Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
zosiaa

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: zosiaa »

Z tą nadwagą to bywa rożnie.Ja i moje rodzeństwo byliśmy chudzi że tak powiem.
Teraz wszyscy są otyli.Ja zrzuciłam nadwagę dzięki DDP.Rodzice i dziadkowie byli szczupli,nie pamiętam grubego.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

zosiaa

Lena,jeżeli chodzi o B,to sporadycznie można dwa B ale dążymy do jednego B dziennie.W książce to jest wytłumaczone.

Minie

Post autor: Minie »

LoveMeTender pisze:
piątek 19 01 2018, 08:21
Można też jedno roślinne i jedno zwierzęce.

Wczoraj popołudniu bolała mnie głowa - ból nie odpuścił do wieczora.
Dzisiaj kawa i herbata rano, może łyżka pasty sezamowej.
Do pracy to samo, pokrojone marchewki i krem z pomidorów czysty.
Jestem przed @, ale naśmieciłam, więc bolą mnie piersi i mam PMS.

Jutro mleczne - -mam na nie ogromną ochotę, więc raczej mi się nie polepszy ;) Ale przynajmniej będzie przyjemnie :lol:
Trzeba jakoś zabić ten piątek :roll:
przyjemnie...uwazalabym..ja po twarogu ze smietana wciaz cierpie...przebiezka dopiero troche lepiej mi zrobila:)dzis po orkanie piekna sloneczna pogoda i cisza wiec az sie prosilo przebiegnac:)

Minie

Post autor: Minie »

Bożena pisze:
piątek 19 01 2018, 09:13
Zrobiłam wczoraj mleko sojowe, takie swojskie z nasion, wypilam kubeczek przed spaniem (za późno) rano katar -dawno nie miałam kataru.
dla mnie sojowe rzeczy tez nie sa najlepsze.....podobnie jak soczewica dlatego rotuje...

zosiaa

Minie,ja mam podobnie ,sojowe nie najlepiej a kilka dni temu zrobiłam humus z soczewicy i było ciężko,sprawdziłam w dzienniczku kilka tygodni wcześniej i było to samo.
Ser jedynie mogę w serniku takim bez mąki.

Ja też zaliczyłam dłuuuugi spacer.

zosiaa

Jeszcze taka mała informacja dla Pugi odnośnie dzienniczka: na marginesie tego zeszytu na czerwono wpisuję ZP które mi się czasem zdarza zaliczyć.Jeśli margines jest bez wpisów to była to DDP w czystej postaci,same DP.

Lena

Post autor: Lena »

Dziewczyny rosół to posilek tłuszczowy prawda?

Pugi

Post autor: Pugi »

Dziwnie mi się czyta te Wasze wpisy o nadwadze choć wiem, że sama sobie wywołałam tego wilka z lasu. Nie czuję się z tym komfortowo. Niby już mnie to nie rusza ale Wszechświat co jakiś czas pokazuje mi, że guzik prawda. Dziewczynki, to i tak nie jest moje ostatnie dno ale są to sprawy zbyt osobiste aby o tym pisać i cokolwiek komukolwiek wyjaśniać. Zresztą po co? Jest jak jest i super że coś się zmienia za sprawą diety i zmiany siebie.

Zosiaa, jeszcze raz dziękuję za dzienniczek. Już się zabrałam za reformę swojego. Do tej pory złe produkty zakreślałam w kółko ale to wszystko nie było przejrzyste.

Dzisiaj była o 10.00 wczorajsza modra kapusta na słoninie z dwiema łyżkami mielonej wołowiny i surówka z 2 liści salaty lodowej, połowy ogórka i ćwiartki pomidora oraz łyżki oleju lnianego.
O 14.00 wywar z ogonków wołowych w postaci galaretki z kromeczką (35 gr) chleba gryczanego.
O 16.30 Dynia hokkaido faszerowana wołowiną.
Do picia był napar z kopru włoskiego - bardzo mi posmakował.

Pugi

Post autor: Pugi »

Lena, podobno tłuszczowy ale ja mam opory przed jedzeniem go w inne dni niż z białkiem z jakiego był ugotowany. Ja pewnie przesadzam.
Ale ten mój wywar z którego mi się galaretka zrobiła to chyba jest już białko. Pytałam ale akurat nikt mi nie odpowiedział i ja jadłam go dzisiaj w dzień z wołowiną.

Mika

Post autor: Mika »

Lenka - Nie jem rosołu bo nie lubię...chociaż muszę spróbować bo może już lubię :) Traktowałabym go jako białko raczej, bardzo uważam by nie mieszać białek...chociaż podobno można traktować jako tłuszcz...

Pugi nie przejmuj się ...jeszcze trochę i Twoja sporawa waga będzie historią...wszystko w dobrym kierunku idzie ...

U mnie dziś warzywa na patelnie i golonka z indyka z musztardą.

ODPOWIEDZ