Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

aaaaq pisze: wtorek 06 11 2018, 14:37 no ale takie klasyczne masło orzechowe które można kupić w sklepie, to zupełnie inna bajka niż my tutaj piszemy...inne orzechy, inny tłuszcz...;)
nie kupuje w zwyklym sklepie :mrgreen:

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

baśka pisze: wtorek 06 11 2018, 17:22 Zrobiłam kulki z orzechów laskowych z olejem kokosowym. To jest przepyszne! Ze 100g wychodzi 5 niedużych kuleczek (mniejszych od piłki ping pongowej) ale syci, że hej :D Słodziutkie, kremowe, no pycha.
B:T:W
14:63:6
Edit://
+ olej kokosowy; u mnie 2 łyżki
zrobie na Weekend:)
Minie

Bożena pisze: środa 07 11 2018, 07:24 Pugi tak ostatnio robię że piję na śniadanie jakiś sok i to mi wystarcza do 12,tu akurat był bez żadnego owocka 😘
jak cos pije to mi starcza do 15:)ale dzis nie mialam nic do picia na co miaalbym chec i dojadlam salatki jarzynowej z wczoraj...teraz kurczak i jestem najedzona chyba starczy< mi to do jutra:)
Minie

ddp pisze: środa 07 11 2018, 09:24 ddp
no to orzechowo dzisiaj ja też :o
Wczorajsze masło z orzeszków miało też w składzie rodzynki :roll: , było pyszne, ale chyba nie dla moich oczu.
Dzisiaj herbatka z dzikiej róży z fusami (zalana na noc w termosie), kilka orzechów włoskich (obrodziły za płotem, mam i ja :lol:
Do pracy to samo.
Piekny dzień, słoneczko.
zazdroscze wam z orzechami ja juz danwo nie jadlam..czekaja na mnie orzechy pistacjowe ale nie mam na nie checi..w sumie na zadne orzechy...
Minie

Ja1986 pisze: środa 07 11 2018, 09:36 Dzień dobry .
Na śniadanie była sałatka ziemniaczana z pieczarkami , ogórkiem konserwowym i cebulą.
Na obiad jeszcze nie wiem. Muszę sklep odwiedzić.
sniadanie podobne do mojego:)
Minie

ibinia pisze: środa 07 11 2018, 09:46 Pugi, teraz jesteś inną osobą niż jakiś czas wstecz, masz inny metabolizm, potrzebujesz innej regulacji. I.... dajesz radę! :mrgreen:
Bożenko, też się zastanawiam, ile soku wypijasz, bo że smakują, to jestem pewna :D
ddp-ko, rotuj herbatkę, różowate potrafią mocno uczulić po nadużyciu. Smakuje ci, więc pewnie długo posłuży, ale bądź czujna 8-) :mrgreen:
Dzisiaj zajadam jaja, sałaty i kukurydzę :shock: :lol:
Mąż ochoczo dietuje, zjechał 5 kg i jest smukły i powabny ;) a poza tym należy do tych, co lubią odczuwać "pustkę w brzuchu", więc stosunkowo niewielkie posiłki i w dodatku tylko dwa razy na dzień są dla niego radością :D Ukłon w stronę aaaaq, o!
super gratki dla meza..moj zaczal sie ruszac i na obiad je mniej...i mowi tez ze ma w brzuchu luzniej:))
aaaaq

Post autor: aaaaq »

jak na złość...chyba prawie wszystkie warzywa które mam mają w składzie jakąś fasolkę :lol: :evil:
ale nic to, przy następnych zakupach będę bardziej uważny....i raczej chyb będę takie mono kupować...
Bożena

Post autor: Bożena »

Pije soki bo jesień jest pełna warzyw i postanowiłam skorzystać z dobrodziejstw.
Pugi sam sok z kapusty np czerwonej może się wydawać niejadalny ,można dodać cytrynę ,imbir ,ocet jabłkowy ,ocet ziołowy lub kawałek owocu żeby przełamać smak .
Do południa wypijam około pół litra soku i wodę .Nie pije tego na raz,rozkładam na dwa razy 😜Do soku z marchewki dolałam pół na pół wody .Te soki są mocno skoncentrowane i można je rozcieńczyć .Mi na razie służą .Nie chce mi się po nich jeść i mam wrażenie ze dostarczam dobre składniki do swojego organizmu .
Pugi

Post autor: Pugi »

Bożena, robisz te soki wyciskarką czy sokowirówką? Bo ja mam sokowirówkę.
Z marchewki to ja mogę pić bez żadnych dodatków tylko że marchew to marchew. Ostatnio był wyskok cukru po niej.
Pugi

Post autor: Pugi »

Dzień dzisiejszy to znowu zagwozdka dla mnie.
Rano na czczo 157.
O 9.30 170 gr wczorajszego pieczonego kalafiora i cukier po nim 186.
O 13.00 byłam już głodna więc znowu kalafior duszony na patelni z kapustą pekińską i rzodkiewką i po tym 162.
O 15.00 orzechy włoskie z olejem kokosowym. Cukier 165.
Chciałabym umieć wyciągnąć z tego jakieś sensowne wnioski.
ODPOWIEDZ