Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka »

Nareszcie nasze dzieci poszły do szkoły :D :D :D :D
Ciekawe na jak długo? sezon grypowy już wkrótce... tfu tfu.

Znowu wzięłam się za siebie i przestałam palić, jestem na zdrowszej diecie (tzn. bez podjadania i ZP).
A co u was wszystkich??Jest tu ktoś jeszcze?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ibinia

Post autor: ibinia »

Dżasta, moja córcia (teraz ma 27 lat) zaczęła rotować mleczne, jak na skórze twarzy zauważyła ropne pryszcze, dobrze po 20-tce. Wciąż jada je okresowo, przy czym kilka dni z rzędu i już wygląda "gorzej". Tak jak mówi Basia, nic na siłę. Rób swoje, jak dziewczę zechce słuchać, to opowiadaj swoje zmagania/wrażenia/zwycięstwa/porażki - to najlepsza droga.
Basiu, zaglądam na forum, rzadko ktokolwiek coś skrobnie... szkoda.... brakuje mi was wszystkich. Zwłaszcza że stanowiliśmy środowisko bardzo różnorodne jedzeniowo mimo jednej diety DDP. Jak się czujesz? Robiłaś jakieś badania kontrolne? Rodzina zdrowa?
U mnie różnorodnie, czyli góry i doliny z tendencją do zdrowia :D
LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

baśka pisze: wtorek 01 09 2020, 11:51 Znowu wzięłam się za siebie i przestałam palić
:o :shock: Nie wierzę, że baśka jara faje :lol: No chyba że zioło :mrgreen:

U mnie nic ciekawego.
Znowu jestem na weganie, odrzuciło mnie od mięsa.
Niestety piekę chleb, razowy na zakwasie, który jest pyszny, więc sobie podjadam z warzywami - mam ich dużo ze swojego ogrodu.
Wróciłam do pracy, na wakacje nigdzie nie wyjeżdżałam. Dużo chodzę po lesie, dużo czytam i leżakuję, jeśli pogoda pozwala.

Mój nowy przysmak, to burgery z Biedry goVege, te z burakiem. No pychaaa :D Szczególnie z majonezem :D
Minie2020

Post autor: Minie2020 »

wpadlam zobaczyc co u Was..mialam dlugo przerwe od DDP...od czerwca do konca sierpnia bylam na ododatek na diecie weganskiej oczywiscie ze zbozami (mleczne rotuje caly czas) i z tygodnia na tydzien czulam sie coraz gorzej..stawy, wzdecia, pogaraszajacy sie wzrok i niestety przymulony-serio-umysl. Ucze sie jezykow, i wszystkie wylatywaly mi z glowy jak za nacisnieciem guzika...jednym uchem wpadaly a drugim wypadaly...dieta weganska jest pyszna-gotowalam wedlug jadlonomii-ale dobra na krotki czas...podobnie jak tender na poczatku z przyjemnoscia jadlam chlebki razowe na zakwasie itp..niestety efekty byly oplakane...waga tez w gore...
od wrzesnia wywalilam zboza..i poki co funkcjonuje na paleo-gl. na weekendy, w tyg, jestem na DDP..z rotacja mlecznych i bez zboz..i jest dobrze...
i pczywiscie tluszcze...kawa z mlekiem kok. tluszczem kok. herbata el grey z solidna pocja masla...mniam..

I oczywiscie czuje sie znow jak kiedys...:)jak pisalam z wami:)
Minie2020

LoveMeTender pisze: czwartek 03 09 2020, 09:32
baśka pisze: wtorek 01 09 2020, 11:51 Znowu wzięłam się za siebie i przestałam palić
:o :shock: Nie wierzę, że baśka jara faje :lol: No chyba że zioło :mrgreen:

U mnie nic ciekawego.
Znowu jestem na weganie, odrzuciło mnie od mięsa.
Niestety piekę chleb, razowy na zakwasie, który jest pyszny, więc sobie podjadam z warzywami - mam ich dużo ze swojego ogrodu.
Wróciłam do pracy, na wakacje nigdzie nie wyjeżdżałam. Dużo chodzę po lesie, dużo czytam i leżakuję, jeśli pogoda pozwala.

Mój nowy przysmak, to burgery z Biedry goVege, te z burakiem. No pychaaa :D Szczególnie z majonezem :D
mi niestety weganskie jedzonko wyszlo bokiem...czego tobie absolutnie nie zycze..
ale oczywiscie potwiedzam te wszystkie wynalazki sa dobre smaczne i pojawiaja sie teraz take nowe dlikatesy, ze ...bycie wege to przyjemnosc-gdyby nie te skutki uboczne hihi
Minie2020

Dżasta1 pisze: poniedziałek 31 08 2020, 19:24 Próbuję namówić moją 18 letnią córkę do rotowania produktów mlecznych ale córka nie chce o tym słyszeć. Argument, że najnowsze badania wskazują, że nabiał wypłukuje wapń z organizmu jest przez nią odrzucony, gdyż przewaga opracowań w Internecie jest o wzmacnianiu kości.
a ma problmy z cera?
moja corka ma 10 lat ale wyglada na 13 ..i ma wlasni problemy z cera...ograniczylysmy nabial -ona go kocha, szczegolnie nalesniki z serem:)-i cera o niebo lepiej...moze to bedzie argument?:)
Minie2020

aaaaq pisze: wtorek 02 06 2020, 06:17 cześć
a co tutaj tak cicho?
U mnie cały czas po staremu....DDP+LCHF i mniejsza lub większa ketoza :)
hej..i jak sie czujesz?jak wyniki?
ja tez tluszczuje:)
Minie2020

baśka pisze: środa 03 06 2020, 09:49 U mnie DDP nie wygląda tak jak powinna :roll:
Za dużo jem, cukier prosty wpadnie niestety codziennie. Myślę, że rozciągnęłam żołądek :? Wieprzowinę jem za często. Za często DW (wychodzi co tydzień). Staram się nie mieszać B oprócz tych DW.
Już dawno przytyłam i mam problem pozbyć się balastu; niby głupie 4 kg a nie chce mnie opuścić :evil:
Zdrowie jest ok.
Ponarzekałam sobie trochę.
A dzisiaj ryba (znalazłam fajny sklep rybny; ryby smakują całkiem inaczej, są pyszne) niż te z marketu).
Odzywajcie się ludziska :D
ja przytylam po lockdown.. ale siedzialam w domu -tzn.pracowalam, maz tez, dzieci tez i non stop cos pichcilam..najgorzej , ze pieklam jedno ciasto za drugim...potem od czerwca dolozylam zboza i dopiero od wrzesnia wga i wyglad wraca do normy...powoli..no i ostro cwicze...wylacznie z nia:
https://www.youtube.com/watch?v=3pdJoMZA5tY to akurat dlugi program ale ma tez codzienny daily workout...tak z 16 min, ktory wykonuje od pon do piatku /i nie tylko go/ polecam..kazdy znajdzie cos dla siebie:)
Minie2020

gdzie jestescie?

u mnie mega chec na ziemniaki i sos tatziki...
wczoraj jadlam i dzis tez ,,dorzucilam do teego gyroska z patelni i biala kapustke..od dwoch dni moge zyc na ziemniakach z sosem czosnkowym..
jutro bedzie powtorka z rozrywki:)

ale poki co jest dobrze,,,nic sie nie dzieje..ale coz ie jadlam mlecznych od czerwca /od czasu do czasu mi sie tylko zadrzylo/wiec mam smaka na tego typu jedzenie:)
Minie2020

dalej nie ma nikogo...
u mnie dzis watrobka z gruszkami i cebula wedlug paeoo pani Moniki Piaseckiej..mega..dodalam mnsotwo tluszczu plus tymianek swiezy zamiast majeranku---
ODPOWIEDZ