Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ddp

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ddp »

ddp
hmm, napisałam, wysłałam i nie ma posta.
Elu, gratuluję:) U mnie tez coś obserwuję: żyły ewidentnie nabrzmiewają po zbożach.
Skóra/raczej ciało pod stopami zrobiło sie miękkie, delikatne, wczesniej w niektórych miejscach był jakby obrzęk, napięcie.
Pomysł z przepisami extra i tak myślę, może pogrupować je, np z białkiem roślinnym, bezbiałkowe, z białkiem zwierzęcym, etc
Też dziękuję, że jesteście:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka »

Elu możesz szpinak, jak i inne warzywa. Można jeść razem z jajkami. W rozdzielności chodzi raczej o ziemniaki i inne wysoko węglowodanowe jedzenie. Tak myślę.

Ddp świetny pomysł, ale jak to zrobić?

Pisz częściej :D

Zaszkodził mi wczorajszy budyń :( - spuszenie, gazy :evil:
Dzisiaj DW, bo wieczorem mam randkę :D Także mieszanie B, ale bez zbóż.
zosiaa

Post autor: zosiaa »

Tak jak Basia pisze niskowęglowodanowe możesz łączyć np.szpinak ,sałatę,szczypior

Basiu nie szalej bo poskarżymy mężowi :lol:
Julia

Post autor: Julia »

A u mnie dzisiaj wbrew planowi żółteczka - co wczorajsze jedzenie mnie baardzo uszkodziło... kaszlę i smarkam znowu, muszę się porządnie "doleczyć" :)

Elu, o niełączenie faktycznie chodzi o te warzywa z wysokimi W - marchewka, burak, ziemniaki i skrobiowe, ale faktycznie są osoby, które wolą nie łączyć białka z warzywami wogóle - jeśli ci to pasuje to jest ok, masz na każdy posiłek co innego ;) Ja nigdy białka z niczym nie łączę, zawsze lubiłam monoposiłki, a jak już jadłam dwie rzeczy, to najpierw zjadałam całą jedną, a potem całą drugą :)
zosiaa

Post autor: zosiaa »

Dzisiaj:
-kapusta z pieczarkami
-indyk duszony
-sałatka z pomidora i selera naciowego z 1 łyżeczką majo
Ostatnio zmieniony sobota 11 02 2017, 16:59 przez zosiaa, łącznie zmieniany 1 raz.
ibinia

Post autor: ibinia »

Elu, dziękuję za podzielenie się pięknymi przemyśleniami.
Julka, niech cię żółtka ozdrowią :D Choć jak dziś spojrzałam na menu doktorki, to my wszyscy jesteśmy grzeczni i karni cha cha Obrazek
ddp-ko, częściej się odzywaj, jesteś potrzebna.
Ja mam dzisiaj dwa białka w jednym pasztecie ;) czyli pasztet z perliczki i wątróbki z gęsi, ale pasztet! Do tego szpinak, roszponka i buraczki. I córcia przyjeżdża "na chwilę", to może jakaś czekolada do kawki...
O! Zosiu, sałatka z selera naciowego i pomidorka może być niezła.
Julia

OJ, też popatrzyłam na to menu, jesteśmy rozgrzeszone ;D
ela1122

Post autor: ela1122 »

ddpko dziękuję i Tobie też gratuluję.Tak się cieszę,że u nas zachodzą zmiany.Przy współpracy naszych Czarodziejów uzdrowienia nic nie zatrzyma.Trzymajmy się wszyscy razem.Nie odchodż,,pozostań z nami.Wszyscy tego potrzebujemy.Jula dziękuję.Miałam zapytać o te uszkadzacze a Ty piszesz Jajka zjadłam same bez szpinaku.Nie będę łączyć.Zosieńko dziękuję za porady,przepisy.I Tobie Basiu za każdą pomoc.Ibiniu dziękuję.
Julia

Wcinam jeszcze budyń na mleku kokosowym - smakuje mi już niesłodzony, ale taki zwykły, po wczorajszych wiórach mące kokosowej mówię nie ;c
Dzisiaj byłam senna strasznie po tych żółtkach (albo to może efekt wzdętego brzucha po wczoraj?), ale zobaczymy - jak nie wywołają jutro zimna, to znaczy, że są ok :D
Julia

I już wiem, skąd moja obecna nietolerancja nabiału - odstawiłam go na jakiś czas zaczęłam jeść wołowinę i na skutek reakcji krzyżowej organizm wyparł nabiał - tak samo z jajami i drobiem (tylko to głównie białek dotyczy, bo jadłam w sernikach), więc myślę, że drób już niedługo będzie ok. ;)
Było o tym w książce, dawno brałam to pod uwagę, że nietolerancja wołowiny wynika z jedzenia nabiału, ale teraz już wiem :) A na razie odwyk, zresztą wołowina zdrowsza od nabiału :)
ODPOWIEDZ