Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
LoveMeTender

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: LoveMeTender »

Dawaj przepis :mrgreen:

Edit: już znalazłam w przepisach.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie »

Niez pisze:
sobota 21 10 2017, 12:30
zosiaa pisze:
sobota 21 10 2017, 12:19
Dzięki za odpowiedzi odnośnie snu.Zapytałam was,bo mam problem ze snem.Nie wiem co jest grane.Bardzo często mam noce przesiedziane jak to Ibinia określiła.Zamiast się wiercić wolę wstać i czymś się zająć np,poczytać albo obrać warzywa.Potem szybciej zasnę.
Jedno tylko się zmieniło,to to,że nic nie boli i nie są to objawy niestrawności ,choć czasem.....
Ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował. Jest bardzo ciekawe podejście do snu np.
https://www.supermemo.com/en/articles/polyphasic
Ważne, żeby czuć się wyspanym. Ja śpię max. 7 h, budzę się bardzo wcześnie, bywa, że przed 5:00 i bardzo dobrze mi z tym :) Świeży umysł, cisza, idealne warunki do pracy umysłowej :)
to swietne rozwiazanie!tez tak mam!

Minie

Niez pisze:
sobota 21 10 2017, 16:24
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Co do smażenia na oliwie z oliwek, to z poniższego artykułu wynika, że jak najbardziej:
https://paleosmak.pl/mozna-smazyc-na-oliwie-z-oliwek/
mozna ja osobiscie uwazwm jednak ze na oliwie z oliwek najlepiej smaza sie warzywa np na patelnie..zas ziemniaki czy mieso ma smalcu z gesi i Taki warianty najepiej mi smakuja---polecam---
co do oliwek najlepiej mi smakuje albo grecka...lub wloska ale te delikatne odmiany...te mocniejsze mi nie podchodza...

Minie

zosiaa pisze:
poniedziałek 23 10 2017, 10:52
Bożenko,tak to może być dzień mleczny ale wstrzymaj się już dzisiaj od cukrów prostych.

Basiu mnie też fasolka smakuje ze smalcem wieprzowym a nawet tłuszczem gęsim.Mogą być skwarki, mogą też być jakieś zioła./niewielka ilość/ też czeka już u mnie w kolejce -nie nadążam :D
Sprawdzajmy u siebie ,czy my ufamy danemu produktowi :lol:
Jeżeli chodzi o marchewkę to jest cukrogenna i dla cukrzyków niewskazana
a umnie fasolka tylko z maslem...:)

Minie

jesli chodzi o dziczyzne ja kupuje mieszanke gotowa do przyprawiania a oprocz tego dodaje mnostwo czosnku:)i wazne pieke dlugo przy malych temp. 160 stopni:)wtedy mieso jest fantastycznie chrupiace z wierzchu a w srodku mieciutkie:)

u mnie dzis chcec na fasolowke wiec bedzie dwa razy zupa i to wszytko...B+T+W niestety)o 11 byla pierwsza porcjai wieczorem:)

a ogolnie ..to ...Weekend kiepski..w sobote zrobilam dzien wolnosci i przeholowalam ...chyba musze uwazac na te DW gdyz to zle sie konczy...dzwine to dla mnie, Cale zycie jadlam chleby pernamentnie laczylam je z serem i dzememi "bnic mi nie bylo" a teraz jak raz w tygdoniu zjem chleb lub powyzsza kombinacje to czuje sie fatalnie:(nie bylam w stanie dokonczyc mojej lekci yogi po poludniu:(co mi sie zdarzylo po raz pierwszy... a wczoraj w sumie dzien wolowy (suaerbreten, przepis wyrzucilam )niestety byla imreza urodzinowa i zjadlam kawalek domowego ciasta..a raczej tortu czekoladow- cytrynowego...

ogolnie nuda...

pozdrawiam dietujacych...:)

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Minie napisala
.dzwine to dla mnie, Cale zycie jadlam chleby pernamentnie laczylam je z serem i dzememi "bnic mi nie bylo" a teraz jak raz w tygdoniu zjem chleb lub powyzsza kombinacje to czuje sie fatalnie:
Tak jak pisaliśmy już ,na DDP jesteśmy bardziej wydelikaceni i tak jak obserwuję u siebie -coraz bardziej.
Ale zaobserwowałam też coś takiego,że coraz mniej mamy ochotę na te niewskazane P.Jakby o nich zapominamy,ale to z czasem.

baśka

Post autor: baśka »

Dzięki za podpowiedzi :) Zjem ze smalcem ze skwarkami, przyprawami. Bożenko, oliwa do mnie nie przemawia jednak w roli omasty.
Ibiniu, pisałam kilka dni temu o tym niklu a tu całkiem zapomniałam o nim :? Dzięki :P

LoveMeTender

U mnie jednak dzisiaj jajka. Wcięłam 4 na smalcu ze skwarkami.
Na jutro mam pestki słonecznika, placki gryczane i znowu krem z kalafiora, który na zimno smakuje jak kasza manna na mleku ;) Gotuję go normalnie w małej ilości wody, jak jest miękki dodaję sól i mleko kokosowe, blenduję i gotowe. Pycha!

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Zrobiłem przegląd wszystkich warzyw pod kątem ilości W - i zdecydowałem, że co jakiś czas będą będę robić sałatki "pieknotki" - będą nieco zmodyfikowane pod kątem ilości W(tak żeby nie przekroczyć 30g W dziennie) - o dni bezbiałkowe będzie ciężko, chyba że połączę to z głodówką...

LoveMeTender

Hej!
Tak jak pisałam, u mnie dziś pestki słonecznika. Rano zjadłam placek gryczany ze smalcem i ogórkiem. Miałam na niego ogromną ochotę. Wieczorem myślałam, że rano zjem wszystkie placki i co? Guzik! Podziubałam ledwo jeden placek i tyle.

Znalazłam wafle gryczane, całkiem niechcący, dzisiaj będąc w ...... Biedronce :lol:
100g wafli ma 70g węgli, zaś opakowanie to tylko 50g wafli. Takie cienkie, chyba z 10 sztuk. No i ekstra!

ODPOWIEDZ