Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

LoveMeTender zazdroszcze mi sie cos kiepsko z apetytem..nie wiem sama na co mam chec :?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Chyba nie ma czego zazdrościć :oops:
Z ostatnich filmów Pani dr jasno wynika, że to uwikłanie w białka zwierzęce :( No nic, jestem na początku tej drogi, dopiero miesiąc DDPuje, więc nie wpadam w panikę.
W piątek będzie DW. Mam imprezkę i planuję zjeść ciasto, o ile będzie jakieś domowe.

Minie

to tak jak ja...moj pierwszy miesiac:)debiutujemy...

ddp

Post autor: ddp »

ddp
Kilka dni miałam znowu duużo W, sałatka ziemn, groszek , jajka i majo, owoce, ale też zrobiłam brownie z jaglaną k., której nie lubię. No i przymulenie kompletne, waga w górę, koszmary, katar, fatalna cera.
Mocna reakcja.
Minie, jak są mdłości po jedzeniu, lepiej zwrócić, lepiej dla org:)
Też nie mam na nic apetytu, ale też nie mam chęci na post. Dzisiaj końcówka DW kawa, serek kozi, chleb, nawet masło też.

Julia

Post autor: Julia »

DDP, a moja cera zaczyna się wreszcie poprawiać... pije olej lniany i pilnie węgli, za miesiąc buźka ma być gładka 🤗🤗🤗 i bratek pije ☺️😎

Minie

ja nie mam problemow z cera...
ddp...moze moglam..ale w zyciu nie przyszlo mi do glowy ze moze mi byc niedobrze po zoltkach z tluszczem...:(sprobuje kiedys jeszcze raz i jesli jeszcze raz tak sie poczuje to znaczy ze moge wykreslic to danie z jadlospisu :roll:

mi sie tez nie chce poscic:(zjem te zupe i indyka ale troche na sile....

/i super nie powinnam ale...moze wymienie to na galaretke....z miesa...zobacze....albo czerwona kapuste zasmazana..czeka w lodowce na zjedzenie...najlepiej to bym nic nie jadla ale...glodna jestem powoli hihi

ibinia

Post autor: ibinia »

Minie, a może żółtka się przejadły... A może zjadłaś, bo wiesz, że są świetnym pokarmem, a wcale nie miałaś na nie apetytu? A może 2 albo 3 by posłużyły, a 5 było za dużo... A może akurat twój organizm chciał zjeść je same, bez tłuszczu, a sposób obróbki "wyszedł" ci z nawyku... A może.... Po to się obserwujemy i wyciągamy wnioski. I do przodu ;)
Lovko, gratuluję rozbicia puli kilogramów :D
ddp-ko, na początku ddp-owania mogłam zjeść całkiem sporo jaglanej albo kukurydzianej, teraz organizm je odrzuca (ochota wciąż jest). Może za jakiś czas będą mnie leczyć :mrgreen:
Zosiu, pisz, co jesz i stosujesz, proszę. Nawet nie wiesz, jakie to dla mnie cenne informacje. A poza tym ktoś nawet niezarejstrowany na forum może wyczyta, jak oswajasz warzywa czy cokolwiek innego i będzie to dla niego odkrywcze. Nie każdy może/chce przeczytać książkę. Dzielmy się. Poprosiaki to moje o takie...
aaaaq, jak dajesz radę? Jesteś w ketozie? Haj trwa czy minął?

Bożena

Post autor: Bożena »

Dzisiaj zamiast kawy woda z jagodami i z cynamonem. Po wczorajszym mieszaniu białek roślin i zwierzęcych koszmary senne. Dodatkowo sciekanie po gardle chyba hummus mi nie służy, nigdy nie lubiłam roślin strączkowych.

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Minie ja też byłam ok15 lat na DO/nie pamiętam dokl/wiadomo dużo B zwierz. a przede wszystkim jajka.Na DO do jakiegoś czasu robiłam jeszcze dzień jajeczny,a teraz o nich zapominam.Służą tylko jako dodatek do innych potraw i są rotowane jak wszystko inne.
Zaglądajcie na Facebooka do p.Ewy i na Szamaj Dobre Produkty.Przecież to dla nas jest przygotowywana książka.

Ibinia,byłoby dużo dyskusji ale tu nie miejsce na to.
Ty mi kiedyś napisałaś,że za dużo białka.Ja tu nie widzę dużej ilości B.
Dozwolone do 360g produktu,ale to,że ciągle są jarzyny i owoc daje uczucie sytości i braku chęci na cukry proste /jarzyny w przyswajalnej postaci/
Przede wszystkim większa różnorodność warzyw np.botwina,kapusta chińska,jarmuż,mniszek lekarski,natka pietruszki/i to nie dla smaku/szpinak ,cykoria,liście rzodkiewek,sałata rzymska,rzeżucha .To tylko wymieniłam te zielone a jeszcze kolorowe warzywa i owoce,oraz o dużej zawartości siarki.
Wiem,ktoś powie ja już jadłem takie warzywa.Ale tu chodzi o dużą ilość
wszystkich razem 9 szklanek ubitych,surowych dziennie.
Zwróć uwagę,że W nie przekraczają bo to są niskoweglowodanowe.
Nie jemy strączkowych albo bardzo mało,ziemniaków,bananów,jabłek ,gruszek itp.Mąki i mleka to wiadomo i bardzo ciekawe nie jemy jajek.
Nie namawiam nikogo aby przeszedł na tą dietę,ale połączyć ją z DDP i poeksperymentować można.
Tym bardziej,że nie przekraczamy ani B ani W ,tłuszcz można spokojnie.

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Dzisiaj wieprzowina i też boczek smażony z cebulą,koktajl z truskawek na ml.kokosowym,botwinka duszona,może jeszcze biała domowa kiełbasa.

ODPOWIEDZ