz to podstawa...ja ostatnio tez mieszam nie czesciej niz zwykle bialka i wydaje mi sie , ze ciut dostalam brzucha lub jest to efekt jedzenia ziemniakow...ostatnio jem je niemal codziennie-mam smaka na nie..za to nie jem duzo tluszczy, gdyz nie mam na nie checi...
u mnie dzis poki co sok z burakow...naturalny...
nie chce mi sie jesc...
generalnie jadam bardzo intuicyjnie i na to na co mam chec...
poki co jest dobrze zadnej infekci a juz polowa listopada..oby tak przez cala zime:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Post autor: Pugi »

LoveMeTender pisze: wtorek 13 11 2018, 10:10 No właśnie, aaaaq ma rację! Trzeba się w pasie mierzyć, a nie ważyć. Chociaż ja nie widzę żadnej różnicy ani na wadze, ani na oponce :evil: :( :cry: :lol:
Moja oponka to raczej opona, taka od kombajna :lol:
Pugi

LoveMeTender pisze: wtorek 13 11 2018, 08:16 Pugi,

ja uważam wręcz przeciwnie. Jedz więcej tłuszczu, bardzo mało białka i węglowodanów. Tylko zielone liście i warzywa surowe pełne witamin i minerałów, kapustę kiszoną i ogórki. Nie jedz korzeniowych i dyni. Przed każdym posiłkiem zjedz łyżkę oleju kokosowego extra vergine. Spróbuj tak przez tydzień, powinno ruszyć.

Osoby z nadwagą / otyłe są niedożywione i nieodżywione.
Problemy z tarczycą to brak magnezu, wit. C i tłuszczu.

Picie wody z dodatkiem soli - ja stosuję kłodawską niejodowaną. Ma mnóstwo mikroelementów.
Lovko, nie mówię że to na stałe. Jednak obecnie czuję, że nie mam ochoty na tłuszcz. Na myśl o tłuszczu, szczególnie zwierzęcym mam odrzut. Nawet ostatnie flaki były dla mnie za tłuste. Węgle w granicach 50 gr to nie jest chyba dużo. Liczę nawet sałatę, zieloną pietruszkę i czosnek :mrgreen:
Pugi

Nie będę już pisać szczegółowo co jem i pomiarów cukru bo założyłam dziennik żywieniowy na podforum cukrzyca.
Odwiedzajcie mnie tam czasem. ;)
Pugi

Minie pisze: wtorek 13 11 2018, 12:40 pugi tluszcze na bank sa pwoodem przybierania u ciebie...ja tAK MIALAM jak sobie folowalam ze skwareczkami i smalczykiem to tez przybralam ale jadlam tego naprawde sporo...odstawienie mlecznych i oczywiscie zboz to podstawa...ja ostatnio tez mieszam nie czesciej niz zwykle bialka i wydaje mi sie , ze ciut dostalam brzucha lub jest to efekt jedzenia ziemniakow...ostatnio jem je niemal codziennie-mam smaka na nie..za to nie jem duzo tluszczy, gdyz nie mam na nie checi...
u mnie dzis poki co sok z burakow...naturalny...
nie chce mi sie jesc...
generalnie jadam bardzo intuicyjnie i na to na co mam chec...
poki co jest dobrze zadnej infekci a juz polowa listopada..oby tak przez cala zime:)
Moja intuicja podpowiedziała mi ostatnio żebym zjadła smażonego batata i cukier po nim miałam 266 :mrgreen:
I tyle w temacie mojego intuicyjnego odżywiania. Bardziej jednak ufam glukometrowi. :mrgreen:
Pugi

Ibinia się nie odzywa :cry:
Pugi

Wypróbowałam dzisiaj surowego brokuła. Zmiksowałam go, dodałam siekaną cebulę, olej i mielone siemię lniane. Smakowało mi nawet no i przypomniałam sobie jak dobrze smakuje mielony len. Jestem z siebie dumna bo powstrzymałam się przed dodaniem suszonych pomidorów i kilku przypraw. Jak na mnie to niewiele składników.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Pugi ciekawe połączenie. Ja pewnie bym nawet o tym nie pomyślała.
W ogóle jakoś surowe warzywa mnie nie przekonują (oczywiście nie licząc tych które się je na surowo)
Ale powiem Ci , że ja Cię podziwiam.
Za Twoją otwartość na jedzenie.
Ja właśnie stoję w kuchni i robię na jutro zupę fasolową.
ibinia

Post autor: ibinia »

Jestem, jestem, kochany Puziaczku. Bardzo ci kibicuję i bardzo podziwiam.
Jak i wszystkich tu!
U mnie średnio świetnie, rzadziej biorę komputer w ręce. Pogoda już się odciepliła, święta coraz bliżej...
Pugi

Witajcie Słoneczka! Hej Ibiniu! Dooooooobrze że jesteś!
Ja dzisiaj wstałam w bardzo dobrym nastroju. Cukier 132, waga 130 :mrgreen: . Nareszcie coś się ruszyło i chociaż wiem, że to woda to i tak się cieszę.
Zachciało mi się coś ciepłego z rana więc stwierdziłam, że moje osławione żeberka dosyć się naczekały. Zrobiłam je na patelni z uduszoną na smalcu cebulką i kapustą pekińską, dodałam koncentrat pomidorowy i curry i wyszły żeberka prawie po chińsku. Ta kapusta taka chrupiąca jeszcze bo króciutko była na patelni, tylko tyle aby oklapła. No mówię Wam, niebo w gębie. Mlaskam z zadowolenia do tej pory :lol:
Mam jeszcze jeden kawałek więc niewykluczone, że zrobię powtórkę.
ODPOWIEDZ