Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

pozdrawiam tylko...mam urlopik wiec jestem w przelocie...w sobote mialam dzien wolnosci..obzarlam sie chlebem:(na drugi dzien rano mialam taaaak zatkany nos jak nie wiem kiedy ostatnio:(
innymi slowy pieczywo powoduje u mnie takie dolegliwosci a potem sie dziwie, ze Cale zycie mam katar,,zwlajac to na chronicznosc, alergie, zimno itp:)
Pozdrawiam i donapisania po urlopie:)
wytrwalosci w dietowaniu:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Co to za pomysł na urlop w październiku 8-)
I foch! :evil: :x Tu się pracuje :ugeek:

U mnie super na warzywach. Więc jutro albo groszek, albo orzeszki ziemne. Mam przepis na fajną sałatkę, raczej sos do sałatki z masłem orzechowym, więc jutro będę chrupać.

Julia

Post autor: Julia »

U mnie wczoraj po powrocie był jeszcze parówki indycze i arbuz ;/ czyli mieszanie B...

Dlatego dzisiaj spróbuję tylko rosołem na kościach (wołowy) - może organizm odczuje to jako brak B?, może mleko migdałowe i ew. jakaś dynia... Uważam na te jelita teraz przez parę dni/...

ibinia

Post autor: ibinia »

Minie, zażywaj radości :)
Lovko, też zażywaj radości :lol: Oj tam, oj tam, nieco wagarów w pracy zorganizuj, przysiady, rozciąganie, dopiero będziesz miała radochę. I inni pewnie też :D Jak fajnie, że warzywka ci posłużyły, znakomicie ci idzie!
Juleczko, co z twoimi jelitami się dzieje? Enzymy bierzesz wciąż? A może potrzebujesz zmiany suplementacyjnej (nie wiem, czy coś przyjmujesz obecnie)? Coś dodać, coś ująć, zmienić godzinę zażywania itp. Pomyśl, przemyśl, i tak wszystko robisz doskonale, podziwiam cię, tyle energii, chęci do nauki (nawet jeśli nie zawsze, rotacja musi być), pomysłowości i opiekuńczości...
aaaaq, jak dałeś radę na dwuskładnikowym menu przez cały dzień?
Zosiu, a jak u ciebie z tolerancją orzeszków, nie obczytałam wszystkiego z ostatnich miesięcy, a ciekawam :roll:
Gorącą wodę już "zażyłam", teraz was przytulam i niech się dzień dzieje!

aaaaq

Post autor: aaaaq »

cześć
znów brak czasu i znowu dzisiaj białko roślinne - tym razem orzechy ziemne....
Ibiniu, radę dałem, tylko menu się trochę rozszerzyło...po wczorajszym mieszaniu dzisiaj z rana ciutke kicham...dostaję sygnały, żeby przestać mieszać ;)

Mika

Post autor: Mika »

Hejka:)
Wczoraj trochę się urządziłam:) Zakończyłam jedzenie o 14:30. O 20 poleciałam na ćwiczenia. Wieczorem trochę głodowałam:)
Dziś już nasyciłam się kawą i w planie dzień orzechowy. Czy można mieszać orzechy ? Czy herbata owocowa jest dobrym produktem? Zdrowy rozsądek podpowiada, że nie ale ciągle mam na nią ochotę...

ibinia

Post autor: ibinia »

aaaaq, ach, te sygnały... choć dobrze że są ;) A może nakazują rotować pośpiech :shock: :o
Mika, nieźle się przegłodziłaś, na pewno organizm odpoczął od trawienia :) Jeśli głód był "przyjemny", to podwójny bonus dla organizmu. Jeśli "cierpiałaś", to lepiej co nieco podjeść, mamy żyć w komforcie psychicznym :mrgreen: Jeden rodzaj orzecha to jednen rodzaj białka. Ponieważ to białka roślinne, dopuszczalne są dwa na dzień.
Swoją drogą nieraz się zastanawiam nad podziałem, kokos jest tłuszczem, a ma zbliżony skład B i T do orzecha pekan i macadamia. Może coś jeszcze decyduje o kwalifikacji produktu.

Mika

Post autor: Mika »

Dziękuję Ibiniu :-D
Nawet nie ciepriałam tak więc same korzyści z tego przegłodzenia mam :-D
Dobry pomysł z tym rotowaniem pośpiechu :-D

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

No wreszcie nie śpicie ;P
Nie mam szans na relaks w pracy, mam taki Sajgon, że aż Mordor :lol:
Dzisiaj orzeszki ziemne, tak jak u aaaq.
Rano woda z cytryną i tradycyjnie katar i swędzenie nosa. Cytrusy do rotacji :!:
Słuchałam wczoraj Pani dr, sesja Endometrioza. Chyba pójdę w ryby ;)

Bożena

Post autor: Bożena »

Love..ryby są dobre,ostatnio byłam nad morzem i zjadłam ich dużo pod każdą postacią ale ponieważ to były wakacje, więc jadłam wszystko, mieszalam jak za dobrych dawnych czasów. Po powrocie do domu odczułam to dosyć mocno , moje wrazliwe miejsca mocno bolały 😂Dzisiaj na śniadanie kapusta ala bigos na smalcu gęsim.

ODPOWIEDZ