Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

aaaaq, no właśnie... wszyscy to znamy ;)
Julko, bardzo podziwiam twój sposób "słuchania i oglądania", robisz odnośniki do siebie niejako z automatu, jesteś mi nauczycielem!
Rano wypiłam kubeł rosołu, potem będzie kapusta pekińska zasmażana z "ochłapami" kurczaka (czyt. skóra, żołądki i serduszka). I chyba sięgnę po krążki gryczane, dawno nie jadłam, a mam ochotę. No i wczorajszy brokuł podskakuje i woła: a ja, a ja?!

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ddp

Post autor: ddp »

ddp
a ja zrobiłam pyszna pastę ze słonecznika + oliwki z papryką + cytryna i dzisiaj zjadłam na śniadanie + herbata. Mam fajne uczucie sytości - to znajome, więc zestaw ok. Do słonecznika wróciłam po 2 letniej przerwie prawie.
Prezentuje tutaj chyba najbardziej niekonsekwentną i niesystematyczną wersję ddp, ale i tak odpowiedzi sa:).
Zaskoczyło mnie trochę, ze EBW tak podkreśla znaczenie otoczenia osoby chorej na raka. A jak ktoś mieszka/jest sam i choruje...
baśka

Post autor: baśka »

To wtedy musi się wprowadzić (lub zaprosić do siebie) kogoś mu przyjaznego, radosnego :)

Jestem przeziębiona :evil: Dzisiaj już trochę lepiej, wczoraj byłam jak błoto. Wypiłam tylko 2 miski rosołu, kawę i imbir zaparzany. Nie wiem czy był OP, bo jestem cały czas zakatarzona :lol:

Wiecie coś więcej o nowej książce EBW?
ibinia

ddp-ko, najważniejsze są zmiany, a one u ciebie goszczą na stałe, więc działasz prawidłowo Obrazek
A chorzy na raka... Pytanie, czy zachorowali w czyimś towarzystwie i choroba trwa, czy też podwaliny choroby sięgają czyjegoś towarzystwa, a choroba przyszła jakby z rozpędu? Tak czy siak, chodzi pewnie o jakieś relacje, może czasem wydumane albo niespełnione. Zmiany leczą, każde zmiany. Jak ktoś mądry powiedział: nie można robić wciąż tego samego w oczekiwaniu na różne efekty. To jak zwykle tylko moje zdanie, nawet nie próbuję nikomu doradzać, bo jako chora jestem niewiarygodna ;)
Basiu, zdrowiej Obrazek Jak się czujesz w ciągu dnia? Możesz poleżeć w domu, czy jesteś w pracy? Obrazek Gorący rosołek dla ciebie!
Julia

Post autor: Julia »

No ja od tygodnia kaszlę i smarkam, raz jest lepiej raz gorzej :( Pistacje zjadłam jeszcze przed chwilą, ale zepsułam blender (nie spaliłam, tylko źle założyłam i się przetarło takie gumowe "cuś"), no i kaszlę dzisiaj, pewnie po pistacjach, chociaż b. długo ich nie jadłam, przynajmniej skóra jest zadowolona ;) W filmiku było, że dobrze jak jeden układ daje odpocząć innemu - no zatoki, nos, płuca niech się pomęczą :D
ibinia

Juleczko, niech się nie męczą. Ani nos, ani zatoki, ani płuca. Zdrowiej kobietko! A skóra niech promienieje Obrazek
A ja dzisiaj jestem głoooooodnaaaaaa! Dawno nie byłam tak głodna, nawet to przyjemne uczucie :D Obrazek
baśka

Post autor: baśka »

Ibiniu siedzę w domu od wtorku. Dzisiaj zjadłam rosół i wołowinę porosołową z 5 małymi korniszonami.
Gorączka mnie dopadła i spałam sobie :)

Ten rzut utarł mi nosa. Byłam zbyt pewna siebie :?
Wycofuje się bardzo szybko. To mnie cieszy :D Radzę sobie bez wspomagaczy 8-) Tylko czysta DDP bez złych P.

Ibiniu, to może powtórka z nocnego jedzenia o 21 :shock:
ibinia

Basiu, cieszy, że szybko wychodzisz z "dołka", niech tylko nie męczy cię zbytnio. A przytarcie nosa jest nawet pożądane dla każdego, prostuje drogowskazy życiowe Obrazek Ucieszyłaś mnie wzmianką o nocnym jedzeniu :D Nie skusiłam się, tzn. "zjadłam" łyżeczkę lecytyny sojowej w granulkach i mózg przestał wołać o amku :mrgreen:
Dzisiaj śledzie! Do towarzystwa podeślę im rzodkiewki, jarmuż i chipsy bananowe na zakąskę Obrazek
Julia

Ooo, smaczne menu ibiniu, szczególnie jarmuż (najlepsze są chipsy) i chipsy bananowe ;D Z plantanów?

A u mnie dzisiaj OP (tylko ropka w oku, długie spanie, ten katar to już nie wiem jak rozpatrywać...), ale waga -1kg, bo pistacje się dobrze nie przyjęły, jutro pewnie będzie większy minus ;D

Ja na dzisiaj rosół wołowy na kościach i do tego nie wiem... myślę, że cukinia ;D
Julia

No więc dzisiaj: dwa plantany (lepsze są takie, które już lekko dojrzały, nie smakują tak skrobiowo i nijako), pewnie z 90gW, a potem będzie rosół ;D

Zastanawiam się, czy to tylko skrobiowa odmiana plantanów mi służy, czy ogólnie mój organizm zaakceptował już banany? Obrazek

I uwaga, uwaga, moje niedawne odkrycie: w biedronce są obecnie makarony gryczane w cenie 3,99/500g, więc wzgl. tych w sklepach eko to spora oszczędność, kupiliśmy 6, bo to leżeć może Obrazek
ODPOWIEDZ