Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
LoveMeTender

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: LoveMeTender »

Zosia to ma chyba DW dzisiaj ;)
W mnie wieprzowina rano, jak pisałam. Teraz pół czekolady mlecznej, pycha! Tak to ja mogę dietować ;)

Muszę lepiej dobierać wielkość porcji, bo tak mi wczoraj śledzie smakowały, że zjadłam bardzo dużo. Trochę mi ciężko potem było :oops:

Wiecie, że czytam kolejny raz pierwszą książkę Pani dr? Kurczę, ile tam jest wiedzy, masakra. Można czytać kilka razy i za każdym znaleźć nowe informacje.
Ostatnio zmieniony środa 18 10 2017, 12:00 przez LoveMeTender, łącznie zmieniany 1 raz.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Julia

Post autor: Julia »

Dr Wahls w pewnym sensie nawiązuje do DDP
Zapamiętałam ze pisala ze mamy zmieniać rośliny które jemy, bo w nich są różne substancje ochronne i po pewnym czasie organizm może mieć ich nadmiar i zacząć się bronić (alergia) - nawiązanie do rotacji

zosiaa

Post autor: zosiaa »

Love...gratulacje...dobra jesteś!

zosiaa

Love,dlaczego DW? bo nie załapałam.

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Julia pisze:
środa 18 10 2017, 10:09
DDP, a moja cera zaczyna się wreszcie poprawiać... pije olej lniany i pilnie węgli, za miesiąc buźka ma być gładka 🤗🤗🤗 i bratek pije ☺️😎
pilnowanie węgli to podstawa...bardzo często się cera poprawia przy przejściu na LC...ja co prawda nie miałem takich problemów, ale zawsze najlepiej czułem się na LC - tak w gruncie rzeczy, to ja zawsze byłem na LC i stosowałem sie dodatkowo do zasad DDP - bo to się nie wyklucza...

Tak samo teraz, po zmianie LC na VLC dalej stosuję się do zasad DDP...

LoveMeTender

zosiaa pisze:
środa 18 10 2017, 12:09
Love,dlaczego DW? bo nie załapałam.
Wieprzowe i owoce - dla mnie nie do przejścia. Akurat wczoraj o tym czytałam, że owoce tylko tylko w dni bez białka najlepiej (i sama mi o tym pisałaś niedawno ;) ).
Nie przejmuj się, ja teraz jadę na 100% zasad, nie ma że boli ;)

Jakby ktoś chciał poznać zasady DDP czytając tylko nasze wpisy, to by się w życiu w tych zasadach nie połapał :lol: Ci co są już długo na diecie testują różne zestawy, początkujący inne, a generalnie niektórzy to w ogóle nie jedzą ;) I bądź tu mądry :lol:

zosiaa

Lovka,ja już kiedyś pisałam,że nie zaliczam owoców raz w tygodniu czasem dwa razy do DW.
Z tym,ze najlepiej zestawiać je tak ci pisałam to dalej prawda.
Ja nie muszę ale za to nie mogę jeść ziemniaków z wysokobiałkowymi i kapusty i strączków a inni mogą i to nie jest od razu DW.
Kochana gdybyś ty widziała moje DW :shock: Takie ,"co lepiej" to już musimy u siebie sprawdzać.
To tak jak p.EBW zaleca ciągle na śniadanie ziemniaki.U mnie nie tylko w połączeniach ale okazuje się,że ich w ogóle nie mogę,nie powinnam jeść a wszyscy tutaj mogą :(

LoveMeTender

Bidusia :cry:
Ja też lubię ziemniaki :oops:

zosiaa

I tak sobie czasem zrobię dzień na plackach lub na frytkach-samych wtedy mi nie szkodzi ok.300g :lol:
Z tą innością to jest tak jak p.EBW ciągle podkreśla:nie ma dwóch takich samych osobników i każdy może co innego.

ibinia

Post autor: ibinia »

Zosiu, mnie też ziemniaki nie służą, a bardzo lubię. Jadam je rzadko, i to hmm.... po trzech latach odstawki chyba, na pewno jeszcze przed DDP ich nie jadłam jakiś czas.
Lovko, u mnie podział na dobre produkty i złe (wg. książki) w ogóle nie miał (i jeszcze nie ma) zastosowania. Jak niedobre jest wszystko (dosłownie), to się skacze po tym wszystkim i modli, żeby przeżyć. W najnowszych filmikach doktorka mówi, że w testach na nietolerancję tak naprawdę nadają się do jedzenia tylko produkty z pola zielonego z zakresu poniżej 4. Ja na zielono miałam zero, a co tu mówić, że mam stosować z listy zielonej jeszcze poniżej iluśtam.
Dzisiaj chrupię marchew pokrojoną w słupki i taplaną w maśle z orzechów nerkowca, upiekłam też warzywa korzeniowe i zjadłam też z omastą nerkowcową. I jednego ogórka kiszonego zjadłam :D
No i naświetliłam się lampą podczerwoną (zalecenia z filmiku), ciekawe jak u mnie się to sprawdzi...
Kaczka wczoraj mi nie podeszła, dziś też nie, jutro ma szansę :twisted:

ODPOWIEDZ