Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq »

Julia pisze:
niedziela 09 04 2017, 07:21
Nie no, zosiu jest +1kg, ale jelita taką ilość już odczuły, bo wsunęłam jeszcze czwarty słoiczek :roll:
wow
nie wiem jakie to słoiczki, bo są różne...ja zamawiam z primaviki - 185g i jak zjem jeden taki, to przez pół dnia nie mam ochoty na jedzenie :)

tak w ogóle to cześć :)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

W piątek miałem taki mega DW - w sensie że jadłem dużo różnych rzeczy, których nie jadłem od dawna. Nawet chleb jadłem - bo te kilka kromek w ciągu roku zdarza mi się zjeść... :lol:
Rewolucji co prawda nie było - co mnie trochę zdziwiło, ale po kilku godzinach pojawił się ból :evil: - nie wiem czy to żołądek czy jelita, że prawie żałowałem, że tak sobie pofolgowałem :oops:

w każdym bądź razie sobota i niedziela juz grzecznie i monotematycznie...
dzisiaj na rozkładzie mam jajka - teraz jajka z majonezem, a na obiad rosół z zółtkami

baśka

Post autor: baśka »

Che he he prawie żałowałem :lol: :lol:
U mnie 2DW, mieszanie B. Mąż parzył wędzone mięso i na takim wywarze zrobiłam zupę fasolową na dzisiaj. I tak mi pachniała, tak pachniała, że wczoraj miałam 3B (wieprzowe, kacze i fasola). Obyło się bez zbóż i mlecznych.
Dzisiaj pyszna fasolówka. Na śniadanie surówka z sałaty i cukinii z oliwą, octem i musztardą.

ibinia

Post autor: ibinia »

Pięknie umiemy się "cieszyć" i uzasadniać nasze drogi jedzeniowe :D Hi hi ho ho ha ha!
Ja jestem chyba już na diecie "świątecznej". Dzisiaj sernik i orzeszki ziemne, do tego pieczone buraki z ogórkiem kiszonym :shock: Kto to widział tak jeść! :evil: :twisted: :mrgreen: 8-)

aaaaq

dzisiaj i jutro sałatka pięknotka: rzodkiew,cukinia,pomidor,oliwki,awokado,sól,zioła,oliwa z oliwek. Tego mi było trzeba. Zauważyłem, że jak z lenistwa, biorę "suche" do pracy, to mam problem z podjadaniem, jedzeniem więcej niż mi jest potrzebne...jak wracam do "pięknotek", to tego problemu praktycznie nie ma...ciekawe dlaczego?
na drugie mam 2 opcje - albo gotowane mięso z resztką rosołu i warzyw albo żeberka.

ddp

Post autor: ddp »

ddp
u mnie po prawie 3dniach mieszania dzisiaj kapusta czerwona z cebulą na kaczym tłuszczu.
aaaaqu, kuszą mnie Twoje sałatki. Rzodkiew = rzodkiewka?

aaaaq

rzodkiew = biała rzodkiew
http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-ogr ... d1118.html

dostępna praktycznie przez cały rok (w przeciwieństwie do rzodkiewki)
jak dla mnie smakuje tak samo, ale do sałatek dużo wygodniej rzodkiew, do tego tańsza i nie ma problemu z dostępnością

do tego bardzo dobry skład i mało W
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Rz ... biala.html
jedna z ważniejszych pozycji u mnie od jakiegoś czasu :)

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Ja też wolę rzodkiew niż rzodkiewkę.
A dzisiaj fasolka po bret.
tortilla bezglutenowa z sałatą zieloną,pieczarkami,porem,szczypiorem i ketchupem.
ObrazekObrazekObrazek

Julia

Post autor: Julia »

Wczoraj uzupełniłam ten boczek żelkami ;c Więc stwierdziłam, że przy takich W nie wchodzę na wagę...

A dzisiaj na śniadanie był kalafior, teraz druga i ostatnia porcja - na razie ok, ale boli mnie głowa (ze stresu - nie wierzę, że od jedzenia, nigdy tak nie miałam), generalnie bardzo zły dzień, albo będę mieć biegunkę po tym kalafiorze albo te złe myśli z tego głupiego stresu :? No, ale jak masz się czuć jak się dowiadujesz, że nie robisz postępów na jazdach... i wtedy zaczynasz się stresować i nici z reszty jazdy... :cry:

ibinia

Post autor: ibinia »

Wreszcie udało mi się dostać na forum. Wczoraj komputer w ogóle nie łączył z internetem, a dzisiaj zaskoczył, ale muli okropnie, nie mam pojęcia dlaczego.
Julka, odseparuj się od uwag na temat twojej jazdy, spróbuj. Nie one są świadectwem twoich postępów. To po pierwsze. A po drugie każdy ma swoje tempo i swój sposób czynienia postępów, żaden nie jest gorszy ani lepszy. Rób swoje! Wiem, głupie to moje gadanie, ale tak jest, nie daj się zniszczyć ocenom innych.
Wczoraj jadłam grykę z masłem i rzodkiewkami. Dzisiaj buraki pieczone i odsmażone na smalcu gęsim, śledzio - mój ulubiony rybek :D sałata rzymska (na surowo albo przesmażona razem z burakami, czas pokaże).

ODPOWIEDZ