Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka »

Dziękuję Ibiniu :D

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka »

Najlepszego w Nowym Roku :!:
Ależ było dużo fajerwerków :mrgreen:

Na cały miesiąc zeszłam z DDP; dzisiaj powrót. Dorobiłam się kilku kg i na szczęście nic więcej się nie stało.
Wyjadam resztki, na śniadanie garstka nerkowców z żurawiną. A na obiad jajko sadzone z fasolką szparagową i masłem.

Przytulasy :mrgreen:
aaaaq

Post autor: aaaaq »

;)
ibinia

Post autor: ibinia »

aaaaq, jak mrugamy, to mrugamy, dobrze że zamrugałeś, bo tu baaaardzoooo smutno się zrobiło... Mrug, mrug, mrug :D ;)
Basiu, przytulasy....
Przytulasy są zawsze dobre, zawsze otulają ciepełkiem. Przytulasy dla wszystkich! Przytulam was kochani...
ddp

Post autor: ddp »

ddp
jesteeem, witam z wiosną, witam wszystkich.
Pusto, ale jednak zaglądacze są :lol:
Ibinia, Basia, aaaaq dzielnie ciągniecie watek. Każdy robi swoje, w cichości i w swoim tempie. No cóż, życie, trochę trudne często.
Jak ogarniacie ten covidowy czas?
Ja pracuję bez przerwy, to mnie w dużej mierze ratuje, tzn. od strony psychicznej, finansowej też. Nie jeżdżę w góry, ale chodzę, dużo, więc kondycja ok.
Żywieniowo? DDP, metamorfoza. Zrobiłam test Food Print220, i w założeniu miałam wytrwać pół roku na pokarmach, które mają wynik 0, 1, 2, ewentualnie czasem inne zachcianki. Pomysł, inspiracja EBW :D
Ale... jak to ja, wytrzymałam ok. 2 miesiące we względnej dyscyplinie, schudłam żałośnie, no i nie jestem już zdyscyplinowana. Ale...ponieważ ciśnienie zrobiło się książkowe, wracam do tych zerojedynekdwójek :| by utwalić efekt. Wracam powoli. Dodatkowo...chyba nie śnię czy niedowidzę - moje włosy odzyskują kolor, czyli znikają siwe???
pozdrawiam :)
aaaaq

Post autor: aaaaq »

U mnie wszystko ok, praca, zająłem się na pół etatu kryptowalutami jakiś czas temu ;) mam z tego i dużo zajęcia ale i konkretny wymierny efekt finansowy ;)
Zywieniowo praktycznie bez zmian...nuuuda ;) wszystko po staremu i jest ok, nawet bardziej niż ok :)
LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Hej DDPiaki :)
Odpuściłam DDP na czas pandemii, niestety.
Ale wracam i niespodzianka: drugi dzień bez kawy :)
Dzisiaj boczek.
LoveMeTender

ddp pisze: wtorek 20 04 2021, 15:17 ddp
jesteeem, witam z wiosną, witam wszystkich.
Pusto, ale jednak zaglądacze są :lol:
Ibinia, Basia, aaaaq dzielnie ciągniecie watek. Każdy robi swoje, w cichości i w swoim tempie. No cóż, życie, trochę trudne często.
Jak ogarniacie ten covidowy czas?
Ja pracuję bez przerwy, to mnie w dużej mierze ratuje, tzn. od strony psychicznej, finansowej też. Nie jeżdżę w góry, ale chodzę, dużo, więc kondycja ok.
Żywieniowo? DDP, metamorfoza. Zrobiłam test Food Print220, i w założeniu miałam wytrwać pół roku na pokarmach, które mają wynik 0, 1, 2, ewentualnie czasem inne zachcianki. Pomysł, inspiracja EBW :D
Ale... jak to ja, wytrzymałam ok. 2 miesiące we względnej dyscyplinie, schudłam żałośnie, no i nie jestem już zdyscyplinowana. Ale...ponieważ ciśnienie zrobiło się książkowe, wracam do tych zerojedynekdwójek :| by utwalić efekt. Wracam powoli. Dodatkowo...chyba nie śnię czy niedowidzę - moje włosy odzyskują kolor, czyli znikają siwe???
pozdrawiam :)
Możesz napisać, co Cię najbardziej zaskoczyło w wyniku tego testu?
I, jeśli możesz, co jest dla Ciebie neutralnym produktem?
ddp

Post autor: ddp »

ddp
ooo, byłam bardzo ciekawa wyników; Zaskoczyło mnie to, co najwyżej, na czerwono, czyli powyżej 30 punktów: białko jaja 78, (żółtko 8), kukurydza 63, nerkowce 71, drożdże piwne 48 (nie lubię piwa)groszek ziel. 60, jęczmień 61, a orkisz np. 2, mleko 18.
Generalnie na ww nie mam ochoty, więc się zgadza. Zerówki, czyli najbardziej chyba neutralne to m.in. tapioka, kasza jagl., cytryna, kawa, jagody, bakłażan, rzepa, olej rzepakowy, dorada, cielecina, kaczka ( ok. 19 produktów). Da się skomponować posiłki. Mięsa inne wyszły mi ok. 4-5, co wg EBW jest za wysoko, Tak sobie działam, a włosy serio rosną ciemne :lol: i przestały się puszyć.
LoveMeTender

Konsultowałaś ten wynik z dr EB-W?

I zazdro tych włosów ;) Ja siwieję strasznie i bardzo puszą mi się włosy :(

Fajny test, jednak cena zaporowa :? Chociaż chętnie bym taki zrobiła, nawet na 80 czy 120 nietolerantów.

Dziś czwarty dzień bez kawy. Najbardziej zaskakuje mnie brak bólu głowy.
Wczoraj były pestki dyni i orzeszki ziemne.
Dziś jajka.
Jutro indyk lub kaczka.
ODPOWIEDZ