Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

ibinia pisze:
środa 18 10 2017, 10:43
Minie, a może żółtka się przejadły... A może zjadłaś, bo wiesz, że są świetnym pokarmem, a wcale nie miałaś na nie apetytu? A może 2 albo 3 by posłużyły, a 5 było za dużo... A może akurat twój organizm chciał zjeść je same, bez tłuszczu, a sposób obróbki "wyszedł" ci z nawyku... A może.... Po to się obserwujemy i wyciągamy wnioski. I do przodu ;)
Lovko, gratuluję rozbicia puli kilogramów :D
ddp-ko, na początku ddp-owania mogłam zjeść całkiem sporo jaglanej albo kukurydzianej, teraz organizm je odrzuca (ochota wciąż jest). Może za jakiś czas będą mnie leczyć :mrgreen:
Zosiu, pisz, co jesz i stosujesz, proszę. Nawet nie wiesz, jakie to dla mnie cenne informacje. A poza tym ktoś nawet niezarejstrowany na forum może wyczyta, jak oswajasz warzywa czy cokolwiek innego i będzie to dla niego odkrywcze. Nie każdy może/chce przeczytać książkę. Dzielmy się. Poprosiaki to moje o takie...
aaaaq, jak dajesz radę? Jesteś w ketozie? Haj trwa czy minął?
masz racje nie myslalam o tym...na zoltka mialam definitynwie chec...ale moze za duzo tluszczu?kiedys tez dalam sporo oleju do czegos i tez mnie zemdlilo, nie pamietam niestety juz z czym:(szkoda ze nie mozna jesc calych jajek:)buuu

u mnie wczoraj jednak bezmiesnie, pomidorowa z..soczewica, potem Avocado na surowow-zaczelo mi smakowac:)-, wieczorm pol litra soku z kapuchy kiszonej:)i chipsy z hummusa...i to bylo moje jedzenie...

dzis dzien owocowy...o 10.30 bedzie sniadanko -banana i dwie mandarynki:)

widzialam na fejsie zdjecie pani Doktor ona naprawde mlodo wyglada :shock: a ma 54 lata...chodzaca reklama swojej strategii zywieniowej:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

LoveMeTender pisze:
środa 18 10 2017, 13:20
zosiaa pisze:
środa 18 10 2017, 12:09
Love,dlaczego DW? bo nie załapałam.
Wieprzowe i owoce - dla mnie nie do przejścia. Akurat wczoraj o tym czytałam, że owoce tylko tylko w dni bez białka najlepiej (i sama mi o tym pisałaś niedawno ;) ).
Nie przejmuj się, ja teraz jadę na 100% zasad, nie ma że boli ;)

Jakby ktoś chciał poznać zasady DDP czytając tylko nasze wpisy, to by się w życiu w tych zasadach nie połapał :lol: Ci co są już długo na diecie testują różne zestawy, początkujący inne, a generalnie niektórzy to w ogóle nie jedzą ;) I bądź tu mądry :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zabawne:)

u mnie dzis pomidorowka z kasza gryczana- mam na nia chec...a potem kurczak zosi w porach..juz zrobiony:)wczoraj nie mialam na niego checi...to plany...ale nie wiem jak sie skonczy...moze znow na Avocado?:))

ibinia

Post autor: ibinia »

Minie, można jeść całe jaja! Niby to dwa białka, a jednak w jednym i tu doktorka nie czyni specjalnych restrykcji. Ja zazwyczaj jem je rozdzielnie, bo tak lepiej trawię, ale czasem miło poczuć w ustach smak jajeczka na miękko... pycha :D

Bożena

Post autor: Bożena »

Dzień dobry mmm ile tu smaków i pomysłów na jedzenie, najchętniej jadlabym wszystko na raz :oops: dzień rozpocznę sokiem z kapusty i marchewki (oczywiście moczonej przez noc całą)

Minie

dzieki ibinia:)pocieszylas mnie nie powiem:)

ja generelanie baardzo lubie jajka ale jadam najwyzej raz w tygodniu wiec akurat u mnie nie ma mowy o przedobrzeniu:)

bozenko super pomysly na jedzenie tu mozna znalezsc:)

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Hej!
U mnie wczoraj, oprócz boczku i czekolady, wino czerwone wytrawne, dłuuuugi spacer, wafel ryżowy ze smalcem i pomidorem. Dziś na wadze spadek o 0,7 kg! Nic, tylko pić wino, zakąszać boczkiem, czekoladą i łososiem :lol:
Dziś rano kawa z mlekiem kokosowym i samo mleko (tłuściutkie, prosto z puszki, ale może nie umrę ;) ). Smakuje mi bardzo. Jak się uda, to dzień bez białka będzie (mam na tę okoliczność 4 mandarynki ;) ), jak nie, to rybka wpadnie - łosoś lub sardynka lub makrela.
Miłego dnia!

I cały czas chcę napisać, że nie lubię avocado. Olej jest ok, ale obrzydza mnie konsystencja owocu.

Minie

wafel ryzowy ze smalcem jak to smakuje?:))

solilas:)

u mnie wczoraj yoga:)uwielbiam...

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

No jasne!
Sól i pieprz obowiązkowo :)

Mika

Post autor: Mika »

Minie u mnie wczoraj też była yoga. Byłam dopiero trzy razy ale już to lubię :)
Lowka - ja to się po ostatnim z mleka kokosowego wyleczyłam chyba na długo...:)

Julia

Post autor: Julia »

Mi wczoraj zaszkodzily te szparagi... jelitka nie bardzo...
Wiec zjadłam chipsy bananowe wieczorem i dzisiaj rano tez... aczkolwiek pogorszenie cery to konsekwencja wariujacych jelit raczej 😣

Po powrocie ze szkoły będą krewetki wreszcie 💗🤗😎

Oczywiście ze można jeść całe jaja... 😇🙌☺️

ODPOWIEDZ