Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Mika

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Mika »

A smakował Ci ten jarski tydzień Aaaaq ? ;)
Pugi - fajnie, że ze mną pogłodujesz? A może umówmy sie tak, ze teraz będzie wtorek a w następnym tygodniu środa....?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ibinia

Post autor: ibinia »

U mnie drugi dzień śledzi, tym razem z cukinią i zielonym jabłkiem, i pietruszka na okrasę.
Sąsiedzi zdaje się esencjonalny rosół gotują, bo choć ich dom nie stoi "nos w nos" z naszym, a okna pozamykane, to czuję cudny aromat, mmmm.... ach, ach :D
Jutro chyba za tahinę się wezmę. Mąż kupił (w Auchanie? ) wersję słodzoną stewią i powiem wam, że to najlepsza pod słońcem "chałwa" (co prawda do jedzenia łyżeczką). Smak akurat, słodkość w punkt, bardzo mi pasuje.
aaaaq, medal za konsekwencje i zapał eksperymentatora Obrazek
Sama głodowałam najdłużej 18 dni, ale z perspektywy dochodzę do wniosku, że lepsze są krótkie głodówki (1-2 dni), za to regularnie powtarzane.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

Mika pisze: piątek 30 03 2018, 16:50 A smakował Ci ten jarski tydzień Aaaaq ? ;)
co to za pytanie :lol:
lubię takie jedzenie też, zresztą sałatki na zimno do pracy mniej lub bardziej regularnie robię...ale gdybym tylko tak miał jeść, to byłoby trudno z powodu o którym pisałem wcześniej..

@Ibinia - ja mam w ogóle mieszane uczucia co do głodówek...wszystko zależy co się chce osiągnąć...jaki jest cel itd.
Po dniu gdy się przejem - na wejcie powrotne w rytm - jak najbardziej...okresowo w ramach czyszczenia organizmu - też...
ale jeśli chodzi stricte o odchudzanie, to są lepsze metody - przy dłuższej głodówce włącza się tryb oszczędzania energii w organizmie i przestaje się chudnąć - a przy wychodzeniu z głodówki można szybko zaprzepaścić wszystkie efekty.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Ja święta spędzam poza domem, więc wiem, że będą odstępstwa od reguły. Zobaczymy po świętach na wadze jak się sprawy potoczyły:)
Życzę Wam zdrowych, rodzinnych świąt, dużo ciepła płynącego od tych najbliżych, oraz pogody ducha.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

To ja też profilaktycznie życzę wesołych świąt 8-)
ibinia

Post autor: ibinia »

Obrazek Niech nam będzie i wesoło, i zdrowo, i szczęśliwie!!!
zosiaa

Post autor: zosiaa »

Wszystkiego co najlepszego, Wszystkim
z okazji Wielkiej Nocy życzę Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 31 03 2018, 16:28 przez zosiaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Minie

Post autor: Minie »

aaaaq pisze: piątek 30 03 2018, 16:35 dobiega powoli końca mój tydzień jarski, więc czas na chwilę refleksji - bez problemu mógłbym nawet przez dłuższy czas prowadzić tak żywienie, ale jeden problem będzie pojawiać się regularnie - jestem syty (tłuszcz!!) ale mam uczucie "coś bym zjadł" - bo żołądek pusty....(takie subiektywne uczucie)Przy jedzeniu białek zwierzęcych mam tak tylko sporadycznie...z tego często bierze się podjadanie z wszystkimi tego konsekwencjami...dzisiaj musiałem ratować się cukinią dodatkowo ;)
wlasni dlatego przytylam na diecie wege:))
Minie

ibinia pisze: piątek 30 03 2018, 17:24 U mnie drugi dzień śledzi, tym razem z cukinią i zielonym jabłkiem, i pietruszka na okrasę.
Sąsiedzi zdaje się esencjonalny rosół gotują, bo choć ich dom nie stoi "nos w nos" z naszym, a okna pozamykane, to czuję cudny aromat, mmmm.... ach, ach :D
Jutro chyba za tahinę się wezmę. Mąż kupił (w Auchanie? ) wersję słodzoną stewią i powiem wam, że to najlepsza pod słońcem "chałwa" (co prawda do jedzenia łyżeczką). Smak akurat, słodkość w punkt, bardzo mi pasuje.
aaaaq, medal za konsekwencje i zapał eksperymentatora Obrazek
Sama głodowałam najdłużej 18 dni, ale z perspektywy dochodzę do wniosku, że lepsze są krótkie głodówki (1-2 dni), za to regularnie powtarzane.
ja tahine na gorzka juz trawie,,choc poczatki jak pamiectacie byly tragiczne :lol: plus w gorzkiej thainie jest to, ze zjem dwie lyzeczki od herbaty i mam dosc pod kazdym wzgledem:)
Minie

u mnie wczoraj lososiowo, dzis sojowo...dwie porcji prawdziwego sojowego makaronu podzielilam i w poludnie zjadlam spagetthi a wieczorem bedzie makaron z woka na oleju kokosowym..w miedzyczasie rodzina na deser mojego Mazurka pomaranczowego a ja jogurt sojowy nat. ;)
jutro DW...
zas w poniedzialek jajeczny w koncu musze pojesc kiedys tych jajek:)

Weslycz Swiat i lanego Dyngusa Kochani:)
ODPOWIEDZ