Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka »

A u mnie na razie znośnie, 4stC :) No ale pada albo mży.
Od wczoraj miał być tydzień rybny... ale dzisiaj jajka :lol: Jakoś nie chce mi się ryb. No i skąd mam wziąć wit D? Chyba wybiorę się na solarium 8-)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

U mnie mokro, mży i ciemno.
W dzień popada, w nocy zmrozi - nie lubię takiej pogody. Nogi można połamać, szczególnie jak się nosi ciężary na plecach ;)

U mnie mieszania ciąg dalszy, a łikend imprezowy, więc przejedzony. Odtruwam się teraz i trochę głoduję :)
Ale słodyczy nie jadłam :)

Minie

Post autor: Minie »

aaaaq pisze:
czwartek 06 12 2018, 12:41
Minie pisze:
czwartek 06 12 2018, 12:22
zapomnialam wam napisac, ze kupilam drugi sloik thainy..pierwszy jak pamietacie byc moze bo pisalam, byl obrzydliwy gesty i Gorzki, Jakis ekologiczny...tym razem trafilam na przepyszna polplynna.cos wspanialego,,zakochalam sie w thainie:))rotuje i tylko czekam jak mina 3 dni i znow wcinam...jakie to jest pyszne i sycace:) po stokroc löepsze niz Maslo orzechowe:)

Minie - tutaj tak samo jak w przypadku oleju kokosowego ważne kto jest producentem...niby ten sam produkt....a sama widzisz...napisz jaki to producent, koniecznie....
SUNTAT...to jest producent

Minie

ddp pisze:
piątek 07 12 2018, 11:17
ddp
melduję, że bułki pyszne, u mnie zagoszczą na dłużej, oczywiście z przerwami, bo na dzisiaj juz mi sie znudziły :mrgreen:
Odrobina krytycyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;)
no właśnie, lekarka często powatarza/ła "sprawdzajcie mnie"
Ibinia, spodobały mi się te "inne możliwości" :)
masz na mysli te keto?
sa ok ale czy az taka rewelacja?tez je zrobilam...za to syca na maxa chyba przez ten blonnik

Minie

duzo nie pisaliscie...
ja wrocilam do pisania dzienniczka aby pilnowac lepiej rotacji szczegolnie pod lupe wzielam warzywa te wszystkie psinkowate dyniowate kapustne itp. jadlam za duzo pom. i papryki..tzn za czesto jedno po drugim jesli chodzi o dni...teraz pilnuje mocno rotacji odkad sie zaplatalam z ziemniakami:)
w sobote byl u mie Falafel
wczoraj buleczki keto i jajka...
na koniec dnia pojadlam przy czytaniu migdalow i mialam mega koszmary...cos trasznego...totalnie nieprzjemne sny!°wrrrr

dzis sie zamieniam na pyrke poznanska i juz wciagnelam frytki potem bedzie zupa ziemniaczana a wieczorkiem po raz pierwszy zrobie prazuche:)rano juz zrobilam aromatyczna cebulke z gotowanym boczkiem na kostce smalcu i nie moge sie doczekac...
poki co frytki ladnie mnie trzymaja..ale do obiadu jeszcze troche:)

jutro plnauje kurczaka...

Minie

wpadlam tylko ze nasza polska prazucha to cos fantastycznego!!!zjadlam ja wczoraj o 17 i trzymala mnie do 9 rano...na sniadanie znow ja zaserwowalam i czujE bloga sytosc..ciagle...:)polecam!
zaczelam jesc sniadania za to koncze jedzenie wczesniej, ostatnio opuszczanie sniadan konczylo sie u mnie jedzeniem w lozku czegos tam przed snem przy czytaniu...a teraz mam spokoj:)

baśka

Post autor: baśka »

A ja jakoś nie czuje się super na ketodiecie :? Zauważam jakieś małe pogorszenie, np zaczęłam się łatwo męczyć, wczoraj cierpły mi palce. Niby pierdółki, ale wiecie, strach ma wielkie oczy :lol: Jak sobie pomyślę, to na początku (w pierwszym roku) DDP miałam 2 rzuty; pierwszy to po "wigilijnym" serniku a drugiego (chyba za 2,3 miesiące) nie powinno być, bo bardzo się pilnowałam. Wtedy na pewno miałam wysoką ketozę... nie będę ryzykowała swoim zdrowiem.
Wracam na wyższe węgle.
Dzisiaj warzywa na patelnię z ziemniakami albo frytki.

aaaaq

Post autor: aaaaq »

No to zmieniaj, keto to nie religia ;)
Ja dzisiaj znowu wołowina, jutro rano chyba orzechy brazylijskie, a na drugie nie wiem jeszcze...

ibinia

Post autor: ibinia »

Basiu, Lutz i Dobrowolski też mówią, że dieta keto nie każdemu posłuży. Bo bardzo mobilizuje organizm do walki. Jak masz rozregulowane mechanizmy autoimmunologiczne, to na dwoje babka wróżyła, jeden dozna efektów ozdrowieńczych, a drugi odwrotnie, pogorszy swój stan. U mnie ketoza właśnie za bardzo pobudza układ immunologiczny i rosną mi przeciwciała.

Pugi

Post autor: Pugi »

Minie, a prażucha nie jest z mąką?

ODPOWIEDZ