Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ela1122

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ela1122 » poniedziałek 06 02 2017, 16:25

Ibiniu każdego pochwalisz dodajesz do menu tyle pozytywnych uczuć.Dziękuję Juleńko pomagasz wszystkim.Podziwiam Ciebie i Twoją manipulację produktami.Wszyscy jesteście mistrzami.To nie przypadek że jestem z Wami.Dziękuję

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Julia

Post autor: Julia » poniedziałek 06 02 2017, 16:33

Dzięki temu forum trzymamy się w momentach "słabości", mi udało się dzięki Wam zagoić skórę, bo sama pewnie ciągle bym "grzeszyła" :D Także też dziękuję ibiniu, bo ty zawsze wywołasz uśmiech na twarzy :D

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 06 02 2017, 17:19

Hmmm... :D No tak, dziękuję za dobre słowo i powtórzę, i będę powtarzać, że mam za co być wam wdzięczna, oj mam... Każdy mi coś podpowiada i kierunkuje, nawet nieświadomie. Zosia, Basia i Jula już od kilku dni "gadają" o owocach w różnych kontekstach, które ja obecnie nadużywam. "Słyszę" ich słowa, dźwięczą coraz głośniej i dobrze wiem, co to znaczy :mrgreen: Każdy ma swoją historię, w każdej odnajduję kawałek siebie, dajecie mi dużo, kochane małpeczki wy moje i kochany małpeczku rodzyneczku ;)

Julia

Post autor: Julia » poniedziałek 06 02 2017, 17:26

Nie martw się ibiniu owocami, popatrz na jadłospis pani Ewy, ja nie będę się już bała dzięki niemu robić sobie częściej kisiel (muszę skombinować jakiś sok do domowego, na razie robię w proszku) :)
I zaraz będzie kisielek cytrynowy - no przy przeziębieniu wiem, cukier bee, ale 29gW chyba powinno być ok?

ela1122

Post autor: ela1122 » poniedziałek 06 02 2017, 17:36

Juleńko Ibinia potrafi rozbawić.Ciebie Juleńko nawet gdy żle się czujesz nie złamią przeciwności.Dziękuję za link.Zosia,Basia Japonka,Ewa,aaaqa i reszta rodziny są wesołymi kompozytorami diety.Powoli pojmuję.

Julia

Post autor: Julia » poniedziałek 06 02 2017, 17:40

CZytam właśnie wpisy emmy o cukrzycy (bo nie chce mi się uczyć ;D) i przypomina ona, że karob to białko roślinne - strączek :D

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 06 02 2017, 18:35

Też podczytuję wpisy Emmy, bardzo pomocny blog, przypomina nie upominając. W naszym DDP-owie też tak jest, i to cieszy i buduje.
Julko, zjedz kisiel z miłością :D do siebie i do kisielu :twisted: Niech wesprze flaczki i inne podroby napotkane na swojej drodze życia 8-)
Pani Ewa jest zdrowa, to może "grzeszyć" w imię sprawdzania tolerancji. My co prawda nie musimy, ale chcemy się trzymać wytycznych, by móc potem "grzeszyć" :ugeek:
Karob należy do strączków, a nawet lucerna, ale czasem udaję, że o tym nie pamiętam, choć staram się nie udawać i jednak pamiętać.

Julia

Post autor: Julia » poniedziałek 06 02 2017, 18:41

Dla mnie najśmieszniejsze jest to, że wszędzie poleca się karob jako zamiennik kakao na protokole - a przecież to strączek, które się kategorycznie ruguje :D
PS: Zjadłam nawet dwa kisielki :D Ups Ale mokra wydzielina odkaszlnięta i czuję się milion razy lepiej niż rano (było mi wtedy aż gorąco)

ibinia

Post autor: ibinia » poniedziałek 06 02 2017, 18:52

Może jest najmniej alergenny ze strączków... Nie wiem, i tak to jest sprawa indywidualna i wszystkie protokoły można traktować jedynie jako punkt wyjścia do opracowania własnych wytycznych.

zosiaa

Post autor: zosiaa » poniedziałek 06 02 2017, 18:53

Elu,też uważam że świetnie komponujesz jadłospisy,ale napisz czy odczuwasz już jakieś pozytywne zmiany?
Nie trzeba się bać ani jabłek ani cukru pod warunkiem ,że nie dają przykrych objawów.
Każdemu co innego szkodzi.
Julka ciebie uczulają czarne oliwki a ja mam je do podjadania jak mi się czegoś chce i są przyjazne dla mnie.
Elu jak się czułaś po ziemniakach i kapuście?
No właśnie, tak jak Ibinia pisze każdy doradza na podstawie swojego doświadczenia
i czasem to się nie sprawdza :(
Julka zdrowiej nam :|
Też jak zobaczyłam jadłospisy EBW to sobie pomyślałam ,że zdrowy może sobie na więcej pozwolić :|

ODPOWIEDZ