Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Lena

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Lena »

Kolejne pytanie odnośnie spania.
Ja do tej pory sypiałam jak zabita
Odkąd jestem na DDP zdarza się ze albo nie mogę usnąć albo że budzę się kilka razy w ciągu nocy :/
Jem 2 posiłki . Drugi przed 17.
Czy zaobserwowałyście może po czym macie problemy ze snem??
Dziś planuje na drugi posiłek warzywa z tłuszczem.
Może białko na noc to zły pomysł??

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Lena pisze:
środa 24 01 2018, 11:10
Odkąd jestem na DDP zdarza się ze albo nie mogę usnąć albo że budzę się kilka razy w ciągu nocy :/
Zdecydowanie.
Albo jest to białko, które Ci szkodzi, albo jest go za dużo na posiłek.
Po węglach się świetnie śpi :)

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Lena pisze:
środa 24 01 2018, 11:10
Jem 2 posiłki . Drugi przed 17.
Czy zaobserwowałyście może po czym macie problemy ze snem??
Dziś planuje na drugi posiłek warzywa z tłuszczem.
ja dalej spię jak zabity, ale....czasami zdarza mi się, że się w nocy obudzę i potem przez jakiś czas nie mogę zasnać...nie jest to jakiś wielki problem, nie wiem z czego to wynika...też jem 2 posiłki, drugi zwykle 16-16:30. Może ma to miejsce wtedy, gdy namieszam za bardzo? - postaram się na zwrócić uwagę....

Białko przed 17, to wg moich kryteriów nie jest białko na noc. Posiłek za późny to jest u mnie 1 godzina przed snem. Jedząc 5h przed snem (bo zwykle wcześnie się kładę spać, bo też wcześnie wstaję) nie uważam żeby to był problem....

Pugi

Post autor: Pugi »

Wiecie co? Próbowałam podczytywać ten wątek o ddp na dobrejdiecie i wymiękłam. Co to za ludzie tam piszą? Jacyś biedni początkujący zadają pytania a odpowiedzi udzielają osoby, które nawet książki nie przeczytały i w ogóle nie wiedzą o co chodzi w ddp. Poza tym kupa troli którzy wszczynają tylko jakieś przepychanki. Sylwiazłodzi i ten vvvvv odpowiadają na temat ale przebrnięcie przez te wszystkie kłótnie aby wyłuskać jakiś sensowny wpis to masakra jakaś. Jestem zdegustowana. Zaczęłam ich czytać bo tam EBW się czasem wypowiada ale w większości to linki do nowych filmików.
Chyba muszę zastosować zasadę, że ludzi trzeba traktować jak dzieci i nie oczekiwać zbyt wiele. Szkoda, że nasza Pani Doktor nie zagląda do nas. ;)

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Może nie wie, że tu nadajemy na całego? :D
Może ją zaprosić?
Powrzucać jej linki pod filmami?

Mika

Post autor: Mika »

Dobry pomysł, zaprośmy Panią Ewę do nas :lol:

Minie

Post autor: Minie »

dajcie spokoj moze ona nie ma czasu?

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Pewnie nie ma...dlatego tylko wrzuca linki do filmów
ale dać jej można znać, niech te linki wrzuca tutaj u nas ;)

Minie

Post autor: Minie »

w sumie tak:)sprobowac mozna---:)

ibinia

Post autor: ibinia »

Mika, może któreś ze zjedzonych produktów jest nie dla ciebie, a może ich pomieszanie, wszystko ma znaczenie... Wybadasz! :D Szusujesz po bezkawiu że ho ho :mrgreen:
Minie, Mika, Pugi, ja też już budwigowałam, i to kilka razy po kilka miesięcy. Teraz robie dni z z pastą, a potem przerwa. Lubię to miksadełko, byle służyło... Dziś jadłam pastę z pałkami selera naciowego i słupkami marchewki, z samego rana wypiłam sok marchwiowo-jabłkowo-selerowy, a teraz będą placki z wytłoków, polane budwigówką i posypane kiełkami rzodkiewki.
Lena, mnie się sen wyregulował na DDP. Owszem, nadal miewam bezsenne noce, ale to żaden kłopot w porównaniu z latami codziennego niespania. Przed nocą lepiej nie zajadać tego co nam nie służy, obojętnie czy to białko, czy węglowodan, czy nawet tłuszcz. W moim przypadku oznacza to, że żeby dobrze spać, muszę bardzo wcześnie zjeść ostatni posiłek (nie zawsze się udaje).
Pugi, na forum dr. Kwaśniewskiego można odszukać ciekawe wypowiedzi Pani Ewy, podpisywała się "lekarka". Na początku znajdywała tam nawet zainteresowanie i kilka osób skorzystało z jej rad, potem... pominę milczeniem. Szczerze żal mi tamtego forum, bo są na nim ludzie z ogromną wiedzą, ale już tak lekceważąco traktują innych... szkoda, trudno świetnie.
Fajny pomysł, żeby poinformować Panią Ewę o naszym istnieniu :) Będzie mogła, to tu zajrzy, a nie starczy jej sił, to wrzuci link do czegoś dla nas istotnego i też genialnie! Może pod jej okiem dokształcimy się, a może i ona skorzysta na naszych obserwacjach.

ODPOWIEDZ