Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

Dziewczyny - gratulacje! Zosi, aaaaq i sobie też gratuluję :D A co!
Julka dobrze mówi z oliwą, ta extra virgin ma skład kwasów tłuszczowych podobny do smalcu gęsiego, przewaga jednonienasyconych. Używam jedynie do przygotowania sosu do ryby po grecku, gdy warzywka duszą się bardziej niż smażą.
Dzisiaj zaczęłam dzień od połowy kubka soku z marchwi rozcieńczonego wodą, a teraz zjem 6 żółtek siedzących na łyżce masła. Nie jadłam od wczorajszej godziny 13, burczy mi w brzuszku, hura!

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ibinia

Jula, wyrażam podziw dla twoich samoobserwacji! A po drugie wyrażam życzenie: niech ryba się przyjmie!

ddp

Post autor: ddp »

ddp
Smażę na extra vergin, zawsze jest ok. A tak w ogóle niewiele smażę. Mięso wrzucam na rozgrzany garnek/grube dno i min. się zarumieni. Ryba na oliwie i trochę masła pod koniec. Smak zawsze ok.
Julka, dzięki Tobie uświadomiłam sobie skąd ból pleców u mnie - ok 23 godziny od jabłka. Powtórzyło się
ostatnio 2x.
Coś śmiesznego: prostują mi się czwarte palce u nóg (pęcherzyk żółciowy); były takie podwinięte i nawet paznokcie trochę pokrzywione. Robią się proste :o

baśka

Post autor: baśka »

Kurcze, uważne jesteście w samoobserwacjach, 23, 55 godzin WOW :D
Ryba będzie ci służyła Julka :D a te 5 oliwek mnie rozwaliło :lol:

Jak ci się prostują Ddp :mrgreen: :lol: :lol: to dobrze czy źle? i co ma do tego pęcherzyk żółciowy? Każdy go ma chyba :roll:

Nie czuję głodu póki co :geek: Obudziłam się dzisiaj trochę niewyspana ale za to lekka. No i brzuch się miękki zrobił. :lol:

ddp

ddp
Basiu, jak się prostują to ok. Skąd skojarzenie? Wg. med chin. objawy dobrego lub złego stanu narządów można obserwować na całym ciele. Można "czytać" z człowieka. U mnie dawniej był problem z żołądkiem i wątrobą/pęch. żółciowym.
Miękki brzuch, ciekawe. Rano kawa i tuńczyk, szczypiorek i fuj...majonez. Teraz rodzynki.

aaaaq

Post autor: aaaaq »

też tak kiedyś miałem....ale jak zrobiłem na oliwie leczo swego czasu, to blokada znikła, smakowało rewelacyjnie :D
ale to sporadycznie...

najczęściej smażę na smalcu i od jakiegoś czasu na oleju kokosowym

ddp

ddp
w zasadzie lubię tylko oliwę i czasem masło, więc u mnie wszystkie warzywa duszone pływają w oliwie, bo lubię tłusto, mniam...

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Dobra samoobserwacja wstecz,ale wg F objawy powinny być w 21-szej godzinie i w 54 godzinie,a wiem że pojawiają się zgodnie z godz.F

ibinia

Wolę inne tłuszcze niż oliwa, używam, ale rzadko.
Nie ma czegoś takiego jak choroba autoimmunologiczna, coś takiego występuje w przypadku ukrywania się patogenów - słowa dr Roberta Rowena z konferencji 2016 na temat boreliozy i koinfekcji. Ciekawe.

zosiaa

Post autor: zosiaa »

A u mnie dzisiaj też jaja tj.omlet z warzywami,placki ziemn.z kapustą kiszoną-fuczki,
koktajl owocowy

ODPOWIEDZ