Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
zosiaa

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: zosiaa »

Pugi,pisząc "restrykcyjna" nie miałam na myśli umartwiania się.Wszystko rotujemy,jeśli nie pomaga odstawiamy na dłuższy czas.Czyli jemy wszystko tylko nie w jednym dniu.Potrawy mają nam smakować.Jeśli mamy na coś szczególną ochotę to to jemy.Co kilka dni DW więc o co chodzi?Z czasem przyjdzie brak apetytu na słodkie,owoce,soki....

Love nie bardzo rozumiem " Pociągniesz jeszcze miesiąc-dwa i się rozjedziesz" może na innych dietach tak ,gdzie wszystkiego sobie odmawiamy,jakościowo,ilościowo ale na DDP uwierz mi jestem już kilka lat i nic takiego nie miejsca.Lekko na ciele i na duszy.Doskonałe samopoczucie,które daje nową wiarę w siebie i więcej energii.

Jesli chodzi o dzienniczek,ja podałam swój sposób prowadzenia ,dostosowany do moich potrzeb.Każdy musi dopasować do siebie.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie »

apropo energii i lekkosci pojadlam twarogu i moja lekkosc uleciala;)na dodatek dopadla mnie sennosc...wniosek to co chce organizm nie zawsze jest dla niego dobre:)a moze to maly kryzys kawowy :( ratuje sie czarna herbatka
Piotr

Post autor: Piotr »

zosiaa pisze: czwartek 18 01 2018, 12:06
Love nie bardzo rozumiem " Pociągniesz jeszcze miesiąc-dwa i się rozjedziesz" może na innych dietach tak ,gdzie wszystkiego sobie odmawiamy,jakościowo,ilościowo ale na DDP uwierz mi jestem już kilka lat i nic takiego nie miejsca.Lekko na ciele i na duszy.Doskonałe samopoczucie,które daje nową wiarę w siebie i więcej energii.
Zosia jakie choroby udało Ci się wyleczyć dzięki diecie, a jakie jeszcze nie?
zosiaa

Love,kurcze ja kocham ludzi i tęsknię do nich.Ciągle chcę przebywać w towarzystwie ludzi.Wczasy-miejscowości zaludnione,kawiarnia-z ludźmi,ulica z ludźmi ,na co dzień ciągle chcę przebywać w towarzystwie znajomych ,rodziny.Dlatego częste spotkania ze znajomymi ,rodziną-każda okazja jest dobra.Nie wiem od czego to zależy.Wiadomo,każdy jest inny,ma inne podejście do życia ale dobra na tym świecie i pomyślności wystarczy dla wszystkich.
Nie chciałabym cię pouczać ale taka otwartość na drugiego człowieka ułatwia życie.
zosiaa

Minie,lekkość uleciała,ale nabyłaś wiedzy i doświadczenia.
Jeszcze nieraz zdarzy Ci się zgrzeszyć :lol:
zosiaa

Piotrze,to się pokrywa z tym co pisze p.Ewa.
-Ustępują zespoły bólowe
-cukrzyca II stopnia idzie w niepamięć
-reguluje się ciśnienie
-żołądek lepiej trawi itd.itd.
-reguluje się waga-to jest cudowne!
Ale czy ja bym to nazwała wyleczeniem?chyba nie.Gdy wracasz do swoich nawyków/nałogów/wszystko wraca.
Wiem,że masz dużo nietolerantów i ja też.Tu już jest trudniej.Choć po latach odpowiedzi są coraz słabsze.
Minie

zosiaa pisze: czwartek 18 01 2018, 14:59 Love,kurcze ja kocham ludzi i tęsknię do nich.Ciągle chcę przebywać w towarzystwie ludzi.Wczasy-miejscowości zaludnione,kawiarnia-z ludźmi,ulica z ludźmi ,na co dzień ciągle chcę przebywać w towarzystwie znajomych ,rodziny.Dlatego częste spotkania ze znajomymi ,rodziną-każda okazja jest dobra.Nie wiem od czego to zależy.Wiadomo,każdy jest inny,ma inne podejście do życia ale dobra na tym świecie i pomyślności wystarczy dla wszystkich.
Nie chciałabym cię pouczać ale taka otwartość na drugiego człowieka ułatwia życie.
Zosiu to zalezy na kogo sie trafia w zyciu:(czasami nie tylko na przyjaznych ludzi...niestety swiat jest pelen falszu i obludy:(mi takiego do ludzi tych wlasnie nieprzyjemnych pozwolila nabrac praktyka yogi...to fenomenalna sprawa...:)
co do twarogu..to masz racje...ale najadlam sie tak ze dzis juz niczego nie tkne:)
Minie

zosiaa pisze: czwartek 18 01 2018, 15:09 Piotrze,to się pokrywa z tym co pisze p.Ewa.
-Ustępują zespoły bólowe
-cukrzyca II stopnia idzie w niepamięć
-reguluje się ciśnienie
-żołądek lepiej trawi itd.itd.
-reguluje się waga-to jest cudowne!
Ale czy ja bym to nazwała wyleczeniem?chyba nie.Gdy wracasz do swoich nawyków/nałogów/wszystko wraca.
Wiem,że masz dużo nietolerantów i ja też.Tu już jest trudniej.Choć po latach odpowiedzi są coraz słabsze.
czyli ddp to jakby niekonczaca sie terapia:)

ale jaka mila:)
Pugi

Post autor: Pugi »

Zosiaa, ja właściwie robię wszystko tak jak piszesz, nie wiem czemu zrozumiałaś, że ja się umartwiam. Wręcz przeciwnie, to co opisywałam dotyczyło wszystkich moich poprzednich diet. Teraz wcale nie czuję się "umartwiona" :)
Nie jem ciast bo mnie do nich nie ciągnie nawet w DW. Nigdy nie miałam problemu ze słodyczami. Akurat z tym nie :mrgreen: Ale są potrawy za którymi tęsknię, np pierogi i dlatego dwa razy w dzień wolności zjadłam po cztery pierogi i super.

No a poza tym tak się nawymądrzałam jaka to ta moja dieta super idealna a dzisiaj na śniadanie córka zrobiła surówkę do której w ramach czyszczenia lodówki dodała trochę groszku i kukurydzy z puszki. I wcale się nie umartwiając zjadłam tą surówkę i była mega smaczna. Do tego odsmażane kartofelki i duszona pekinka. To było o 11.00 a o 15 wyczekana kapusta modra ze słoninką i reszta tej surówki. Jak bym była jeszcze głodna około 17.00 (choć bardzo wątpię) to tej kapusty jeszcze mi trochę zostało :mrgreen: Do picia miałam koperek włoski. Pije się to bardzo przyjemnie a działania "wydechowego" w ogóle nie zauważyłam. Było jedno białko (groszek), był grzeszek (kukurydza) i żadnego umartwiania :lol:
zosiaa

Pugi,ja widzę,że doskonale sobie radzisz.Napisałam tak nawiązując do tego "rozjechania"bo to ma być łagodne aby się nie "rozjechać"po jakimś czasie.A wpadki wszystkim nam się zdarzają.
ODPOWIEDZ