Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka » niedziela 05 02 2017, 19:11

Ale jesteście czujne. Miałam nadzieję, że zapomniałyście o tych ziemniakach :?
Ale i tak jem ich dużo mniej.

Julka, spokojnie możesz odpocząć od warzyw przez jakiś czas. Kiedyś ich prawie nie jadłam bardzo długo. Czułam się bardzo dobrze. Tylko do obiadu kilka korniszonków (od zawsze je uwielbiam). Jadłam też mielone z musztardą jako W.

Dzisiaj zjadłam niecałego steka (był wieelki) z surówką z pekińskiej i cebuli. Tatara już nie zmieszczę.
Zupę zjem jutro dopiero.

Moim zdaniem pani Ewa, zjada za dużo owoców :shock: Ale na pewno jest zdrowa, a i dietę stosuje już ho ho ho to pewnie może jeść. Na szczęście nie lubię owoców :)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Julia

Post autor: Julia » niedziela 05 02 2017, 19:19

To ile jadałaś posiłków basiu? Bo wiadomo, musztarda może być jako dodatek, ale co jeszcze? NO mogę spróbować jeść raz dziennie...

baśka

Post autor: baśka » niedziela 05 02 2017, 19:34

Julia, wtedy bałam na DO. Czyli jajka albo kiełbasa,parówki, ser żółty smażony. Jadłam 2-3 razy dziennie.

zosiaa

Post autor: zosiaa » niedziela 05 02 2017, 20:28

No właśnie w tym sęk,że nie możemy zrezygnować z warzyw które nam na ogół szkodzą,no bo co jeść ?owoc raz na tydzień,B jedno i też nie można przedawkować,mlecznych,serów nie,orzechy na ogól bardzo nieprzyjazne .
Ja też na DO nie jadałam warzyw,ale były inne dozwolone P.

Julia

Post autor: Julia » niedziela 05 02 2017, 20:56

No właśnie i tu jest problem... oliwki jeszcze raz sprawdzę, kisiele będę piła (doktorka poleca) i spróbuję większą ilość mięsa rozłożyć na dwa posiłki - może wtedy się przyjmie? Może na raz tyle nie toleruję?
Ja na tłustym odżywianiu też prawie nie jadłam warzyw (tylko marchewka duszona/kalafior/brokuł/ cukinia do kolacji)

Julia

Post autor: Julia » poniedziałek 06 02 2017, 07:26

A ja czuję się jakbym była chora :( W sumie nie jest jakoś gorzej niż wczoraj, ale... Jakbym miała gorączkę ;c (nigdy nie chorowałam/choruję) A do szkoły trzeba iść... Ale OP nie było :D
Na dzisiaj będzie słoninka z musztardą (zamarzyła mi się), a potem prawdopodobnie króli (jak będzie w sklepie).
A wy jeszcze śpicie?

aaaaq

Post autor: aaaaq » poniedziałek 06 02 2017, 09:53

melduję się!
u mnie dzień jajeczny dzisiaj, do tego papryki nadziewane kapustą kiszoną (?!)
Żona kupiła, muszę dojeść resztki :mrgreen:
na drugie mam już gotowy wywar....

baśka

Post autor: baśka » poniedziałek 06 02 2017, 10:22

Słonina (wędzona?) z musztardą, pychotka :)
Aaaaq napisz czy są smaczne te nadziewane papryki. Nigdy czegoś takiego nie jadłam.

U mnie dzień wieprzowy. Salceson na śniadanie i żeberka albo gulasz na kolację. No i zupa pomidorowa, bo nie chciało mi się iść do piwnicy po ogórki :lol:

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 06 02 2017, 10:27

Julko, może powinnaś i szkołę "zrotować" :twisted: :mrgreen: Czasem można, a nawet należy ;) Oliwki lubię, lepiej toleruję czarne, chyba mają mniej dodatków typu: zakwaszacze. Popróbuj różne i z różnych firm. Kisiele z torebki masz na myśli, czy soki owocowe zagęszczone skrobią, a może lniany glut albo jeszcze co innego? Posyłam światełko i ciepełko, niech siły dodadzą!
aaaaq, cóż to za cudo, papryka nadziewana kapustą kiszoną? Pewnie nawet smaczne, tylko zdziwiło mnie, że kupne.
Basiu, zrobiłaś mi apetyt na salceson, pasuje mi twoje dzisiejsze menu :D
Na śniadanie zjadłam dzisiaj "surówkę w płynie" :shock: :D 8-) Kapusta kiszona plus marchewka, plus olej lniany, bzzzzz, zmiskowany. Wersja nader oryginalna w konsystencji :twisted: Smaczna.

zosiaa

Post autor: zosiaa » poniedziałek 06 02 2017, 10:36

aaaaq,papryczki nadziewane są przepyszne,ale nigdy nie jadłam z kapustą kiszoną napisz koniecznie czy dobre :roll:

Julka, jeśli słonina nie jest wędzona to nie powinnaś mieć dzisiaj odpowiedzi :D

Ja mam dzisiaj kurę,rosół i mięso gotowane,bo takie czasem lubię.

ODPOWIEDZ