Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ddp

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ddp »

ddp
aaaaq, :) dziękuję :) ; bułeczki pyszne, dzisiaj też.
Moim zdaniem, to, co się dzieje z chęcią zmieniania jedzenia jest jak najbardziej ok.
To właśnie ma być zmienne, dynamiczne, spontaniczne i dawać radość. Wszelkie rygory są nudne :lol:
Tak, że ...super. Marzy mi się...wielka dyskusja z EBW...
Ostatnio zmieniony środa 05 12 2018, 11:38 przez ddp, łącznie zmieniany 1 raz.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie »

to musisz sie wybrac na jakies spotkanie z nia:)
aaaaq

Post autor: aaaaq »

Minie pisze: środa 05 12 2018, 08:46 generalnie jetem na glodzie bedac zima na DDP..i nie wiem co jest grane..chyba moj organizm chce zima jajej smalcu itp. Jest jeden minus...jedzac nabial na DO mialam meag objawy poranny...wiec nabial ichnie placki itp. niestety sa dla mnie zakazane...ale smaczne toto jest nie powiem..
Minie, nie widzę tutaj sprzeczności. Można być na DO i jednocześnie na DDP. Sam tak zaczynałem, ale wagę zacząłem gubić dopiero w momencie, jak zacząłem mocno rotować mleczne.
LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

A ja wieprzowinę i mleczne. Najlepiej to tylko jeść ryby, warzywa i tłuszcz.
Minie

aaaaq pisze: środa 05 12 2018, 11:13
Minie pisze: środa 05 12 2018, 08:46 generalnie jetem na glodzie bedac zima na DDP..i nie wiem co jest grane..chyba moj organizm chce zima jajej smalcu itp. Jest jeden minus...jedzac nabial na DO mialam meag objawy poranny...wiec nabial ichnie placki itp. niestety sa dla mnie zakazane...ale smaczne toto jest nie powiem..
Minie, nie widzę tutaj sprzeczności. Można być na DO i jednocześnie na DDP. Sam tak zaczynałem, ale wagę zacząłem gubić dopiero w momencie, jak zacząłem mocno rotować mleczne.
wiesz ze chyba pojde w tym kierunku..wlasciwie to juz jestem na dobrej drodze..poegnam sie z pestkami gdyz zima definitywnie sa dla mnie bee..niewystarczajace...dziekuje!

dzis wypilam 2 kubki soku pom. na cieplo z tluszczem z glodu...i dalej bylam glodna wiec dojadlam reszki salatki buraczanej ale moje cialo krzyczy MIESA!
jutro bede odzywiac sie...pasztetowa i salcesonem...-jakie to pyszne!i sycace!
Minie

mam prosbe wrzucie w przepisach jaki z czego robicie bigos na DDP?
chodzi mi o miesa..(kielbasy?) sliwki tez dajecie czy darujecie soboe suszki?
mam smaka...ogromnego!
Pugi

Post autor: Pugi »

Ale namąciliście mi w głowie tymi ketonami, które dewastują trzustkę. Już kompletnie nie wiem co mam jeść i ile. Myślałam, że mało węglowodanów to dobrze. W ogóle już nic nie rozumiem a moja chora umysłowo kotka obsikała mi książkę DDP. Zemściła się za wczorajszy wyjazd do weterynarza. Byłam z całym stadem. Druga kotka chyba ma astmę a pies chore serce.

Dzisiaj przepisowo zjadłam na śniadanie 100 gr śledzia. Bez żadnych dodatków znaczy. To boli.
Drugi posiłek to kalafior z olejem kokosowym i "bułką tartą" :twisted: ... z wiórków kokosowych.
ibinia

Post autor: ibinia »

Minie, smak wędzonki "dobrze robi" bigosowi, dlatego jak masz swojską kiełbasę, to ją dodaj i wtedy użyj też mięsa, z którego zrobiona jest kiełbacha. Ja często robiłam "wybieg" - używała wędzoną słoninę i kości z pieczeni, a do tego może być mięso (niekoniecznie - uzyskasz "oszukany bigos bezmięsny"). Kilka suszonych śliwek krzywdy nie uczyni (chyba że cię uczulają), a doda aromatu i smaku. Przyprawy według preferencji, winko do podlania - jak najbardziej, grzyby suszone. W moje rodzinie nie namacza się grzybów, tylko gotuje w kwaśnej kapuście (czyli od razu wrzuca z resztą składników) - więcej smaku zostaje w potrawie, a grzyby są jędrne, smakowite.
LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Pugi pisze: środa 05 12 2018, 13:01 Ale namąciliście mi w głowie tymi ketonami, które dewastują trzustkę.

????? Gdzie to jest napisane?

a moja chora umysłowo kotka obsikała mi książkę DDP. Zemściła się za wczorajszy wyjazd do weterynarza. Byłam z całym stadem. Druga kotka chyba ma astmę a pies chore serce.
Moja też odwiedziła weta, ale wystarczyła jej, na szczęście, ostentacyjna obraza na mnie ;)

Pugi, czym karmisz zwierzaki? Może zrób im DDP? :)
Ostatnio zmieniony środa 05 12 2018, 13:13 przez LoveMeTender, łącznie zmieniany 1 raz.
ibinia

Post autor: ibinia »

Pugi, nie bój się, tylko wsłuchuj w organizm. Pani Ewa też zmienia zdanie, na razie nie wiemy, z czego wynikają akurat te jej wnioski. Tak mi przychodzi do głowy: a może ma na myśli ketonurię, a nie stan ketozy... W tym filmiku o cukrzycy dziewczyna miewa cukry do 400 - przy podawaniu insuliny. I z pewnością jada mało węglowodanów, bo jest typem mięsożercy - mogłaby jeść mięso od rana do nocy. No i ma cukrzycę typu 1, trzustka pracuje albo słabiutko, albo wcale.
Kotka charakterna 8-)
Ostatnio zmieniony środa 05 12 2018, 13:12 przez ibinia, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ