Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq »

A pochwalę się jeszcze - zanabyłem zamrażarkę - 260l - teraz tylko pozostaje znaleźć dostawców świeżego mięsa :D

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Post autor: Pugi »

Aaaaq, gratuluję zamrażarki. Przydatny sprzęt.
Pugi

Baśka, wino to chyba nie jest ZP. Miłego spotkania!
Aleksandra0001

Post autor: Aleksandra0001 »

hej :)
Ja żyję, ale śpię po 3 ...lub 4 h mam trochę ..sporo pracy..trzymam się jakoś, staram się nie jeść zakazanych rzeczy, ale póki co mieszam białka bo nie ogarniam inaczej... cięgle w "terenie" ...pffff....byle dupa nie urosła :?
Lena

Post autor: Lena »

Dziewczyny jestem na DDP od 16 stycznia
Zaczynałam z wagą 85 kg obecnie 79.
Chciałabym jeszcze schudnąć.
Ale mam wrazenie że ostatnio waga stoi
Poradźcie coś
zosiaa

Post autor: zosiaa »

Lena,tak będzie z wagą,przez jakiś czas stoi a potem znów będzie się obniżać.Musisz się uzbroić w spokój i na pewno będzie dobrze.

Dla mnie wino to ZP. A szkoda....

Na szczęście nie miałam przez te kilka lat na DDP żadnego psychicznego kryzysu.Przeciwnie ,spokój,dużo energii,taka radość życiowa,przedtem nigdy czegoś takiego nie odczuwałam,raczej się wszystkim denerwowałam ,zamartwiałam.
Ja myślę,że ma na to wpływ poprawa zdrowia,spadek wagi i choć nie osiągnęłam jeszcze wszystkiego czego pragnę,to jest o niebo lepiej niż było.
zosiaa

Minie pisze:

mi mieszanie tez wogole nie przeszkadza...i musze wam powiedziec ze na jednym bialku wlasnie jestem glodna....cos robie nie tak musze sprawdzic co...
Nie powinnaś być głodna na jednym B chyba,że zjadasz go bardzo mało.Przecież można 2 a nawet 3 razy dziennie to samo B.

Ja dzisiaj zjadłam śledzie smażone i tylko taki mały słoiczek warzyw kiszonych.Jestem naprawdę najedzona :lol:
Jadłam śledzie 2 razy w ciągu dnia.Ile? Dopóki nie czułam,że jestem najedzona.
Pugi

Cześć Lena! Jakoś dawno się nie odzywałaś. U mnie też waga to w górę to w dół. Ale ogólnie powolutku w dół. Ważę się codziennie i obserwuję po czym rośnie a po czym spada. Np. zauważyłam, że rośnie po śledziach, po wieprzowinie, po sezamie. Prowadzisz dzienniczek?
zosiaa

aaaaq pisze:
Po mieszaniu, to ja praktycznie nie mam żadnych dolegliwości ( w porównaniu do tych które mam po "normalnym" jedzeniu :D)
Dlatego to "normalne" jedzenie tylko w DW u mnie co 7 dni.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

zosiaa pisze: piątek 16 03 2018, 20:11
aaaaq pisze:
Po mieszaniu, to ja praktycznie nie mam żadnych dolegliwości ( w porównaniu do tych które mam po "normalnym" jedzeniu :D)
Dlatego to "normalne" jedzenie tylko w DW u mnie co 7 dni.
widzisz, mi jest prościej i wygodniej w tygodniu czasami białka mieszać, a "normalne" jedzenie raz na miesiąc albo i rzadziej... już kiedyś pisałem - ja DW inaczej traktuję jak wy - u mnie właśnie taki dzień z mieszaniem, to praktycznie DW - tyle że trochę częściej się trafia. Za to do "normalnego" jedzenia nie ciągnie mnie w ogóle....to chyba dobrze nie?
ODPOWIEDZ