Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Mika

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Mika »

Minie takiej mi ochoty tym twarogiem narobiłaś, że jutro u mnie też twarogowo będzie:)

Dziś bez kawowania...daję radę, lepiej niż ostatnio...dopiero teraz glowa zaczęła mnie boleć a w pracy kawa koleżanki tak pięknie pachniala...psychicznie jestem nastawiona na rotację 3/2 i wiem, że dam radę...

Na śniadanie buraczki byly, teraz śledzie...przed 17 cukinię smażoną zjem i tyle...

Reklama wspiera rozwój strony:
'

KasiaKasia

Post autor: KasiaKasia »

LoveMe, a ta cytryna to tez działa jakoś pobudzająco? Koleżanka mówiła, że piła wodę z cytryną rano i się lepiej czuła. Myślę, że to mogłoby mi podejść, mam ostatnio ochotę na różne kwasidła :D

Słuchajcie, o co chodzi z tymi jajkami i ich leczacymi właściwościami? Że jak coś łapie, to dobrze zjeść? Nie wiem, czy coś źle zrozumiałam :D
Minie

Post autor: Minie »

LoveMeTender pisze: środa 17 01 2018, 10:27
Piotr pisze: środa 17 01 2018, 08:44
Minie pisze: środa 17 01 2018, 08:36 ale o ile mnie pamiec nie myli to pani dr nie potepia produktow z biedronki;)
Co nie oznacza, że są to zdrowe produkty. :)
A nikt tak nie napisał :roll: :twisted: :geek:

Wcięłam właśnie chałwę z czarną herbatą i to chyba było TO :mrgreen:
I wcale nie czuję konsekwencji nie wypicia dziś kawy. Super!

A chałwa z Biedronki :twisted: :roll: 8-) :lol:
dokladnie:)
a ja podjadam zelki..maly grzeszek;)mniam....
ja podobnie czuje sie jakby kawa nie byla zadnym problemem:)
Minie

LoveMeTender pisze: środa 17 01 2018, 11:52 Wiecie, ja nigdy nie odstawiam kawy, bo tak.
Czekam na moment, kiedy mi się jej nie chce, nie smakuje mi itp. Wtedy jej nie piję i czuję się dobrze. Widocznie organizm sam wie lepiej.

A później znowu piję kawę tygodniami, aż przyjdzie TEN dzień.
to tez dobry sposob..ja rotuje:)
w piatek bedzie kawowanie:)

jesli chodzi o zastepstwo kawy mi pomoglo tez picie gorzkiego kakao..daje troche kopa...
Minie

Mika pisze: środa 17 01 2018, 14:24 Minie takiej mi ochoty tym twarogiem narobiłaś, że jutro u mnie też twarogowo będzie:)

Dziś bez kawowania...daję radę, lepiej niż ostatnio...dopiero teraz glowa zaczęła mnie boleć a w pracy kawa koleżanki tak pięknie pachniala...psychicznie jestem nastawiona na rotację 3/2 i wiem, że dam radę...

Na śniadanie buraczki byly, teraz śledzie...przed 17 cukinię smażoną zjem i tyle...
u mnie 3/1:)
ja mialam resztki zupy grzybowej i placka ziemniaczanego teraz kilka zelek chyba przecholuje z weglami gdyz mam chec na avocado i planuje go w drodze z biura kupic i zagrillowac z czsonkiem i oliwa:)

a jutro MIka twarogujemy:)
Minie

KasiaKasia pisze: środa 17 01 2018, 14:50 LoveMe, a ta cytryna to tez działa jakoś pobudzająco? Koleżanka mówiła, że piła wodę z cytryną rano i się lepiej czuła. Myślę, że to mogłoby mi podejść, mam ostatnio ochotę na różne kwasidła :D

Słuchajcie, o co chodzi z tymi jajkami i ich leczacymi właściwościami? Że jak coś łapie, to dobrze zjeść? Nie wiem, czy coś źle zrozumiałam :D
tak mnie to stawia zawsze na nogi..juz jestem w formie, a wczoraj jadlam;:)ale jest jeden warunek rzadko je jadac...bardzo rzadko..inaczej nie zadziala:)
zosiaa

Post autor: zosiaa »

Pugi,dzienniczek zmieniałam/prowadzę od kilku lat bardzo starannie bo jak się pewnie doczytałaś mam dużo nietolerantow.Z chorobami i otyłością szybko się można uporać a z nietolerancja cholernie trudno. :(
Zapisuję tak:

np.10.10.17 W i e p r z o w i n a

godz.12-ta godz. 15-ta godz.17-ta

zupa krem ze skwark. herbata i np.jakiś placek żeberka dusz.
lub
warzywa duszone warzywko,awokado

oliwki kisiel,czekol.itp.

odpowiedzi: odpowiedzi ; odpowiedzi:

Cisnienie-

noc - /przespana,bezsenna,bol/

OP -

waga -

Cukier -

Dni tygodnia oznaczam dlatego,że tylko raz w tygodniu powtarzam dany produkt czyli rotacja 6-7 dni.
Godzinę oznaczasz tylko w przypadku nietolerancji /liczbi Fi..../

Nie wiem czy to jasne .Pytaj.
zosiaa

Pugi,nie wyszło to tak jak było napisane.To są kolumny z godzinami posiłków.Pod każdą godziną w kolumnie potrawy.Pod nimi w każdej kolumnie odpowiedzi.
zosiaa

Pugi,kapustę robi się bardzo prosto:

Główkę kapusty przekroić na połowę,potem pokroić na grube ok 3 cm plastry i dusić na słoninie lub boczku podlewając w miarę potrzeby wodą.
Przyprawić solą,pieprzem i jak lubisz to zioła np.bazylia,oregano,tymianek ,można skropić sokiem z cytryny lub octem jabłkowym.Dusić do miękkości.
zosiaa

A ja dzisiaj miałam placki ziemniaczane i barszczyk biały z chrzanem na wywarze ze skórek.Tak się objadłam że nie wiem czy coś jeszcze zjem o 17-tej.
ODPOWIEDZ