Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

aaaaq pisze:
środa 11 10 2017, 07:26
Minie pisze:
wtorek 10 10 2017, 13:44
musze wam cos powiedziec...jestem maniaczka higieny ustnej...ale pomimo mega dbania o jame ustna od paru lat obserwowalam rano niezbyt ze tak powiem przyjemny zapach z ust:))i teraz powiem wam...po odstawieniu mlecznych i weglowodanow...Problem zniknal...totalnie...nie wiem czy to wynika z odstawienia tychze produktow czy z tego ze stosuje IF-ale chyba nie, IF stosuje juz dluzej ale dopiero teraz widze pozytywne zmiany...a juz zwalalam to na lecace latka:))ale czlowiek jest glupi-jednak wszystko zalezy od pozywienia;)
Czytałaś może "Życie bez pieczywa" dr Lutza? On pisze, coś w stylu, że twój dentysta cię znienawidzi ;)
I to jest sama prawda. Ja od czasu jak jestem na takim żywieniu, nie byłem u dentysty...bo nie mam takiej potrzeby, a wcześniej bywałem regularnie i ciągle były problemy....
niestety nie czytalam..ale zapisze do listy ksiezek do czytania:)dzieki za typ:))jak widac cos w tym jest:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ddp

Post autor: ddp »

ddp
no tak, nawet myślimy na zbieżne tematy :lol: Też mam takie myśli, że zbyt wyraźnie reaguję na nadmiary, albo na to, co nie służy. Też pomyślałam o przesadnej reakcji, wydelikacenie tu bardzo pasuje. Chyba to jest tak, że ciało nie jest zamulone, znieczulone i oszołomione i zauważamy jak coś nie tak. Lekarka też ma niezłe jazdy :)
U mnie dzisiaj sojowo - budyń czekoladowy. (m. soj. czek., woda, mąka kart.)
Co do książek w/w, trochę przeglądałam, dobre były przed DDP, tutaj widzę ujęcie takie całościowe (jak na razie).
Ostatnio zmieniony środa 11 10 2017, 09:45 przez ddp, łącznie zmieniany 3 razy.

Minie

Love me Tender, jak czujesz ze cos nie tak cos cie bierze odstawiaj wszystko i zrob sobie dzien zoltkowy, postawi cie szybko na nogi...mi tak wlasnie poradzil znajomy na pocz.wrzesnia, kiedy mnie cos bralo...a jeszcze nie bylam na DDp...i postawilo mnie na nogi po 1,5 dnia!!!a zawsze taklie infekcje ciagnely mi sie z 2 tyg :?
ja wczoraj na soi...i powiem wam ze chyba za malo kalorii wciagnelam bo Kolo 18 zjadlam desweki waniliowe sojowe, schrupalam orzeszki sojowe, i dalej bylam glodna...skonczylo sie pomidorem o 19 plus dwoma lyzkami smakowej oliwy z oliwek:)wtedy w koncu poczulam sie najedzona:)
soja mnie nie syci...niestety...ale dzis dzien wieprzowy...flaki i galaretka...za godzine bede jadla sniadanio-obiad:)mniam :P przynajmniej nie bede glodna wieczorem hihi

Minie

ddp u mnie wczoraj bylo sojowo...ale jak pisalam...lubie soje ale nie jest wartosciowa dla mnie zbyt..gdyz...nie syci mnie do konca...ale te orzeszki do chrupania byly niezle:)

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Minie pisze:
środa 11 10 2017, 09:33
niestety nie czytalam..ale zapisze do listy ksiezek do czytania:)dzieki za typ:))jak widac cos w tym jest:)
ta książka to jest biały kruk, za głowę się złapałem, jak cenę zobaczyłem
http://allegro.pl/ch-allan-w-lutz-zycie ... 06266.html

kilka lat temu kupiłem kila egzemplarzy w okolicy 20zł i rozdałem po rodzinie i znajomych ;)
Taka cena skutecznie zniechęca, ale można na chomiku znaleźć pdfa...

Minie

https://www.medimops.de/wolfgang-lutz-l ... medium=cpc

zobacz tu po niemiecku...UZYWANA ALE CHYBA ZAMOWIE:)cena bez porownania:))
Ostatnio zmieniony środa 11 10 2017, 10:46 przez Minie, łącznie zmieniany 2 razy.

aaaaq

Bożena pisze:
środa 11 10 2017, 09:05
Polecam Wam książkę (a może już znacie) Fenomenalna kuracja dr Wahls -bardzo wnikliwie przedstawia bliski nam sercu temat
prawdopodobnie się skuszę, dawno nie czytałem nic nowego (w tej tematyce)
Jedynie co mnie wkurza już na pierwszy rzut oka, to niektóre recenzje,komentarze tego typu np.
Książka „Fenomenalna kuracja dr Wahls” to bardzo szczegółowy, czytelny i rzetelny opis metody opracowanej przez genialną lekarkę.
gdzie tu genialność? - życie ja zmusiło, do przejścia na sposób żywienia, na który pewnie nie zdecydowałaby się, gdyby miała jakieś działające "magiczne pigułki" lub gdyby choroba nie postępowała tak szybko...jak widac, nie wiele trzeba, żeby zostać geniuszem :twisted:
Tytułu już nie będę się czepiać, bo rynek rządzi się swoimi prawami...

Minie

ja juz po flaczkach...jakie to bylo pyszne:)teraz moge rozmawiac o jedzeniu :lol:

Julia

Post autor: Julia »

Fenomenalna kuracje czytałam, ostatnio kupiłam Hashimoto Izabeli Wentz, ponoć dobra... ogólnie kiedyś czytałam dużo książek, teraz w klasie maturalnej chce wygospodarować czas na cokolwiek... w końcu kontakty z ludźmi nas leczą ;D

aaaaq

wiecie co, proponuję utworzyć osobny wątek, gdzie będziemy wpisywać pozycje godne przeczytania...tutaj to zginie w tłoku, a tam będzie jak znalazł :D
xx
wątek już jest, dopisujcie tam swoje pozycje :)

viewtopic.php?f=33&t=338

ODPOWIEDZ