Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
LoveMeTender

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: LoveMeTender »

U mnie jednak wieprzowina.
Kiszka ziemniaczana i suszona hiszpańska szynka - pycha! Swoją drogą niezłe połączenie ;)
Już zjadłam, więc spróbuję od teraz popościć :)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie »

Mika pisze: czwartek 15 03 2018, 10:48 Ja nie mogę dopuszczać do takiego rozregulowania. Zrobiłam to na święta i dopiero teraz czuję, że wracam na dobre tory, do stanu, który miałam przed świętami....
dokladnie tez tak mam:(dojscie po urlopach do siebie jest dla mie mega ciezkie:(
u mnie znow sojowo dzis a wszystko dlatego, ze zostaly mi reszki obiadu sprzed dwoch dni... :roll:

ostatnio moj organizm domaga sie czestych posilkow ale malych...co jest?jestem na jakims glodze czy jak?moje suuper przerwy miedzy jednym posilkiem a drugim przynajmniej 6 h odeszly w sina dal:(Jakis czas sie tym stersowalam, ze cos nie tak ale stwierdzilam,ze nie warto i jak jestem glodna to jem i juz:)najwazniejsze ze produkty DDP..

ja wrocilam znow do lektury DDP...:)ale wyrywkowo...za kazdym razem cos odkrywam. gdyz ciagle cos sie zapomina:)

Pozdrawiam i zycze glodujacym milego dnia:)
zosiaa

Post autor: zosiaa »

aaaaq,mnie nie chodziło o mieszanie B.Mnie raczej chodzi o to "jedzenie więcej niż potrzeba" bo wg p.Ewy to świadczy o źle skomponowanych posiłkach.Ale,zwał jak zwał :D
zosiaa

Post autor: zosiaa »

U mnie dzisiaj:
-placki ziemniaczane
-i jeszcze raz zupa z cukinii tym razem kiszonej bo pomyliłam słoiki ,miała być z ogórków.
Pugi

Post autor: Pugi »

Dziewczyny, ledwo dochodzicie do siebie po świętach a tu już następne święta ;) Lepiej się nie rozregulowywać.
Pugi

Post autor: Pugi »

Mika, jak Ci idzie? Ja poczułam mały głód o dziesiątej, kiedy zazwyczaj jem śniadanie. Ale trwał krótko. Przez cały dzień wypiłam 3 kubki wody, ciepłej bo było mi chłodno. Poza tym samopoczucie bardzo dobre.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Chcę już wiosnę!
Mam dość zimowych kurtek i butów!
Marzy mi się wiosenny spacer z uczuciem ciepłego słoneczka na twarzy :)
Mika

Post autor: Mika »

Pugi pisze: czwartek 15 03 2018, 16:08 Mika, jak Ci idzie? Ja poczułam mały głód o dziesiątej, kiedy zazwyczaj jem śniadanie. Ale trwał krótko. Przez cały dzień wypiłam 3 kubki wody, ciepłej bo było mi chłodno. Poza tym samopoczucie bardzo dobre.
wypiłam 3 mocne kawy z masłem (moje nowe uzależnienie), jest mi zimno i boli mnie głowa...
aaaaq

Post autor: aaaaq »

zosiaa pisze: czwartek 15 03 2018, 15:52 aaaaq,mnie nie chodziło o mieszanie B.Mnie raczej chodzi o to "jedzenie więcej niż potrzeba" bo wg p.Ewy to świadczy o źle skomponowanych posiłkach.Ale,zwał jak zwał :D
Zwał jak zwał
Ale rozregulowanie, to jest u mnie jak jem wszystko co popadnie, tak jak cała "normalna" reszta społeczeństwa :lol: Wtedy siłą rzeczy też są nadmiary...
Po mieszaniu, to ja praktycznie nie mam żadnych dolegliwości ( w porównaniu do tych które mam po "normalnym" jedzeniu :D)
Mika

Post autor: Mika »

Pugi pisze: czwartek 15 03 2018, 15:58 Dziewczyny, ledwo dochodzicie do siebie po świętach a tu już następne święta ;) Lepiej się nie rozregulowywać.
Dokładnie :) Teraz na święta to najwyżej 1 DW, na więcej przy moich skłonnościach niestety nie mogę sobie pozwolić...
ODPOWIEDZ