Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

musze wam cos powiedziec...jestem maniaczka higieny ustnej...ale pomimo mega dbania o jame ustna od paru lat obserwowalam rano niezbyt ze tak powiem przyjemny zapach z ust:))i teraz powiem wam...po odstawieniu mlecznych i weglowodanow...Problem zniknal...totalnie...nie wiem czy to wynika z odstawienia tychze produktow czy z tego ze stosuje IF-ale chyba nie, IF stosuje juz dluzej ale dopiero teraz widze pozytywne zmiany...a juz zwalalam to na lecace latka:))ale czlowiek jest glupi-jednak wszystko zalezy od pozywienia;)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Heh ;)
A ja jestem maniaczką płukania ust olejem ;)
Lub ssania oleju jak kto woli. Kokosowy, z oliwek, sezamowy, obojętnie.
Wybiela zęby, zabiera bakterie, czyści jamę ustną, zatoki i cały organizm.
Płuczę już od kilku lat, zawsze rano, od razu po wstaniu z łóżka.

Minie

Post autor: Minie »

kokosowy bylby do przejscia ale zwyklym olejem :? niesmaczne...czytam bloga pewnej zakreconej babki Pepsi, i ona radzila oczyszczac co rano jezyk z toksyn..to wg. starych zasad indyjskich itp. podobno zawiera po nocy mnostwo toksyn i nie oczyszczenie ich owoduje wedrowanie do organizmu...w kazdym badz razie planuje zakupic sobie szczoteczke do czyszczenia jezyka:)to chyba lepsze niz,,,plukanie olejem;)

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Ale pepsi dużo też pisze o ssaniu oleju właśnie.
O oczyszczaniu języka szczoteczką też, ale ja tak nie robię. Najprostsze metody są najlepsze :!:

Mika

Post autor: Mika »

Hejka:)
Popróbuję rano z olejem...
Macie może jakiś sposób przeciwko wypadaniu włosów - coś i wypadają i nie przestają.

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Minie,wg 1-szej książki p.Ewy owoce raz w tygodniu w dni bezbiałkowe lub z B roślinnym .Przy B zwierzęcym i przy potrawach wysokobiałkowych nie jemy cukrów prostych.
Nie można powiedzieć,ze nie jemy owoców,bo to się wszystko na DDP zmienia teraz nie ,za jakiś czas tak.Dla mnie kiedyś owoce nie istniały teraz mam ochotę na niektóre raz w tygodniu.
Ostatnio zmieniony wtorek 10 10 2017, 16:12 przez zosiaa, łącznie zmieniany 1 raz.

zosiaa

Ibiniu ,ja muszę się zastanowić nad tymi ziołami.Czasem coś jest nie halo,myślę po czym a to może zioła?
Na razie wypracowałam to,że nie używam żadnych gotowych przypraw typu maggi,wegeta,pomysł na..zastępuję to ziołami i warzywami.

Ja też wypróbuję ten olej !

zosiaa

Ja jeszcze mam pytanie :Pisząc o sojowym mleku macie na myśli napój sojowy np. z Vitanelli,czy jest jeszcze jakieś mleko? Jeśli tak do gdzie można kupić?

Julia

Post autor: Julia »

Przed DDP po owocach miałam wysypkę
Teraz toleruje banany i arbuzy jabłka Wiec jem, warzyw nie moge aczkolwiek kupię cukinie jutro i będę robić w końcu mamy sezon 😉

baśka

Post autor: baśka »

U mnie 2 dzień jajkowy. Tak średnio mi się już chciało je jeść. Więc na śniadanie sałatka ze sklepu z dodatkiem jajka i bezy. Na obiad usmażyłam placki z dyni. Placki, to za dużo powiedziane... wyszło coć, co miało być plackami :lol:

Przypomniało mi się, że ktoś pytał o herbatę owocową. Można pić, ale nie nadużywać, Zosia i Aaaaq chrząkali? po niej.

ODPOWIEDZ