Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » wtorek 23 01 2018, 14:18

jesc olej kokosowy lyzeczka to sama przyjemnosc czesto cos robie jak smaze na nim w kuchni:))

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Post autor: Pugi » wtorek 23 01 2018, 14:26

Bożena, jak o tym nie wiemy to wydaje się, że trwa w nieskończoność. A siła takiej zachcianki jest tak wielka i opieranie się jej tak bardzo nas wyczerpuje psychicznie i fizycznie, że w końcu ulegamy nie wiedząc, że być może brakowało 1 lub 2 minut by minęła. "Zachcianka" brzmi tak niewinnie i powoduje lekceważenie wroga. Lepiej nazywać rzecz po imieniu bo jest to głód nałogowy a nałóg to twardy przeciwnik.
Wiem co mówię.
Czasem bardzo pomaga zadzwonienie do kogoś kto wie o co chodzi. W AŻ czy AA są tak zwani sponsorzy, tacy opiekunowie do których możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy.
Pozdrawiam i wspieram.

Pugi

Post autor: Pugi » wtorek 23 01 2018, 14:35

Dla mnie teraz to nawet jedzenie smalcu jest przyjemnością. Ja całe życie unikałam smalcu, słoniny, boczku jak ognia. Wiecie, wieczne odchudzanie. Więc teraz podchodzę jak pies do jeża. :lol:

ibinia

Post autor: ibinia » wtorek 23 01 2018, 14:55

Basiu, Minie, Mika, Pugi - długodystansowcy maratończycy na drodze wybrukowanej kawą :D
Bożenko, bieg to bieg, przebiegłaś, na ile ochota i ten bruk kawowy pozwolił ;) I tak też jest dobrze!
I ja dzisiejszą noc przespałam jak kłoda. Zasnęłam przed 20-tą, obudziłam się po 4. rano, no pełen relaks :lol:
Mika, ja jutro mam w planach twaróg - miks z olejem lnianym. Dzisiaj zajadam figi, nieco migdałów i naleśniki quinoa na jogurcie kokosowym przełożone szpinakiem i kłami rzodkiewki. Piszę, co jem, ale jak macie coś przeciw, to mówcie, bo jest to dalekie od zaleceń DDP. Może nie że całkiem kosmos, no ale...

ibinia

Post autor: ibinia » wtorek 23 01 2018, 14:57

O Julce mi się pomyślało... Niedługo ma 19-te urodziny, kwiatki dla ciebie Jula! Niech matura zdana śpiewająco utoruje ci drogę na wymarzone studia! Może czytasz... A może nie, energia i tak poszła :D

Mika

Post autor: Mika » wtorek 23 01 2018, 15:44

Julka ode mnie też wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń....wszystkich.... :D też czasem myślę o Tobie.

Ibiniu byłam kiedyś na diecie budwigowej - uwielbiam ser zmiksowany z olejem lnianym - tylko wtedy był to ser chudy. Muszę spróbować z tłustym jak będę miała dzień serowy. Pisz co jesz Ibiniu - może coś nas zainspiruje,zawsze miałaś ciekawe pomysly...Fajnie, że przespałaś noc :)

Bożena - a może potraktuj to wypicie kawy jako upadek i biegnij dalej...

Minie - ja chyba dość dobrze toleruję twaróg dlatego mogę sobie pozwalać co jakiś czas ;)

I wiecie co bardzo dobrze mi bez kawy...mam co jakiś czas chwile słabości ale tak jak Pugi mówi - mijają. I dziś głowa mnie nie boli - chyba trochę przyzwyczajam się do funkcjonowania bez kofeiny.

aaaaq

Post autor: aaaaq » wtorek 23 01 2018, 16:14

Mika pisze:
wtorek 23 01 2018, 15:44
I wiecie co bardzo dobrze mi bez kawy...mam co jakiś czas chwile słabości ale tak jak Pugi mówi - mijają. I dziś głowa mnie nie boli - chyba trochę przyzwyczajam się do funkcjonowania bez kofeiny.
ja mam tak samo...miałem dzisiaj taką chwilę, że mały ból głowy, to na pewno od kawy...ale dałem radę i bardzo dobrze mi z tym :)

Minie

Post autor: Minie » wtorek 23 01 2018, 19:11

Pugi pisze:
wtorek 23 01 2018, 14:35
Dla mnie teraz to nawet jedzenie smalcu jest przyjemnością. Ja całe życie unikałam smalcu, słoniny, boczku jak ognia. Wiecie, wieczne odchudzanie. Więc teraz podchodzę jak pies do jeża. :lol:
i to kocham w tej diecie...mozna jesc tluszcz...to jest niesamowite:)

Minie

Post autor: Minie » wtorek 23 01 2018, 19:15

Mika aaag ja tez daje rade,...ale picie kawy to dla mnie przyjemnosc:)ja ja lubie wiec wiem ze skoro jest dozwolona to czemu mam z niej zrezygnowac :)ale oczywiscie podziwiam was i trzymam nieustajaco kciuki---

ibuniu moja mama jak zostala Amazonka to interesowalam sie tym jedzeniem wlasnie dla niej...ma dobroczynny wplyw na nas na nasze zdrowie i cialo:)

u mnie drugi dzien bez kawy i zmeczona jestem...i ciagne ten IF 24 h...ale nie wiem czy nie skusze sie jednak na kubek tlustego rosolu bo mi tak ladnie pachnie i te pyszne palmki tlusczu blyszcza...zobaczymy...trzymam sie...zoladek sie kurcze to moge powiedziec...i ogolnie swietnie sie czuje:)

Mika

Post autor: Mika » wtorek 23 01 2018, 20:37

Padłam dziś po pracy, spałam ponad 2 godziny...i nie wyszły mi warzywa na patelnię to znaczy pomylilam się i wrzuciłam na patelnię nie te co trzeba - m.in. z kukurydzą, fasolką, marchewką...zjadłam...

Minie - cieszę się, ze tak dobrze Ci idzie :D trzymam kciuki za dalej :)
Dla mnie picie kawy tez jest wielką przyjemnościa ale też i nałogiem...po maratonie pewnie będzie to już tylko przyjemność...póki co mam przyjemność jej nie pić :lol: a Ibinia dodaje skrzydeł :D

ODPOWIEDZ