Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

ddp-ko, raportuj, czekamy na harce i uciechy :D
Basiu, pytasz o galaretę mięsną? Do jutra wytrzyma. Zdarzało się i tydzień trzymać galarcik i nie wychodził sam z miski, choć były w nim stópki :shock: :lol:

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

Post autor: aaaaq »

to to taka granica...moja teściowa na drugi dzień boi sie już cokolwiek jeść z wczoraj...ja to nie mam takich ograniczen, ale....różnie to bywa ;)

ddp

Post autor: ddp »

ddp
jestem, jestem dojadam ciasto, babkę drożdżową. Wczoraj dopiero u mnie koniec świąt i gości, więc Basia :( nie ma mowy o poście dzisiaj. W zasadzie jadłam dużo sernika i jajek. Dopiero wczoraj coś mnie skierowało do babki drożdżowej i ją dzisiaj jem. Ibinia, zaczynam pisać w Twoim stylu :lol: , no prawie.
Jednak DDP działa i u mnie, bo nie mogę już patrzeć nawet na sernik, mięsa w ogóle, marzy mi się sałatka pomidorowa z oliwą albo majonezem.
Zosia, galaretkę zawsze można przegotować i wystudzić.

baśka

Post autor: baśka »

Ddp wysyciłaś organizm jajkami i serem, to i ochota przeszła ;)
A pomidory jeszcze nie smaczne.
Ibinia
galarcik
,
gzik
. Dziwnie się mówi w twoich stronach :lol:
Nie chcę aby moja galareta miała stópki :? na dodatek wczoraj przeczytałam pewien horror o kanibalach, którzy gotowali kończyny górne i dolne. I tak mi ślinka pociekła, że zjem ją dzisiaj :oops: z octem spirytusowym. Potem na basen. Miałam 3 tygodnie przerwy :roll:

ibinia

Cha cha :lol: Basiu, moja wyobraźnia działa, widzę stópki, jak znikają pożarte! Obrazek
ddp-ko, to ja mam styl? Ale mnie dzisiaj radujecie, dziewczyny :D ha ho hi he :mrgreen: Obrazek

ibinia

To my, DDP-iaki, jakby kto miał wątpliwości :D

Julia

Post autor: Julia »

Zosiu, głodna jestem bo mało jem - nie mam co jeść zazwyczaj, do tych szparagów więcej tłuszczu dodam nast. razem... bo wczoraj jadłam je o 9 i 13, no to o 19 myślałam, że zwariuję... Dzisiaj jest spoko, głodu prawie nie czułam, a tylko dzik ;D Ale dyscyplina teraz, nie ma już dojadania czymś, bo jestem głodna... ew. te skwarki :roll:

A ty, basiu, dzisiaj pościsz? Gratulacje, ja też planuję w któryś dzień :)

Hehe, tylko ja nie zjadłam ZP przez święta... oprócz cukru do tahini... :D która i tak jest dla mnie ZP, jak zresztą prawie wszystko :evil: U mnie rotacja to najgorsze co może być, wmawiałam sobie, że mogę rotować, ale te 6 tyg odstawienia to minimum... bo potem próbuję po miesiącu i jestem miesiąc odstawienia w tyle... :evil: Tak mam obecnie z ziemniakami, gryką, czekoladą, oliwkami, wieprzkiem, tahini, słonecznikiem itd. :cry: Generalnie nie mam co jeść, więc często będę teraz jeść raz dziennie, czasem dorzucę jakiś budyń na soku z granata, mam jeszcze żurek kasztanowy, placki kasztanowe i oczywiście dzień na szparagach jako odpoczynek od B.

aaaaq

Post autor: aaaaq »

z tym mówienie w różnych regionach to różnie jest...

gzik - tak mówi rodzina żony z kujawsko-pomorskiego

galarcik - hmmm - żona używa słowa galart...ja w domu rodzinnym słyszałem galat ;)

i przypuszczam, że tak można by długo....

Julia

Post autor: Julia »

:lol: :lol: :lol: :lol: A wy znowu o tym gziku... ja tego nawet nigdy nie jadłam, niedawno w "ugotowanych" zobaczyłam, jak to się robi i wy wspominałyście/liśćie :lol: :lol: :lol:

baśka

Post autor: baśka »

Pościłam Julka, do czasu... :lol:
Galaretę wyrzuciłam, bo mi się obrzydziła :| Poszłam na głodniaka na basen. Fajnie było i pobiłam swój rekord w odległościach 8-) Potem w domu córcia zaczęła smażyć boczek z cebulą. No i w tym momencie brzuch bardzo głośno zaczął się odzywać. Poddałam się i zjadłam sałatkę ze słoika(bardzo smaczną).

A jak się u was mówi byłem na dworze, dworzu czy na polu?

ODPOWIEDZ