Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

Ooooo.... jak dobrze was widzieć :D Przytulasy!
https://nnka.wordpress.com/2016/02/20/s ... onacciego/
Takie trochę mistyczne, ale może was zainteresuje. Mnie przyciągnął ciąg fibonacciego... i się zdziwiłam :idea:
Moja DDP jest nadal węglowodanowa głównie. Miewam okresy, że wchodzę w tłuszcze, ale zdrowie mi wtedy zdecydowanie siada. No cóż, na razie nie moja bajka, mimo umiłowania tłuszczów :mrgreen: Ale rotacja pozostaje jako podstawa. I jest nieźle.
Jak wasze koronne doświadczenia? My z mężem prawdopodobnie przeszliśmy tę infekcję w lutym. Mąż dwa tygodnie "zdychał", churchlał, dusiło go, a normalnie infekcje przechodzi w ciągu doby, góra dwóch dni. Ja dostałam potwornej biegunki, tydzień ze mnie się lało, potem wylazł półpasiec i układ oddechowy mocno mi osłabiło, cofnęłam się z osiągnięciami regeneracyjnymi, do tej pory jeszcze nie całkiem jest w porządku, ale typowej infekcji płucnej nie odczułam, ufff.... W tym czasie (luty) kilkoro moich znajomych miało ciężkie tzw. grypy, zrobili teraz testy na przeciwciała i wyszły dodatnie, że przeszli koronkę. To tyle moich doznań z ostatnich tygodni :mrgreen:

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka »

Moja córka też miała ciężką grypę w lutym albo marcu (bardzo dużo dzieci wtedy chorowało), jeszcze przed "koroną", mąż się zaraził i chorował przez 2 dni, a mi nic (albo przeszłam bezobjawowo).
Widujecie na ulicy ludzi w maskach? u mnie jeszcze się zdarzają i to nie tylko starsi, młodzież też :shock:

Dieta niby ok, ale coś muszę robić nie tak :( Waga nie chce spadać.
Czuję się dobrze, oprócz nadmiaru kilogramów.

A co u was?
Dżasta1

Post autor: Dżasta1 »

Julia pisze: poniedziałek 06 02 2017, 17:26 Nie martw się ibiniu owocami, popatrz na jadłospis pani Ewy, ja nie będę się już bała dzięki niemu robić sobie częściej kisiel (muszę skombinować jakiś sok do domowego, na razie robię w proszku) :)
I zaraz będzie kisielek cytrynowy - no przy przeziębieniu wiem, cukier bee, ale 29gW chyba powinno być ok?
Gdzie można zobaczyć jadłospis Pani Ewy?
baśka

Tutaj pani Ewa https://www.facebook.com/profile.php?id=100011180986880 czasami pisze, co zjadła, wrzuca sporo potraw i pisze, co w nich zmienić żeby były ok, jakiś inne ciekawostki i często odpowiada na komentarze.
Dżasta1

ibinia pisze: wtorek 21 03 2017, 16:01 I ja bym zrobiła oczyszczanko... Tylko jak spojrzę na moją kościnę ubraną w skórzynę, to mina rzednie :evil:
ddp-ko, miewam dni kokosowe, czasem kilka pod rząd, a potem odpoczynek, kokos przestaje smakować. Staram się pilnować, zwrócę baczniejszą uwagę Obrazek
Ostatnio to u mnie bałagan jedzeniowy :(
Dzisiaj były wafle gryczane z masłem z nerkowca, orzechy nerkowca solone, gołąbki z kaszą gryczaną i grzybkami i kilka moreli suszonych.
Gdzie można kupić wafle gryczane?
Dżasta1

baśka pisze: środa 19 08 2020, 11:08 Tutaj pani Ewa https://www.facebook.com/profile.php?id=100011180986880 czasami pisze, co zjadła, wrzuca sporo potraw i pisze, co w nich zmienić żeby były ok, jakiś inne ciekawostki i często odpowiada na komentarze.
Dziękuję bardzo
ibinia

Post autor: ibinia »

Dżasta, wafle gryczane kupuję w Netto. Widziałam też w Auchan, Tesco.
Dżasta1

Dzięki wielkie 😊
Dżasta1

Próbuję namówić moją 18 letnią córkę do rotowania produktów mlecznych ale córka nie chce o tym słyszeć. Argument, że najnowsze badania wskazują, że nabiał wypłukuje wapń z organizmu jest przez nią odrzucony, gdyż przewaga opracowań w Internecie jest o wzmacnianiu kości.
baśka

Dżasta nic na siłę, bo przyniesie odwrotny od zamierzonego skutek. Zresztą to młoda dziewczyna. Będzie cię obserwować i zobaczy super efekty, to przemyśli :)
Tu jest książka o mleku (nie czytałam) "Z daleka od mleka": https://docer.pl/doc/xx55080 i jeszcze "Mleko cichy zabójca" z chomika kiedyś ściągnęłam (nie mam już).
A tu https://gurbacka.pl/sklep/11-powodow-ab ... pic-mleko/ reklama przepisów bezmlecznych za 20 zł, ale zebrane są prawdziwe, wartościowe informacje.
ODPOWIEDZ