Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

Pugi, oczywiście że pomagałam przy odśnieżaniu, tak się uwijałam, że mnie nie było widać, jedynie odczułaś zapewne drobne podmuchy - to byłam ja ;)
Mika, jak zwykle - do przodu, nie ma to tamto, kierunek jest jeden, zaliczam jedynie przystanki 8-)
Zrobiłam ponownie test nietolerancji i... wszystko do góry nogami. Tzn to co miałam poprzednio najmniej uczulone wlazło na najwyższe poziomy nietolerancji, a reszta... i tak uczulona :lol: To taki śmiech przez łzy, bo co zostaje. Ciekawostka - witamina C uczula mnie w 100% :shock: Czego mój organizm sobie życzy... Na pewno odpowiem sobie w odpowiednim momencie.
Dieta, hmmm... Ciągnie mnie do tłuszczu, a większość bardzo uczula. Kokos, masło, lniany odpadły. Smalec, nawet gęsi, też. Jaja się poprawiły (znaczy tolerancja na nie). Kombinuję jak koń pod górkę. Mięsa wszystkie są be, najmniej kurczak i indyk.
Jadam pojedynczo: sama marchew plus oliwa, samo quinoa plus olej rydzowy (wszystkie grzyby uczulają - tak mi się skojarzyło, choć rydzowy olej to olej z licznika zwanego lnianką :) ), sama sałata z jogurtem sojowym, kasza gryczana z koncentratem pomidorowym itd, itp. Nic nie liczę i nie myślę o BTW, tylko żeby uzyskać jak najmniejszy opór organizmu.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mika

Post autor: Mika »

Ojej Ibiniu, ciągle pod górkę :cry: Może teraz na wiosnę coś się poprawi, siłą i pomysłami natchnie...
A jak Twoja waga? Udało się utrzymać to co było?
ibinia

Lovko, ależ fajna przygoda przed tobą. Egzotyczne dla nas miejsca kuszą i ciekawią... Nie byłam w Chinach, za to była tam moja córcia i najbardziej zapamiętała wiecie co? Smog :D To było pierwsze co opisywała, bo utrudniało oddychanie. Oczywiście to zależy od rejonu Chin, w końcu to duży kraj. Ona była w jakimś dużym mieście (nie z tych najbardziej znanych). Też bym się tam wybrała... (nie żebym do smogu tęskniła, po prostu fantastyczna kraina).
aaaaq, eksperymentator z ciebie! I tak pomocny - super!
ibinia

Mika, ha ha ha :D paradoksalnie - przytyłam 8-) Ważę 50kg. Równiutkie. To się kompletnie kupy nie trzyma, wiem, ale się nie zastanawiam, tylko akceptuję. Wiosna... pyłki wrrr... Ledwo się poruszam, a ciągle pod górkę, bardzo mi przypadło do gustu twoje spostrzeżenie, jestem silna baba, że i pod górkę dam radę.
Ciężko mi, nie ukrywam, najbardziej potrzebuję swobodnie oddychać.
ibinia

Basiu, ja po surowym szpinaku zawsze mam "drętwe i tępe" zęby (kwas szczawiowy?), po obrobionym termicznie już nie. A jak się czujesz tak ogólnie? Sprawdzałaś jakimiś badaniami, ile poszłaś do przodu? Trzymam kciuki!
ibinia

Piotr, a może jesteś zbyt surowy dla siebie, zbyt stanowczy... Nie umiem tego określić, ale mam wrażenie, że się w jakiś sposób zamykasz na zmiany. Bez obrazy, ja sobie gdybam i tylko tak to traktuj.
Mika

Dużo ważysz Ibiniu 8-) Wiem, że bardzo silna Baba jesteś i pod górkę dajesz radę ...mam nadzieję, że już wreszcie z górki będzie i swobodnie oddychać będziesz - tego Ci z całego serca życzę.
ibinia

Dziękuję, Mika. Szczerze... Nigdy (poza ciążą) nie ważyłam tak dużo :D Mam 161cm i zwykle osiągałam 48kg - tak normalnie, w zdrowiu. Jak rodziłam, to ważyłam 54kg :lol: Tyle że na początku ciąży zjechałam do 42kg (bez wymiotowania, nie miałam mdłości, tak zareagował organizm na zagnieżdżenie się jajeczka), czyli potem przez 9 miesięcy przytyłam 12kg - normalnie i prawidłowo. Ale po porodzie... o rany... chudłam z dnia na dzień, w nocy wstawałam jeść, żeby zatrzymać spadek. Także teraz jestem "grubas" :D :D :D w dodatku piersi mi urosły. A wyniki wysycenia komórek minerałami i witaminami wyszły: wszystko poniżej 15%, nawet nie wypisywali substancji na wyniku, tylko takie stwierdzenie zamieścili. Paradoks goni paradoks.
Mika

No teraz za wagą muszą dojść poprawa wyników, samopoczucia i zdrowia w ogóle...nie moze być inaczej, pomimo tych pyłków na dworze...
zosiaa

Post autor: zosiaa »

Oj Ibiniu,dobrze że jesteś!
Nie pytam o nic bo sobie poczytałam.
Super ,że waga się podnosi to na pewno zapowiedź korzystnych zmian czego ci z całego serca życzę dzielna dziewczyno.
ODPOWIEDZ